1-دیتا لاگر دما محیطی با USB سرخود برند یووکسا YOWEXA – SSN10

دیتا لاگر دما یووکسا YOWEXA-SSN10 مطمئن و با ثبات در اندازه گیری و ثبت داده های مربوط به دما، گزینه ای مناسب جهت استفاده در مصارف صنعتی می باشد.این دستگاه تنها دارای کانال اندازه گیری دما بوده و توانایی ذخیره 32000 داده در حافظه داخلی خود را دارد. همچنین این ثبت کننده دما به پورت USB سرخود مجهز شده است و از نرم افزار اختصاصی خود که به همراه یک عدد دیسک فایل نصبی در کنار خود محصول ارائه داده می شود برخوردار است.رنج اندازه گیری دمای این دستگاه بین 350 تا 80 درجه سانتیگراد می باشد. همچنین این دستگاه از واحد درجه فارنهایت نیز پشتیبانی می کند و رنج اندازه گیری اش بین 31- تا 176 درجه فارنهایت می باشد. زمان نمونه برداری دستگاه بسته به نیاز کاربر از 2 ثانیه تا 12 ساعت متغیر می باشد. متاسفانه این سری از دستگاه های دیتا لاگر یووکسا فاقد صفحه نمایش LCD می باشند. علاوه بر این ها، این دستگاه دارای گواهی IP54 می باشد.

دیتا لاگر دما محیطی با USB سرخود برند یووکسا YOWEXA – SSN10

2-ضخامت سنج مخصوص رنگ خودرو یووکسا مدل YOWEXA EC600S

این مدل از ضخامت سنج به منظور اندازه گیری پوشش های عایق قطعات فلزی استفاده می شود تا بتوان بدون ایجاد آسیب ضخامت پوشش سطحی قطعات را اندازه گیری کنیم. به طور دقیق تر،  ضخامت سنج رنگ خودرو یووکسا YOWEXA EC600S برای اندازه گیری ضخامت لایه های نقاشی و گالوانیزه روی آهن و استیل ضد زنگ استفاده می شود.این دستگاه مجهز به پراب سرخود می باشد و توانایی استفاده از سیستم القای مغناطیسی و جریان گردابی را دارد. رنج اندازه گیری این دستگاه از 0 تا 2000 میلی متر باشد که دقتی برابر با ±(2%+1μm) دارد. بالاترین مقدار وضوح اندازه گیری این دستگاه 1/0 میکرو متر می باشد.از دیگر ویژگی های این دستگاه  می توان به سیستم بلوتوث و نرم افزار موبایل، توانایی بازخوانی تا 10 اندازه گیری اخیر، پشتیبانی از کالیبراسیون صفر و صفحه نمایش 48*18 پیکسلی از نوع Matrix LCD مجهز به نور پس زمینه اشاره کرد. همچنین این دستگاه دارای تاییدیه 1P40 می باشد که به معنی مقاومت در برابر نفوذ اجسام با قطر 1 میلی متر می باشد.

ضخامت سنج مخصوص رنگ خودرو یووکسا مدل YOWEXA EC600S

3- ضخامت سنج رنگ و پوشش Fe و NFe یووکسا YOWEXA-EC770X

پوشش نامناسب سطوح می تواند باعث زنگ زدگی، خوردگی و در کل نابودی قطعات شود. به همین منظور اطلاع از کیفیت نوع پوشش قطعات مخصوصا در صنایع ساختمانی و خودروسازی از اهمیت بالایی برخوردار است. ضخامت سنج دستگاهی است که به ما کمک می کند تا ضخامت سطح یک جسم را بدون این که کوچکترین آسیبی به جسم وارد شود اندازه گیری کنیم.ضخامت سنج رنگ Fe و NFe یووکسا YOWEXA-EC770X پراب سرخود می تواند بدون آسیب رساندن به پوشش های عایق قطعات مانند رنگ، لایه های مینا کاری شده، پوشش های کرومی و… ضخامت آن ها را اندازه گیری کند. بزرگترین مزیت این دستگاه نسبت به مدل های مشابه توانایی اندازه گیری روکش قطعات آهنی و غیر آهنی می باشد.رنج اندازه گیری این دستگاه بین 0 تا 5000 µm می باشد که با دقتی برابر (%2+1µm)± قابل ارائه می باشد. وضوح اندازه گیری این دستگاه برای رنج 0 تا 9/99 µm برابر 1/0 µm و برای رنج های دیگر برابر 1 µm می باشد. این دستگاه به صفحه نمایش 128*128 پیکسلی از نوع LCD مجهز شده است. پشتیبانی از USB، کالیبراسیون صفر و چند نقطه ای و توانایی دخیره، فراخوانی و پاک کردن داده ها از دیگر ویژگی های حائز اهمیت این دستگاه می باشد.

ضخامت سنج رنگ و پوشش Fe و NFe یووکسا YOWEXA-EC770X

دیدگاهتان را بنویسید