سپردن پرونده‌های مهاجرتی به بهترین موسسه مهاجرتی، دغدغه و چالش تمام کسانی است که قصد مهاجرت از کشور را دارند. یک موسسه مهاجرتی خوب و معتبر، ضامن سرمایهٔ شماست و همچنین زمان و انرژی‌تان را هدر نمی‌دهد. در این مقاله، اطلاعات کاربردی و مفیدی دربارهٔ 12 موسسه مهاجرتی خوب و کارآمد  مانند هرمس اپلای، پارسی کانادا، مهاجرت با ما، صبا ویزا و … را گردآوری کرده‌ایم. موسسات معتبری که می‌توانید برای امور مهاجرتی خود به آن‌ها اعتماد داشته باشید. لطفاً تا انتهای مطلب ما را همراهی بفرمایید.

 

با لیست 12تایی موسسات مهاجرتی مجاز و معتبر در ایران آشنا شوید

از دیرباز تاکنون، افراد مختلفی مهاجرت به خارج از کشور را جزو اهداف و آرزوهای خود دانسته‌اند. افراد به‌دلایل مختلف اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و یا حتی شخصی، تصمیم می‌گیرند از کشور خود خارج شده و در کشور دیگری زندگی و کار کنند. این قضیه به‌ویژه درمورد افراد تحصیل کرده بیشتر صدق می‌کند. مهاجرت تحصیلی و مهاجرت کاری به اروپا، آمریکا و سایر کشورهای پیشرفته، نه تنها در ایران، بلکه در کشورهای مختلف دیگر نیز از اهمیت قابل ملاحظه‌ای برخوردار است.

12 موسسه مهاجرتی که می‌توانید به آن‌ها اعتماد کنید (1402)

به‌طور معمول پروسهٔ مهاجرت امر پیچیده‌ای است و بدون داشتن اطلاعات و آگاهی کامل نسبت‌به این امر، ممکن است عواقب بدی برای افراد به‌دنبال داشته باشد. بر همین اساس و به‌دلیل رواج روزافزون علاقهٔ افراد به مهاجرت، نیاز به وکیل مهاجرت خبره و مراکز مشاورهٔ مهاجرتی معتبر و کاربلد، بیش از پیش احساس می‌شود.

در کشورمان ایران، مراکز و موسسات مهاجرتی متعددی وجود دارد. طبیعتاً کارکرد همهٔ آن‌ها باید یکی باشد، یعنی پیگیری پروندهٔ مهاجرتی افراد، به‌صورت تخصصی و طوری که منتج به موفقیت در پروژه شود. اگر موضوع موسسات کلاهبردار و غیرقانونی را کنار بگذاریم، تخصص و مهارت یک موسسه مهاجرتی، تسریع در روند پروسهٔ مهاجرت و موفقیت آن را به دنبال خواهد داشت.

آشنایی با بهترین موسسه مهاجرتی ایرانی و سپردن پروندهٔ مهاجرتی خود به افراد مطمئن، نه تنها شما را دچار ضرر و زیان نمی‌کند، بلکه مانع از تلف شدن وقت و انرژی شما می‌شود. اینجاست که انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی و بهترین وکیل مهاجرتی، اهمیت زیادی پیدا می‌کند.

در ادامهٔ این مقاله با یک لیست 12تایی از بهترین و کاربلدترین موسسات مهاجرتی ایرانی آشنا خواهید شد، اما قبل از آن مطلب بهتر است ویژگی‌های بهترین موسسه مهاجرتی را نیز بشناسید. در این صورت انتخاب یک وکیل و موسسه خوب برای مهاجرت برایتان آسان‌تر می‌شود.

 

 • ویژگی‌های بهترین موسسه مهاجرتی

امر مهاجرت بر زندگی افراد تأثیرات زیادی می‌گذارد و ممکن است این اثرات سال‌های زیادی در جنبه‌های مختلف زندگی فرد مهاجر باقی بماند. ترک وطن و مهاجرت و زندگی در یک کشور بیگانه، ازلحاظ اقتصادی، تعاملات اجتماعی، روحی و … چالش‌های زیادی را برای افراد به‌وجود می‌آورد. زمانی که بهترین موسسه مهاجرتی را کنار خود داشته باشید، به‌طور قطع اکثر مشکلات و چالش‌های مهاجرت برایتان رفع خواهد شد.

بهترین موسسه مهاجرتی از یک‌سری ویژگی‌های کلی برخوردار است که با نظری به آن‌ها، به تفاوت بین موسسات حرفه‌ای و معتبر با سایر موسسات پی خواهید برد. دریافت مشاوره از وکلای مهاجرتی حرفه‌ای، شما را وارد تودرتوهای سخت و اقدامات غیرضروری نمی‌کند. بر همین اساس، زمان طی‌شدن پروندهٔ مهاجرت کوتاه می‌شود و مراحل مهاجرت به‌آسانی طی خواهد شد. درنهایت این‌که متحمل پرداخت هزینه‌های اضافی نخواهید شد. این ویژگی‌ها را به‌طور خلاصه در لیست زیر بیان کردیم:

ویژگیهای بهترین موسسه مهاجرتی

 • موسسه مهاجرتی معتبر و خوب یک وب‌سایت رسمی و حرفه‌ای معتبر دارد. از طریق سایت می‌توانید به آخرین اطلاعات درمورد امور مهاجرتی و شرایط اخذ ویزا به کشورهای مختلف دسترسی داشته باشید.
 • موسسات مهاجرتی معتبر قطعاً وکلا و مشاوران باتجربه و حرفه‌ای را به کار می‌گیرند و دانش و اطلاعات به‌روز خود را در پرونده‌های مهاجرتی مختلف اِعمال می‌کنند.
 • پیگیری مستمر پرونده و پاسخگو بودن در قِبال مراجعین.
 • خوش‌اخلاقی و صبوری در برابر استرس و سوالات مراجعه‌کننده‌ها و سابقهٔ درخشان مدیران، وکلا و مشاوران در پرونده‌های مهاجرتی متعدد و موفق
 • و موارد دیگری از قبیل داشتن دفتر رسمی و مجوزدار به‌صورت فیزیکی و توجه به اصل قانونی بودن و انجام اقدامات قانونی در هر مرحله از پرونده.

1. موسسه کاریابی کاربین

موسسه مهاجرتی کاربین

افرادی که با هدف مشغول به کار شدن در کشور مقصد اقدام به مهاجرت می‌کنند، بهتر است امور مهاجرت خود را با موسسات مهاجرتی تخصصی در این رابطه پیش ببرند. موسسه کاریابی بین‌المللی کاربین، بهترین موسسه مهاجرتی ایرانی است که مهاجرین را در یافتن کار و شغل در کشور مقصد نیز یاری می‌کند. متخصصان و مشاوران مهاجرتی موسسه کاربین، پروژه‌های موفق متعددی را در کارنامهٔ کاری خود دارند.

شما می‌توانید اطلاعات بیشتری را از وب‌سایت رسمی آن‌ها دریافت کنید یا برای مراجعهٔ حضوری، به دفتر رسمی این موسسه مهاجرتی معتبر در تهران بروید. راه‌های ارتباطی با مجموعه کاربین را در لیست زیر بیان کرده‌ایم:

 • وب‌سایت رسمی کاربین با نام karbinco.com؛
 • دفتر رسمی موسسه واقع در تهران، ولنجک، خیابان سیزدهم، مجتمع تجاری گالریا، ساختمان گالریا، ساختمان شمالی طبقه اول – واحد دوم؛
 • شماره تلفن دفتر: ۰۲۱۲۸۱۱۱۱۰۷؛
 •  صفحه اینستاگرام کاربین با آیدی karbin_international.

2. موسسه مهاجرتی پارسی کانادا

موسسه مهاجرتی پارسی کانادا

سابقه و داشتن پرونده‌های موفق در کارنامهٔ کاری، یکی از ویژگی‌های بهترین موسسه مهاجرتی محسوب می‌شود. موسسه پارسی کانادا با ثبت بیش از 1200 پروندهٔ مهاجرتی موفق، این ویژگی را برای خود ثبت کرده‌است. برای انجام امور مهاجرتی مختلف ازجمله دریافت ویزای کاری، تحصیلی، اخذ اقامت موقت و دائم، سرمایه‌گذاری از طریق خرید ملک و ثبت شرکت در کشورهای مختلف خارجی می‌توانید به این مجموعه اعتماد کنید.

آدرس وب‌سایت رسمی پارسی کانادا با نام parsicanada.com راه ارتباطی افراد با مشاورین و وکلای کاربلد و خبره این مجموعه است.

3. موسسه مهاجرتی ویزا موندیال

موسسه مهاجرتی ویزا موندیال

موسسه ویزا موندیال نیز می‌تواند در لیست برترین موسسه مهاجرتی قرار بگیرد. این مجموعه فعالیت خود را به‌طور تخصصی بر روی مهاجرت به کانادا متمرکز کرده‌است. از طریق موسسه مهاجرتی ویزا موندیال خدماتی همچون مشاوره و راهنمای خرید ملک، سرمایه‌گذاری، راه‌اندازی استارت آپ، اخذ ویزاهای مختلف (تحصیلی و کاری) و … به شما ارائه خواهد شد.

ارتباط با موسسه مهاجرتی معتبر ویزا موندیال به‌منظور دریافت مشاوره یا انجام امور مهاجرتی از طریق وب‌سایت رسمی این مجموعه با نام visamondial.com، به‌آسانی امکان‌پذیر خواهد بود.

4. موسسه مهاجرتی مهاجرت باما 

موسسه مهاجرتی مهاجرت با ما

موسسه و مشاوره مهاجرتی مهاجرت باما (با بیش از 10 سال تجربه)، یکی از بهترین موسسات مهاجرتی در تهران و ایران است. این موسسه بهترین وکلا، بهترین رشته‌ها، بهترین کشورها و بهترین موسسه مهاجرتی را به افراد متقاضی معرفی می‌کند. شما می‌توانید برای انجام اموری از قبیل خدمات کامل اخذ ویزا در مسیر مهاجرت کاری، تحصیلی و مهاجرت از طریق خرید ملک از خدمات موسسه مهاجرتی مهاجرت با ما بهره‌مند شوید.

علاوه‌بر موارد فوق، دریافت خدمات دیگری همچون دریافت ویزای دانشجویی، دریافت مشاوره در زمینهٔ مهاجرت به کشورهای متنوع، ازجمله فرانسه، ترکیه، آمریکا، سوئد، مجارستان، استرالیا و … ، خرید ملک، ثبت شرکت، شروع استارت آپ و … نیز به موسسه مهاجرت با ما اعتماد کنید.

برای ارتباط با موسسه مهاجرت باما، می‌توانید از طریق وب‌سایت این مجموعه (https://mohajeratbama.ir) یا شماره تلفن ۰۲۱۲۸۱۱۱۱۰۷، اقدام کنید.

5. موسسه مهاجرتی صباویزا

موسسه مهاجرتی صبا ویزا

صبا ویزا نام یکی دیگر از موسسات مهاجرتی است که با توجه به اعتبار، تخصص و تجربه‌ای که دارد، در لیست 12تایی بهترین موسسه مهاجرتی مقاله ما قرار گرفت. این موسسه شما را در امر مهاجرت تحصیلی به کشورهای مختلف و با استفاده از روش‌های قانونی و هوشمندانه یاری می‌رساند. برای ارتباط با مجموعهٔ مذکور، از طُرُق مختلفی همچون مراجعه به دفتر و به‌صورت حضوری یا برای دریافت مشاوره از طریق وب‌سایت و صفحهٔ اینستاگرام اقدام کنید.

6. موسسه مهاجرتی بالدانو

مهاجرت تحصیلی به اروپا و کانادا یکی از پرطرفدارترین نوع مهاجرت در کشورمان است. اگر به‌دنبال یافتن بهترین موسسه مهاجرتی ایران در این زمینه هستید، موسسه بالدانو با سابقه‌‌ای طولانی در امر مهاجرت، شرایط دریافت ویزای تحصیلی و کار در خارج از کشور را با سرعت و سهولت برایتان فراهم می‌کند. این مجموعه از نیروی جوان و باانگیزه بهره گرفته‌است و مدیران باتجربه و متخصص آن نیز ضامن موفقیت پروسهٔ مهاجرتی مراجعین خود هستند. راه‌های ارتباطی با مجموعهٔ بالدانو، از طریق مراجعهٔ حضوری، وب‌سایت رسمی، صفحهٔ اینستاگرام و تماس تلفنی با دفتر مجموعه، امکان‌پذیر شده‌است.

7. موسسه مهاجرتی امیران

امیران نام یک موسسهٔ حقوقی در تهران است که از سال 1388 تاکنون، درزمینهٔ انجام امور مهاجرتی و حقوقی فعالیت می‌کند. 40 وکیل پایه‌یک دادگستری و تعدادی مشاور حقوق بین‌الملل در این مرکز کار می‌کنند. برای پیگیری پرونده‌ٔ مهاجرتی خود و انجام اموری همچون مهاجرت تحصیلی، اخذ ویزاهای مختلف کوتاه‌مدت، بلندمدت، مهاجرت پزشکی و … می‌توانید از خدمات این موسسه استفاده کنید.

8. موسسه مهاجرتی میرداماد

موسسه مهاجرتی میرداماد

موسسه مهاجرتی میرداماد را نیز می‌توانیم در لیست بهترین موسسه مهاجرتی معتبر سال 1402 قرار دهیم. این مجموعه دارای مجوز رسمی از وزارت علوم بوده و پرونده‌های موفق بی‌شماری (بیش از پنجاه هزار پرونده) را در کارنامهٔ کاری خود دارد. برای انجام امور اخذ ویزا، پذیرش تحصیلی، کارهای اقامت و … می‌توانید به مجموعهٔ مذکور اعتماد کنید.

راه‌های ارتباطی با موسسه مهاجرتی میرداماد از طریق شماره تلفن دفتر تهران، وب‌‌سایت و صفحه اینستاگرام موسسه فراهم شده‌است.

9. موسسه مهاجرتی لاویژن

10 سال سابقه در به ثمر رساندن پرونده‌های مهاجرتی، یکی از ویژگی‌های خوب موسسهٔ مهاجرتی لاویژن است. این موسسه با بهره‌گیری از یک تیم متخصص و حرفه‌ای، موفقیت شما را در پروسهٔ مهاجرت تضمین می‌کند. مشاورهٔ رایگان در خصوص امور مهاجرتی و ارائه خدمات متنوع درزمینهٔ مهاجرت به کشورهای آمریکایی، اروپایی، عربی و مهاجرت به کانادا نیز ویژگی‌های مثبت دیگر این موسسه مهاجرتی به حساب می‌آیند.

10. موسسه مهاجرتی رویال اپلای

یکی دیگر از شرکت‌ها و موسسات مهاجرتی معتبر و باسابقه در ایران، موسسه رویال اپلای است که از سال 2012، درزمینهٔ انجام امور مهاجرتی به هم‌میهنان خود خدمات ارائه می‌دهد. خدمات متنوعی از قبیل دریافت ویزای تحصیلی، راه‌اندازی شغل و استارت آپ در کشورهای خارجی، دریافت اقامت دائم کشورهای مختلف ازجمله آمریکا، کانادا و استرالیا نمونه‌هایی از خدمات موسسه رویال اپلای هستند.

موسسه رویال اپلای از ویژگی‌های بهترین موسسه مهاجرتی برخوردار است. برای ارتباط با این مجموعه، می‌توانید یکی از راه‌های مراجعه حضوری به دفتر آن در زعفرانیه، میدان الف، مجتمع تجاری پالادیوم، طبقه نهم شمالی، واحد 908 ، وب‌سایت، صفحه اینستاگرم یا تماس تلفنی با دفتر تهران را انتخاب کنید.

11. موسسه مهاجرتی هرمس اپلای 

موسسه مهاجرتی هرمس اپلای

مطمئناً یک موسسه مهاجرتی معتبر و باسابقه، حس اطمینان و امنیت بیشتری را برای افراد به‌وجود خواهد آورد. موسسه هرمس اپلای یکی از همین موسسات مهاجرتی باسابقه و معتبر در تهران است که امور مختلفی از قبیل ویزا، دریافت اقامت، سرمایه‌گذاری و … را از راه‌های قانونی و مطمئن به انجام می‌رساند.

شعبات موسسه مهاجرتی هرمس اپلای در کشورهای آلمان، ترکیه، استرالیا، کانادا و … نیز فعال است و در انجام امور مختلف مربوط به مهاجرت از قبیل اخذ ویزا، دریافت اقامت، یافتن شغل در کشور مقصد و … در کنارتان خواهد بود.

ارتباط با موسسه هرمس اپلای و دریافت مشاوره از وکلا و مشاوران متخصص این مجموعه، از طُرُق زیر امکان‌پذیر است:

 • مراجعه به وب‌سایت رسمی هرمس اپلای با نام hermesapply.com؛
 • مراجعه به دفتر این موسسه واقع در تهران، ولیعصر، باغ فردوس، خیابان عارف نسب، خیابان لادن (دبیر سیاقی) پلاک 8؛
 • از طریق تماس تلفنی به شماره 02191070170؛
 • از طریق صفحه اینستاگرام هرمس اپلای به آدرس hermes.apply.group.

12. موسسه مهاجرتی یوکن

یکی از موسسات مهاجرتی تخصصی دیگر درزمینهٔ مهاجرت به کانادا، دفتر مهاجرتی یوکن تحت مدیریت خانم بیتاژیان است. خانم بیتاژیان فارغ‌التحصیل رشتهٔ حقوقِ مهاجرت از کشور کاناداست و همین امر به‌خوبی تخصص و کاربلدی مجموعه را نشان خواهد داد. مهاجرت تحصیلی به کانادا از طریق موسسه یوکن، برای متقاضیان آسان‌تر است. دفاتر نمایندگی یوکن در ایران نیز فعال بوده و متقاضیان می‌توانند به دفتر حضوری آن در تهران مراجعه کنند.

از طریق وب‌سایت موسسه یوکن و یا تماس با دفتر تهران این موسسه، می‌توانید اطلاعات بیشتری درمورد شرایط و مراحل مهاجرت کسب کنید. ضمن این‌که صفحهٔ اینستاگرام یوکن فعال است و یکی از راه‌های ارتباطی و منبع مفیدی در خصوص مهاجرت به کانادا به حساب می‌آید.

مهاجرت غیرقانونی یا قانونی؟

یک موسسه مهاجرتی خوب و کاربلد، از زمان شروع پروسهٔ مهاجرت تا پایان، در کنار افراد متقاضی خواهد بود. درواقع اولین اقدام برای مهاجرت با همین افراد متخصص و موسسات آن‌ها شروع می‌شود. البته اگر مهاجرت غیرقانونی را انتخاب نکرده باشند که در این صورت، گریز از وقوع حوادث و عواقب پیش‌بینی‌نشدهٔ مهاجرت دشوار و گاهی غیرممکن است.

توصیهٔ ما این است که همواره مهاجرت قانونی به کشورهای مختلف را به مهاجرت غیرقانونی ترجیح دهید. روش‌های غیرقانونی غالباً خطرناک است. حالا بماند که برخی افراد سودجو از این راه کسب درآمد کرده و ممکن است پول و سرمایهٔ شما را بگیرند و پاسخی هم ندهند.

مشاوره مهاجرت

جمع‌بندی

در این مقاله 12 مورد از برترین موسسه مهاجرتی و حقوقی موجود در ایران را معرفی و خصوصیات هرکدام را بررسی کردیم. در صورتی که قصد مهاجرت دارید، هرگز بدون مشاوره و اطلاعات کامل در این زمینه اقدامی نکنید. موسسات مهاجرتی برای کمک به متقاضیان و جلوگیری از ضرر و زیان آن‌ها راه‌اندازی شده‌اند. شما نیز با مراجعه به بهترین موسسه مهاجرتی، خیال خود را از بابت موفقیت پروسهٔ مهاجرتتان راحت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید