درباره لیزر موهای زائد چه می‌دانید؟ آنچه که مسلم است عموم افراد جامعه راهکارهای مختلفی را برای از بین بردن موهای زائد امتحان می‌کنند، اما روشی که مدت زمان بیشتری مانع از رویش مجدد موی زائد شود، فقط و فقط لیزر است. لیزر موهای زائد که امروزه در ایران و سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد، مزیت‌های فوق العاده‌ای نیز دارد که می‌تواند به طور دائمی آسایش را به بانوان هدیه دهد. این روش از بین بردن موی زائد بدن که بیشتر برای بانوان کاربرد دارد، قابل استفاده برای آقایان نیز هست، اما لازم است  که لیزر موهای زائد را در کلینیک‌های تخصصی انجام دهید تا از سلامت پوست خود اطمینان کامل داشته باشید. برای آشنایی با بهترین مرکز زیبایی پوست و مو ادامه‌ی این مطلب را دنبال کنید.

لیزر موهای زائد چگونه انجام می‌شود؟

با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن دستگاه‌های مختلف، امروزه متخصصان در کلینیک‌های خود برای از بین بردن موهای زائد بدن از دستگاه‌های خاصی استفاده می‌کنند. یکی از بهترین نوع این دستگاه‌ها که برای لیزر کردن موهای زائد کاربرد دارد، می‌توان به دستگاه الکساندرایت کندلا اشاره کرد. در واقع این دستگاه هست که موجب می‌شود شما در حین لیزر احساس خوشایندی داشته باشید و بدون نگرانی به تمیز کردن پوست خود بپردازید. متخصصان پوست و مو با استفاده از ژل مخصوص و این دستگاه، لیزر را انجام می‌دهند تا شما از مزایای بیشمار آن برخوردار شوید. برخی از برجسته‌ترین مزایای لیزر موی زائد با دستگاه الکساندرایت کندلا می‌توان به مو.ارد زیر اشاره کرد:

  • لیزر بدون درد و در کوتاه‌ترین زمان ممکن
  • عدم بروز خارش یا حساسیت‌های پوستی پس از لیزر
  • ماندگاری بالا و ممانعت از رشد موهای زائد بدن، حذف دائمی موهای زائد
  • قابل استفاده از این راهکار برای افراد در سنین مختلف

بنابراین با قاطعیت می‌توان گفت، از میان راهکارهای مختلفی که برای از بین بردن موهای زائد وجود دارد، لیزر موهای زائد بهترین انتخاب خواهد بود. از طرفی روش‌های مرسوم دیگر همچون اپلیدی، تیغ زدن، وکس یا جلبک به مراتب عوارض ناخوشایندی برای پوست‌های حساس خواهند داشت.

لیزر، قابل استفاده برای تمامی نواحی بدن

از دیگر مزایای بسیار بسیار عالی روش لیزر کردن موهای زائد می‌توان به قابل استفاده بودن این راهکار برای بخش‌های مختلف بدن اشاره کرد. به دلیل اینکه لیزر هیچگونه عوارض ناخوشایندی به همراه ندارد، برای از بین بردن موهای زائد بدن در نواحی حساس هم بسیار مناسب خواهد بود. به عبارت ساده‌تر از این روش برای لیزر موهای زائد صورت، لیزر موهای زائد بیکینی، زیر بغل و… به راحتی می‌توان استفاده کرد.

لیزر موی زائد چقدر هزینه دارد؟

بدیهی است که برای افراد اطلاع یافتن از هزینه‌های لیزر اهمیت بالایی دارد، اما برای اطلاع از قیمت دقیق ابتدا می‌بایست کلینیک مورد نظر خود را انتخاب کنید. در مرحله‌ی بعد نواحی که برای لیزر موهای زائد در نظر دارید، می‌بایست بیان کنید تا هزینه‌ی دقیق به شما اعلام شود. به طور مثال هزینه لیزر کل بدن با هزینه‌ی لیزر موهای زائد بیکینی کاملاً متفاوت است. اما اگر یک کلینیک مطمئن را برای رسیدگی به پوست خود انتخاب کنید، هیچگونه نگرانی نخواهید داشت؛ چراکه مراکز قانونی هزینه‌های متعارف دریافت می‌کنند.

مراقبت‌های پس از لیزر را جدی بگیرید!

به طور کلی در کلینیک‌های تخصصی پوست و مو نکاتی به عنوان مراقبت‌های پس از لیزر موهای زائد به شما ارائه خواهد شد، اما برخی از مراقبت‌های عمومی به شرح زیر می‌باشند:

  • محل‌های لیزر شده بدن را زیر لباس قرار داده و برای صورت حتماً از ضد آفتاب استفاده کنید.
  • حداقل تا 4 هفته بعد از لیزر موها از آفتاب گرفت دوری نمائید.
  • از گرم شدن پوست خود جلوگیری کنید، به همین جهت از می‌بایست تا چند هفته سونای خشک را فراموش کنید.

موارد فوق تنها بخشی از توصیه‌های ضروری پس از لیزر هستند، بنابراین لازم است پیش از لیزر و پس از انجام آن حتماً به توصیه‌ها ی پزشک در جلسه مشاوره توجه داشته باشید.

بهترین کلینیک پوست و مو برای لیزر موهای زائد

کلینیک تخصصی و حرفه‌ای دکتر مصطفی مهدوی نیا در خیابان فرشته تهران، بهترین گزینه برای شهروندان تهرانی به شمار می‌رود. این مجموعه با ارائه خدمات برتر توانسته است رضایت مراجعه کنندگان خود را جلب نماید. برخی از خدمات ویژه این کلینیک ارائه خدمات توسط متخصصین با دانش بالا، فضایی آرام برای مراجعه کنندگان، ارائه مشاوره رایگان، ارائه برخی خدمات مشاوره‌ای به صورت آنلاین و… می‌باشند. برای دسترسی آسان به کارشناسان این کلینیک معتبر و درجه یک تنها کافی است وارد سایت این مجموعه شوید و از مطالب و اطلاعات کارشناسان بهره‌مند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید