ثروت بیل گیتس، یکی از بنیانگذاران مایکروسافت، در یک روز ۲ میلیارد دلار افزایش یافت، همزمان با افزایش ۷.۲ درصدی ارزش سهام مایکروسافت.

بیل گیتس

ثروت”بیل گیتس“، یکی از بنیانگذاران مایکروسافت، همزمان با افزایش 7.2 درصدی ارزش سهام مایکروسافت که طی یک روز 2 میلیارد دلار افزایش یافت.

گزارش کردن بلومبرگاین نابغه ثروتمند در حال حاضر 122 میلیارد دلار ارزش دارد. مارکت واچ گزارش داد که سهام مایکروسافت در یک روز نزدیک به 19.95 دلار افزایش یافت و به 295.37 دلار رسید که بزرگترین افزایش یک روزه در 52 هفته گذشته است.

ارزش سهام مایکروسافت را افزایش دهید و بیل گیتس را ثروتمندتر کنید

بیل گیتس حدود 103 میلیون سهم در مایکروسافت دارد و یکی از بزرگترین سهامداران این شرکت به حساب می آید. اکنون با افزایش 7.2 درصدی ارزش موجودی در 24 ساعت، 2 میلیارد دلار ثروتمندتر شد.

برخی از تحلیلگران بازار مالی معتقدند با موج جدید توسعه فناوری های مبتنی بر هوش مصنوعی، ارزش سهام مایکروسافت و شرکت های علاقه مند به این حوزه افزایش چشمگیری خواهد داشت. این تحلیلگران می گویند درآمد سه ماهه شرکت بالاتر از حد انتظار بوده و انتظار دارند این روند ادامه یابد.

بلومبرگ در گزارش خود ثروت ثروتمندان را به روز کرده است که نشان می دهد بیل گیتس با ثروت 122 میلیارد دلاری خود در رتبه چهارم فهرست ثروتمندان قرار دارد.

بیل گیتس معتقد است که عصر هوش مصنوعی آغاز شده است و این نوآورانه ترین فناوری انقلابی از زمان ظهور رایانه است.

دیدگاهتان را بنویسید