امت شیر، مدیرعامل این پلتفرم استریم در بیانیه خود به دلایل خانوادگی ترک شرکت اشاره کرد.

تکان دادن

امت شر، مدیر عامل توییچتکان دادن)، سرویس پخش محبوبی که متعلق به آمازون است، اعلام کرد که قصد دارد پس از 16 سال کناره گیری کند.

او در یک پست وبلاگ جدید در توییچ نوشت:

با تولد اولین فرزندم، به آینده‌ام با توییچ فکر می‌کنم. «تویچ برای من مثل بچه‌ای است که بزرگ کردم، و در حالی که اگر توییچ به من نیاز داشته باشد همیشه آنجا خواهم بود، در ۱۶ سالگی احساس می‌کنم توییچ آماده است ادامه دهد. مال خودش.»

جایگزینی مدیرعامل توییچ

مدیر عامل توییچ

دن کلنسی که بیش از سه سال است در توییچ حضور داشته است جایگزین Lion خواهد شد. کلنسی که سابقه فعالیت در گوگل و ناسا را ​​دارد، برای اولین بار در سال 2019 به عنوان معاون اجرایی تجربه انجمن به توییچ پیوست. اگرچه Scheer از سمت مدیرعاملی کناره‌گیری می‌کند، اما به عنوان مشاور در شرکت ادامه خواهد داد.

در این پست، اشتراک بیان می‌کند که در مورد آینده این پلتفرم مطمئن است:

من هرگز به اندازه امروز به رهبری توییچ، همه افراد و محصولاتمان مطمئن نبوده ام. اینطوری دیگر.»

شر حتی قبل از تشکیل TOYCH برای این شرکت کار می کرد. در واقع، در سال 2006، او یک پلتفرم پخش 24 ساعته به نام Justin.tv را با جاستین کان، مایکل سیبل و کایلی فاجت تأسیس کرد که در آن زندگی کان 7 روز در هفته پخش می شد. این پلتفرم در سال 2011 به توییچ منشعب شد تا روی استریم بازی های ویدیویی تمرکز کند و سه سال بعد با قیمتی نزدیک به 1 میلیارد دلار توسط این شرکت خریداری شد. آمازون فروخته شد.

اگرچه توییچ یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های استریم امروزی است، اما طی چند سال گذشته با رقابت شدیدی از سوی پلتفرم پخش زنده یوتیوب مواجه شده است، به خصوص که این شرکت تعدادی از محبوب‌ترین استریمرهای توییچ را جذب کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید