شرکت ایده نوآوران مروارید پارسیان تولیدات مخازن خود را در یک قالب استاندارد ترسیم کرده و می تواند برای طیف وسیعی از شرکت ها تنظیم بشود.

 

شرکت ایده نوآوران مروارید پارسیان تولیدات مخازن خود را در یک قالب استاندارد ترسیم کرده و می تواند برای طیف وسیعی از شرکت ها تنظیم بشود. ساخت مخزن آب که به طور اختصاصی طراحی و تولید شده است.  این قالب راه‌حل مناسبی برای کسانی است که می‌خواهند اولین گام را برای هوشمند شدن ذخیره آب بردارند.

چه بخواهید آب باران را برداشت کنید یا آب را به عنوان حائلی برای کمبود آب ذخیره کنید، مخازن اسلیم ما برای هر کاربری مناسب است.

مخزن آب عمودی  نیاز به نصب مناسب روی پایه مخزن دارند و باید پس از پر شدن ثابت بمانند. این مخازن ذخیره آب عمودی بین 260 تا 20000 لیتر از ظرفیت کوچک تا بزرگ متغیر است و هر نیاز ذخیره آب شما از جمله برداشت آب باران، پشتیبان شهری و امنیت آب را برآورده می کند.

ساخت انواع مخازن آب و مخازن پیش ساخته با تکنولوژی روز دنیا

ارتفاع کوتاه تر و قطر بزرگتر از مخازن عمودی استاندارد، مخازن آب با مشخصات پایین نصب آسان را در صورت محدود بودن ارتفاع تضمین می کنند، اما فضای کافی در زمین در دسترس است. این مخازن امکان ذخیره سازی حجم های بزرگتر را فراهم می کند، با اندازه های موجود در هر دو 5000 و 10000 لیتر.

مخازن زیرزمینی یک راه حل سازگار با محیط زیست برای ذخیره آب ارائه می دهد. اگر این مخازن به درستی نصب شوند، می‌توان این مخازن را در تمام مناطق کوهستانی یا فضای شهری نصب کرد.

مخازن آب برای تأمین ذخیره آب برای استفاده در بسیاری از کاربردها، آب آشامیدنی، کشاورزی آبیاری، مهار آتش، کشاورزی کشاورزی، هم برای گیاهان و هم برای دام، تولید مواد شیمیایی، تهیه غذا و همچنین بسیاری از مصارف دیگر استفاده می شود. پارامترهای مخزن آب شامل طراحی کلی مخزن و انتخاب مصالح ساختمانی می باشد. برای ساخت مخزن آب از مواد مختلفی استفاده می شود: پلاستیک (پلی اتیلن، پلی پروپیلن)، فایبرگلاس، بتن، سنگ، فولاد.

مخازن آب دارای اندازه ها و اشکال مختلف هستند.مخازن آب ایده نوآوران از پلی اتیلن با درجه مواد غذایی، پایدار شده با اشعه ماوراء بنفش ساخته شده اند و با استفاده از فرآیند Roto-Molding تولید می شوند. رنگ سبز مخازن پلاستیکی ذخیره آب ما رشد جلبک ها را کاهش می دهد و با محیط ترکیب می شود.

مخازن آب ما تا 15000 لیتر موجود است. تمام محصولات را می توانید از طریق وب سایت سفارش بدهید.

پمپ های آب، نشانگرهای سطح یا فیلترهای داخل مخزن از تامین کنندگان محلی در دسترس هستند. شما می توانید مخازن آب و اتصالات مخزن را از سایت ما سفارش بدهید.

مخزن پلی اتیلن چیست؟

مخزن پلی اتیلن که با نام مخزن پلاستیکی نیز شناخته می شوند امروزه در صنایع مختلف بسیار پراستفاده بوده و دامنه کاربرد این مخازن از نگهداری آب شرب گرفته تا انواع مایعات اسیدی و شیمیایی بسیار گسترده است. این مخازن خاصیت ضد جلبکی، ضد خوردگی و ضد باکتری داشته و برای مصارف بهداشتی تایید شده هستند. از دیگر ویژگی های این مخازن می توان به اشکال متنوع، وزن پایین، عایق حرارتی و قیمت مناسب اشاره کرد.

مخازن آب صنعتی نقش بسیار مهمی در تولید و فرآیندها دارند. ما باید اهمیت تامین آب در گیاهان خود را درک کنیم زیرا آب نه تنها یکی از عوامل اصلی افزایش بهره وری است، بلکه یک منبع طبیعی بسیار با ارزش است.

مخازن پانل پیش ساخته چیست؟

معمولاً مخازن آب صنعتی در محل ساخته می شوند و استفاده از مخازن بتنی در صورت ذخیره حجم زیاد روشی سنتی است. در هند، در چند سال گذشته، ما متوجه تغییر جزئی در این روش‌های سنتی شده‌ایم و صنایع در حال بررسی روش‌های دیگری نیز برای ذخیره آب هستند و فولاد ضد زنگ یکی از آن مواد جدید است که در صورت تصفیه و نیاز به آب آشامیدنی توصیه می‌شود. ذخیره شود.

مزایای داشتن مخزن پیش ساخته به جای ساخت آن در محل، تفاوت های زیادی را ایجاد می کند. در زیر چند مزیت آورده شده است.

مخازن پیش ساخته در یک کارخانه با تمام ماشین آلات و ابزار لازم برای پشتیبانی ساخته می شوند، رعایت تمام پروتکل های کیفی در مورد مخازن پانلی پیش ساخته آسان است.

شرایط جوی و شرایط سایت هر دو نقش مهمی در فرآیند تولید دارند، ساخت آن در محل ممکن است بهره‌وری و جدول زمانی را در صورتی که به نفع نباشد، مختل کند.

در مورد مخازن پیش ساخته، نصب مخزن بر روی پایه های مدنی بسیار آسان است و فقط چند ساعت زمان می برد و استفاده از آن برای کاربر نهایی بسیار آسان می شود، درست پس از انجام اتصالات مورد نیاز.

مخازن پیش ساخته مقرون به صرفه در مقایسه با مخازن ساخته شده در محل ارزان تر هستند.

در کارخانه ایده نوآوران مروارید پارسیان، ما آزمایشگاه‌های توسعه‌یافته‌ای داریم، بنابراین تقریباً هیچ احتمالی برای خطا وجود ندارد.

در کارخانه، ما یک زهکشی مناسب برای شستشوی شیمیایی داریم، اما در محل معمولاً برای انجام شستشوی شیمیایی نیاز به مجوز از مقامات محلی داریم که در زمان تحویل مشکل ایجاد می کند.

در مخازن پیش ساخته خطر هیچ گونه خطری وجود ندارد اما در مورد نصب در محل همیشه خطر خطر وجود دارد زیرا مخازن پانل فولادی ضد زنگ با جوشکاری کامل تاج ساخته می شوند تا خروج مایع از این مخازن بزرگ به صفر برسد.

مخازن ذخیره‌سازی پیچ‌دار پیش‌ساخته از ترکیب ورق‌های فولادی با کمک پیچ‌ها و پرچ‌های سفت‌کننده برای تشکیل ساختاری مخزن مانند برای ذخیره‌سازی آب و سایر مایعات ساخته می‌شوند. برخلاف سایر مخازن ذخیره سازی سنتی که از بتن یا فولاد جوش داده شده ساخته می شوند، مخازن ذخیره پیچ و مهره ای مقاومت بسیار بهتری در محیط زیست، دوام، مقاومت در برابر خوردگی، نگهداری کمتر و ماندگاری طولانی دارند. بنابراین چگونه مخازن ذخیره پیچ و مهره ای بهتر از همتایان خود عمل می کنند .

مزایای مخازن ذخیره سازی پیچ و مهره ای پیش ساخته

مونتاژ سریع

پانل های مخزن ساخته شده با کشش بالا یا فولاد ذوب شده شیشه در کارخانه تولید می شوند و در شرایط آماده مونتاژ می رسند، که در آن ترکیب می شوند تا یک ساختار پیوند مخزن با پیچ و مهره و پرچ را تشکیل دهند. از طرف دیگر، برای ساخت مخازن باید بتن در محل ریخته شود و مخازن فولادی جوش داده شده باید در محل جوش داده شوند، که هر دو زمان بر هستند، به کار بیشتری نیاز دارند و نسبتاً گران هستند.

از آنجایی که مخازن ذخیره سازی پیچ و مهره ای پیش ساخته هستند، حتی پوشش مینا که خارج از محل انجام می شود، فقط باید در محل مورد نظر مونتاژ شوند. از طرف دیگر، مخازن فولادی و بتنی جوش داده شده باید در محل تکمیل شوند که شامل پاشش درزگیر، جوشکاری و ریختن بتن می باشد. همه این فرآیندها زمان بر هستند و می توانند تحت تأثیر شرایط بد آب و هوا قرار گیرند و منجر به تاخیر و خطا در پروژه ها شوند.

مخزن بافر تانک

مخزن بافر تانک برای کمک به کاهش چرخه یک منبع گرما یا ذخیره انرژی حرارتی تولید شده و طراحی شده است. مخازن بافر تانک حجمی از آب گرم شده را نگه می دارند ، که عموماً آب گرمایشی است . (سیستم های هیدرونیک) مانند گرمایش از کف یا رادیاتورها می گذرد. در اصل آنها مخازن ذخیره حرارتی هستند، زیرا گرمای حرارتی تولید شده در آب را ذخیره می کنند، این گرما یا انرژی حرارتی در نقطه بعدی استفاده می شود.

مخزن پیش ساخته بافر تانک معمولاً به عنوان وسیله‌ای در نظر گرفته می‌شود که جرم حرارتی را ذخیره می‌کند به طوری که منبع گرمایش یا سرمایش بیش از حد چرخه نمی‌زند زیرا نیاز بار کمتری برای سیستم پمپ حرارتی روشن و خاموش می‌شود. . با کاهش فرکانس چرخه پمپ حرارتی، می توانید هزینه های جاری را نیز کاهش دهید. همچنین ذخیره حرارتی برای وسایل سوخت جامد مانند دیگ بیومس یا مشعل چوبی باید برای دفع گرما از دستگاه به مخزن بافر تانک در صورت قطع شدن پمپ یا برق استفاده شود.

منبع گرمایی که مخزن بافر تانک را تغذیه می کند می تواند هر چیزی باشد، از دیگ بخار (گاز، نفت، سوخت جامد، چوب، بیوماس یا دیگ های الکتریکی و خورشیدی) یا واحدهای پمپ حرارتی منبع زمینی یا پمپ های حرارتی منبع هوا بسته به طراحی سیستم.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت     https://idenoavaran.com    مراجعه نمایید.

  • آدرس دفتر  : تهران – خیابان شهید مطهری – خیابان میرعماد – کوچه 10 – پلاک 7 – طبقه 3 – واحد 18
  • تلفن : 88544658-021 – 88544659-021 – 88544660-021
  • ارتباط مستقیم با مدیر فروش : 09122080581

دیدگاهتان را بنویسید