اشتغال با کسب مهارت در کافه آموزشگاه

اگر شما هم به دنبال آموختن مهارتی برای یک شغل مناسب هستید با این مطلب همراه باشید تا با کافه آموزشگاه و خدمات آن آشنا شوید.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، این روزها برخی افرادی که در جست و جوی شغلی مناسب هستند ممکن است مهارت ویژه ای هم نداشته باشند و باید سعی کنند تا در زمینۀ دلخواه، دانش و تجربۀ لازم را کسب کنند و سپس وارد بازار کار شوند. اما در این میان انتخاب یک مجموعۀ برگزارکننده دوره‌های فنی نیز دارای اهمیت است که به همین منظور ما قصد داریم دربارۀ مجتمع آموزشی کافه آموزشگاه صحبت کنیم.

کافه آموزشگاه با استفاده از روش‌های نوین و به‌کارگیری از اساتید مجرب توانسته است در دوره برق ساختمان، دوره تعمیرات موبایل، دوره نصب دوربین مداربسته، دوره هوشمند سازی ساختمان، دوره plc و… کار آموزان را به سطح دانش مناسبی ارتقا دهد. حال ممکن است با این سوال مواجه شده باشید که به‌کارگیری از مجتمع آموزشی کافه آموزشگاه دارای چه مزیت‌هایی است که در ادامۀ این گزارش، در این خصوص صحبت می‌کنیم.

دلایل برتری کافه آموزشگاه به عنوان مرکز تخصصی دوره های فنی

همان‌طور که می‌دانید، چنین مراکزی که تدریس درزمینه‌های مختلف را نشانه رفته‌اند، باید بهترین مزایا را داشته باشند تا افرادی که به دنبال یادگیری مهارت دلخواه هستند، بتوانند با خیال آسوده اقدام به یادگیری کنند. حال در ادامه به دلایل برتری کافه آموزشگاه نسبت به سایر آموزشگاه ها اشاره می‌کنیم:

ضمانت یادگیری

این‌که افراد از بسیاری از کلاس‌های آموزشی استفاده کرده اند اما به آن صورت به دانششان اضافه نشده است، ناامید هستند. اما همۀ دوره‌ها دارای چنین وضعیتی نیست و بسیاری از مدیران، نگران یادگیری کامل و تخصصی کارآموزان بوده و در این خصوص تهمیدات ارزشمندی را در نظر گرفته‌اند. برای مثال، کافه آموزشگاه حتی پس از پایان دوره؛ اگر افراد به بخشی و یا تمام دوره مسلط نشده باشند، به برگزاری تجدید دوره رایگان اقدام می‌کند و این یعنی ضمانت یادگیری در این مجموعه بسیار دارای اهمیت است.

خوابگاه کارآموزان

ممکن است یکی از موانع استفاده از دوره های تخصصی در تهران، برای عزیزانی که از شهرستان ها در این دوره ها شرکت می نمایند عدم داشتن محلی مناسب جهت اسکان در طول دوره باشد. اما در این خصوص کافه آموزشگاه برای افردی که از شهرستان در دوره‌های مختلف ثبت‌نام می‌کنند، خوابگاه زیر نظر اداره اماکن نیروی انتظامی در نظر گرفته‌است تا افراد در نهایت آرامش بتوانند پیگیر یادگیری باشند.

مدرک فنی‌حرفه‌ای

ارائه مدرک معتبر از دیگر مزیت‌های کافه آموزشگاه است که افراد به‌راحتی می‌توانند پس از گذراندن موفقیت‌آمیز دوره ها، در آزمون سازمان آموزش فنی حرفه‌ای کشور شرکت کرده و گواهینامه مهارت اخذ نمایند. گفتنی است که این مدرک کاملاً معتبر و از سوی وزارت کار ارائه خواهد شد و حتی قابل ترجمه در بیش از ۱۶۰ کشور، عضو سازمان جهانی کار می باشد. در کنار این مورد، می‌توانید از وام خوش‌اشتغالی نیز بهره‌مند شوید.

معرفی به کار

همان‌طور که می‌دانید، اکثر مراکز آموزشی پس از اتمام دوره‌ها و ارائه مدرک، هیچ‌گونه نگرانی‌ای بابت عدم مشغول به کار شدن کارآموزان ندارند. اما این موضوع در کافه آموزشگاه کاملاً متفاوت است و این مجموعه سعی خواهد کرد بنابه نمرات قبولی در آزمون‌ها، افراد را به بازار کار مرتبط با رشته‌شان آشنا کنند.

ادامه در خبرگزاری مهر

1 دیدگاه

  1. دوستان به نظر من یادگیری تعمیرات موبایل خیلی میتونه به افزایش درآمدتون کمک کنه چون کاریه که کاملا دست خودتونه چقد کار جهت تعمیرات تحویل بگیرید یا چه ساعت های برید عملا میتونید آزادانه تصمیم بگیرید حتی تو منزل هم میتونید انجام بدید. تازه سرمایه اولیش هم خیلی کمتر از شغل های دیگس اگه جایی آموزش ببینید که آخرش مدرک هم بدن که دیگ با دست پر وارد بازار کارش میشید. یه نکته مهم دیگه‌ای هم که داره اینه که هرچقد تعمیر کار زیاد باشه باز جا برای ورد به این کار داره چون هرسال هم کلی گوشی جدید وارد بازار میشه که به باگای جدید تری هم میخوره و با این افزایش نوسانی قیمتا همه ترجیحشون اینه تعمیر کنن گوشیشونو تا به مرحله تعویض برسه

دیدگاهتان را بنویسید