مدیر عامل بایننس معتقد است که شرایط تنظیم کننده های ایالات متحده، بازار را به سمت استیبل کوین های مبتنی بر فیات و سایر آلت کوین ها سوق خواهد داد.

باینانس

به دنبال اتهامات وارد شده توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده به استیبل کوین بایننس USD، مدیر عامل این صرافی اکنون مدعی شده است که در آینده صنعت ارزهای دیجیتال به سمت استفاده از استیبل کوین هایی خواهد رفت که بر اساس ارزهایی غیر از دلار آمریکا کار می کنند. علاوه بر استیبل کوین های الگوریتمی، به احتمال زیاد، در آینده نقش مهم تری در اکوسیستم ارز دیجیتال ایفا خواهد کرد.

به گزارش کوین تلگراف، «Chengpeng Zhao»، مدیر عامل صرافی Binance که به اختصار CZ نامیده می شود، اخیراً به سؤالی در مورد استفاده پاسخ داده است. طلا او گفت که استفاده از طلا به عنوان معیار ارزش به جای دلار غیر منطقی نیست. اما ادامه داد: «هنوز هزینه های اکثر افراد واحد است پول کاغذی به همین دلیل، اکثر مردم بازده سرمایه گذاری خود را به دلار محاسبه می کنند، بنابراین استیبل کوین های مبتنی بر دلار همچنان مهم هستند.

چنگ پنگ ژائو: استیبل کوین های غیر دلاری در حال محبوب شدن هستند

علیرغم این توضیحات، CZ ادعا می کند که اقدام اخیر دولت ایالات متحده علیه استیبل کوین های مبتنی بر دلار احتمالاً صنعت را به سمت استفاده از سکه هایی مانند یورو، ین و دلار سنگاپور من فکر می کنم با توجه به فشارها و نگرش فعلی تنظیم کننده ها نسبت به استیبل کوین های مبتنی بر دلار، این احتمال وجود دارد که صنعت به سمت ارزهای ثابت غیر از دلار در نتیجه، تعداد ارزهای باثبات مبتنی بر یورو، ین ژاپن یا دلار سنگاپور افزایش خواهد یافت.

چنگ پنگ ژائو همچنین اضافه کرد که استیبل کوین های الگوریتمی نیز احتمالا نقش مهم تری در اکوسیستم ارزهای دیجیتال در آینده ایفا خواهند کرد. با این حال، هشدار داده می شود که این دارایی ها ذاتاً هستند خطرات شما آن استیبل کوین ها را بر اساس فقدان ارزهای فیات دریافت خواهید کرد. CZ معتقد است که این خطرات باید به وضوح برای کاربران توضیح داده شود. در عین حال، دارایی های ذخیره استیبل کوین مبتنی بر اوراق بهادار نیز باید مشخص باشد. سپس کاربران تصمیم می گیرند که کدام یک را انتخاب کنند.

تعلیق چنگ پنگ ژائو در چارچوب آنچه کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا چند روز پیش اعلام کرد، اعلام شد. استیبل کوین BUSD بایننس طبق قوانین ایالات متحده به عنوان یک اوراق بهادار طبقه بندی نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید