سالانه شاهد هستیم که بسیاری از افراد کشور خود را به ‌قصد مهاجرت ترک می‌کنند تا بتوانند زندگی موفق‌تر و باکیفیت‌تری داشته باشند. برخی از افراد سودجو از ناآگاهی و اطلاعات کم افرادی که قصد مهاجرت دارند، سوءاستفاده می‌نمایند و آنها را دچار مشکل می‌کنند. برای روبه‌رو نشدن با چنین مشکلی، افراد می‌توانند به مؤسسات مهاجرتی معتبر مراجعه کنند و از کمک‌ها و راهنمایی‌هایشان بهره‌مند شوند. موسسه مهاجرتی هرمس اپلای یکی از معتبرترین و کارآمدترین مؤسسات مهاجرتی است. کارشناسان و وکلای مهاجرتی این موسسه همواره در هر ساعت از شبانه‌روز آماده کمک‌رسانی به متقاضیان مهاجرت هستند. این مقاله به معرفی این موسسه مهاجرتی پرداخته است.

هر آنچه که باید در مورد هرمس اپلای بدانید

معرفی موسسه مهاجرتی هرمس اپلای

مؤسسات مهاجرتی بسیاری تأسیس‌شده‌اند که هدف همه آن‌ها کمک به افراد جهت تسهیل روند مهاجرتی آن‌ها می‌باشد. اما سؤالی که پیش می‌آید، این است که کدام موسسه مهاجرتی را باید انتخاب کنیم؟. برای انتخاب یک موسسه مهاجرتی خوب باید معیارهایی را در نظر گرفت. برخی از این معیارها عبارتند از قدمت و تجربه آن موسسه، تبحر کارشناسان آن، سرعت روند پردازش کارها و غیره. یکی از سرشناس‌ترین و معتبرترین مؤسسات مهاجرتی حال حاضر، موسسه مهاجرتی هرمس اپلای است. این موسسه با بیش از ده سال تجربه و کادر مجربی که دارد، می‌تواند راه‌گشای شما در امر مهاجرت باشد.

این موسسه مهاجرتی، مجوز کاریابی خارجی خود را از وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی کشور اخذ کرده است. تاکنون نیز توانسته است بیش از صدها پرونده مهاجرتی موفق را در کارنامه کاری خود ثبت کند. طبق آمار، بیشتر از 76 درصد از پرونده‌های مهاجرتی موسسه مهاجرتی هرمس اپلای به سرانجام مثبت رسیده‌اند. بنابراین اگر فردی قصد مهاجرت به کشورهای استرالیا، کانادا، آلمان، ترکیه و غیره را دارد، به‌راحتی می‌تواند روی دانش و تجربه کارشناسان فعال در این موسسه حساب کند. تیمی که در این موسسه مهاجرتی مشغول به کار هستند، از کارشناسان زبده‌ای می‌باشند. آنها  خدمات 24 ساعته را در طول هفت روز هفته به متقاضیان گرامی ارائه می‌دهند.

آدرس این موسسه تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، جنب کوچه شیرین، پلاک ۱۰۰, واحد ۴۰۱ و شماره تماس آن ۰۲۱۲۸۱۱۱۱۰۷ است. افراد متقاضی مهاجرت می‌توانند به‌صورت حضوری به این آدرس مراجعه کنند و خدمات لازم را دریافت نمایند. ساعت کاری برای مراجعه حضوری از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ صبح تا ۱۸ عصر است. متقاضیان محترم همچنین سایت رسمی موسسه هرمس اپلای به آدرس www.hermesapply.com  به‌صورت آنلاین با کارشناسان این موسسه در تماس باشند.

مزایای مراجعه به موسسه مهاجرتی هرمس اپلای

فردی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارد، برای مراجعه به یک موسسه مهاجرتی با گزینه‌های زیادی روبه‌رو می‌شود. در این بخش به برخی از مزایای مراجعه به موسسه مهاجرتی هرمس اپلای پرداخته‌ایم:

 • این موسسه دارای رزومه کاری قوی و سابقه درخشان در امر یاری‌رسانی و مشاوره به افراد در زمینه مهاجرت است.
 • تیمی که در این موسسه در حال ارائه خدمات می‌باشد، کارآمد و حرفه‌ای می‌باشد و بهترین مشاوره را به فرد ارائه می‌کند.
 • این تیم همچنین کاملاً اطلاعات به‌روزی دارد و همواره مطابق با آخرین اطلاعات، به متقاضیان مشاوره می‌دهد.
 • مدیریت این موسسه، مجرب و با اطلاعات است و می‌تواند کیفیت ارائه خدمات را به نحو احسن کنترل کند.
 • این موسسه جزء معتبرترین مؤسسات مهاجرتی است و مجوز لازم را برای این کار دارد.
 • امکان مراجعه حضوری به این موسسه برای افراد محیا است.
 • این موسسه، وکلایی را در خارج از کشور هم دارد تا در مواقع موردنیاز، بخشی از کارهای متقاضی را در کشور موردنظر انجام دهند. در این صورت هم کارها بی‌نقص انجام می‌شوند و هم در هزینه‌های رفت‌وآمد صرفه‌جویی می‌گردد.
 • این موسسه تمامی قراردادهای کاری‌ خود را تحت پوشش بیمه ایران قرار داده است تا مراجعه‌کنندگان محترم با فراغ خاطر بیشتری این موسسه را انتخاب کنند. در صورت عدم دریافت ویزا، بیمه هزینه‌های فرد متقاضی را متقبل می‌شود.

دلایل معتبر بودن موسسه مهاجرتی هرمس اپلای

امروزه افراد زیادی رؤیای ادامه زندگی و کار در یک کشور پیشرفته‌تر را دارند و تب مهاجرت، داغ است. اما نکته‌ای که باید به آن توجه شود، این است که مهاجرت و تائید درخواست مهاجرت، روندی حساس دارد. در نتیجه، نیاز است فرد متقاضی مهاجرت، آگاهی و تجربه خوبی داشته‌باشد که عملاً در بسیاری از موارد، امکان‌پذیر نیست. بنابراین این شخص بهتر است به یک موسسه مهاجرتی معتبر رجوع کند. در ادامه این بخش دلایلی را که بیانگر اعتبار بالای موسسه مهاجرتی هرمس اپلای هستند، ذکر می‌کنیم.

 1. امکان استعلام قانونی بودن موسسه

همان‌طور که گفته شد، این موسسه مهاجرتی مجوز خود را از سمت وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی کشور اخذ کرده است. همچنین دارای شماره ثبت شرکت و شناسه ملی می‌باشد. صحت‌وسقم این اطلاعات نیز به‌راحتی قابل‌استعلام و ره‌گیری است. ولی متأسفانه برخی مؤسسات سودجو از ارائه مجوز سر باز می‌زنند که نباید به آن‌ها اعتماد کرد.

 1. داشتن دفتر رسمی

وجود یک دفتر رسمی نیز می‌تواند یکی دیگر از دلایل معتبر بودن این موسسه مهاجرتی باشد. برخی از مؤسسات مهاجرتی دیگر صرفاً کار خود را به‌صورت مجازی انجام می‌دهند. در نتیجه، در صورت قصور، فرد مراجعه‌کننده نمی‌تواند به‌راحتی به حق خود برسد. وجود دفتر رسمی باعث می‌شود که حتی اشخاص بتوانند به‌صورت حضوری قرار ملاقات مشاوره داشته باشند.

 1. تبحر مشاوران این موسسه

مشاوران این موسسه از بین افرادی انتخاب می‌شوند که دانش و اطلاعات کافی در زمینه تمامی جوانب مهاجرتی داشته باشند. همچنین بتوانند همواره اطلاعات خود را به‌روز نگه‌دارند تا بتوانند جوابگوی تمامی سؤالات و نیازهای مراجعه‌کنندگان محترم باشند. داشتن اطلاعات به‌روز می‌تواند روند مهاجرت فرد را بسیار مطمئن‌تر و سریع‌تر کند. همچنین از بروز اشتباهاتی که منجر به از بین رفتن شانس مهاجرت فرد می‌شود، کم می‌کند.

 1. سابقه درخشان این موسسه

موسسه مهاجرتی هرمس بیشتر از 10 سال سابقه درخشان در کمک به افراد مختلف برای اخذ ویزاهای کاری، تحصیلی، سرمایه‌گذاری، اقامت دائم و … دارد.

 1. داشتن وب‌سایت فعال

با توجه کردن به برخی نکات، می‌توان به‌راحتی تخمین زد که آیا یک وب‌سایت معتبر است یا نه. مواردی مانند: ظاهر وب‌سایت‌ها، میزان اطلاعات و به‌روز بودن اطلاعاتی که درون وب‌سایت‌ها قرار می‌گیرند و فعال بودن وب‌سایت. هرمس اپلای دارای یکی از وب‌سایت‌های فعال و قوی است که می‌تواند دال بر معتبر بودن این شرکت باشد.

افراد متقاضی مهاجرت می‌توانند با تکیه به دلایل ذکرشده، این موسسه مهاجرتی معتبر را به‌عنوان مشاور انتخاب کنند. در این صورت، شانس قبولی درخواست مهاجر آنها بسیار افزایش خواهد یافت.

جمع‌بندی

با روند رو به رشد گرایش افراد به مهاجرت، زمینه برای سودجویی برخی از افراد نیز فراهم شده است. آن‌ها از نیاز و تمایل افراد برای مهاجرت و همچنین ناآگاهی‌شان سوءاستفاده می‌نمایند. در نهایت نیز افراد را متحمل زیان مالی و عدم قبول درخواست مهاجرتشان می‌کنند. بنابراین انتخاب یک موسسه مهاجرتی معتبر، از امور حیاتی برای مهاجرت است. موسسه مهاجرتی هرمس اپلای با اعتبار و دانشی که دارد، به‌راحتی می‌تواند فرد را در طی مسیر مهاجرت همراهی کند. در نتیجه رؤیای مهاجرت برای او فقط یک رؤیا نمی‌ماند و به واقعیت تبدیل می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید