1- دورسنج تماسی و غیر تماسی از برند یوکسا مدل YOWEXA YW-762

دورسنج سرعت دوران، سرعت خطی و تعداد دور اجسام دوار را می تواند اندازه گیری کند و با توجه به قابلیت تماس با اجسام به دو دسته تماسی و غیرتماسی تقسیم می شوند. از کاربرد های متنوع دورسنج می توان به اندازه گیری سرعت موتور های دوار غیر قابل دسترس، فن های متحرک، پمپ ها، صنایع خودرو و… اشاره کرد.این سری از دستگاه دارای سه مدل YW-762, YW-762f و YW-762j می باشد که مدل YW-762 از دو قابلیت اندازه گیری تماسی و غیر تماسی پشتیبانی می کند. محدوده موثر برای استفاده از قابلیت اندازه گیری غیرتماسی این دستگاه از 50 تا 500 میلی متر می باشد. این دستگاه به یک صفحه نمایش بزرگ LCD به همراه نور پس زمینه مجهز شده است که باعث افزایش بازدهی کار در محیط های کم نور و تاریک می شود. همچنین این دستگاه دارای گواهی IP43 می باشد که به معنی مقاومت در برابر ذراتی به قطر 1 میلی متر می باشد، همچنین در برابر اسپری شدن آب با زاویه 60 درجه چه به صورت افقی و چه عمودی نیز مقاوم است.

دورسنج تماسی و غیر تماسی از برند یوکسا مدل YOWEXA YW-762

2- بارومتر + رطوبت سنج + دماسنج قلمی لترون LUTRON PHB-318

رطوبت سنج، دماسنج و فشارسنج لوترون مدل PHB-318 ساخت کشور تایوان ، یکی از محبوب ترین وسایل اندازه گیری در حوزه تجهیزات الکترونیک در کشور شناخته می­شود. این وسیله با قابلیت ارائه 3 عملکرد متفاوت می ­تواند تا میزان رطوبت موجود در محیط را از 10 الی 95% در دو سیستم دمایی سانتی­گراد و کلوین با دقت 3%؛ فشار را از 10 الی 1100 hpa  با میانگین دقت 1.5% و دما را از 0 الی 50 درجه سانتی­گراد با دقت 0.8 + / – سانتی­گراد را بسنجد. از سایر ویژگی های متمایز کننده این محصول می­توان به اندازه گیری نقطه شبنم از 25.3 – الی 48.9 درجه سانتی­گراد؛ قابلیت تثبیت اطلاعات به واسطه فشار دکمه  Data Hold، قابلیت نمایش مقدار حداکثر و حداقل اندازه گیری شده، قابلیت عملکرد در فضایی تا حداکثر 80% رطوبت و قدرت پاسخ دهی تا حداکثر 1 ثانیه اشاره کرد.

بارومتر و رطوبت سنج قلمی LUTRON PHB-318

3- دماسنج و رطوبت سنج محیطی و دیجیتال یووکسا YOWEXA YW-201

استفاده گسترده از انواع دماسنج ها و رطوبت سنج به منظور پایش فرآیند ها در صنعت، همچنین در اندازه گیری، پزشکی و تحقیقات علمی سبب شده تا حساسیت روی انتخاب دماسنج مناسب به منظور دقت و کیفیت آن افزایش پیدا کند.دماسنج و رطوبت سنج محیطی یووکسا YOWEXA YW-201 پیشنهاد گروه متروتیک به شماست. وجود صفحه نمایش دیجیتال و پشتیبانی از واحد های سانتیگراد و فارنهایت این دماسنج را به گزینه ای مناسب جهت مصارف صنعتی و حتی مصارف خانگی تبدیل کرده است. از دیگر کاربرد های این دماسنج می توان به مراقبت های پزشکی، مصارف آزمایشگاهی، زراعت، دامداری، جنگلبانی و انبارداری مواد غذایی اشاره کرد.رنج اندازه گیری دمای این دستگاه از 20- تا 60 درجه سانتیگراد و از 4- تا 140 درجه فارنهایت می باشد که با دقت ±0.3ºC برای رنج 10-  تا 60 درجه سانتیگراد، دقت ±0.5ºC برای رنج های دیگر و وضوح 1/0 درجه سانتیگراد قابل ارائه می باشد. همچنین رنج اندازه گیری رطوبت نسبی این دستگاه از 0 تا 100% RH می باشد که با وضوح 1/0% RH قابل ارائه می باشد و دقتی برابر 3%± RH برای رنج 60 تا 100% RH و 5%± RH برای رنج های دیگر دارد.

دماسنج و رطوبت سنج محیطی و دیجیتال یووکسا YOWEXA YW-201

دیدگاهتان را بنویسید