BlockFi با استناد به پرونده های ورشکستگی FTX، درخواست ورشکستگی فصل 11 در ایالات متحده را داده است.

BlockFi

صرافی BlockFi (BlockFi) با استناد به اسناد مربوط به ورشکستگی صرافی FTX، برای ورشکستگی فصل 11 در ایالات متحده ثبت نام کرد.

پس از سقوط صرافی معروف FTX، وضعیت بازار ارزهای دیجیتال نوسان کرد و موجی از مشکلات FTX بر برخی از صرافی ها تأثیر گذاشت. راه بندراوای فای اعلام وصول. دیروز، BlockFi اعلام کرد که قصد دارد برای فصل 11 ورشکستگی در ایالات متحده تشکیل دهد.

بازار کریپتو دوران پرتلاطمی را پشت سر می گذارد. بیت کوین، پادشاه ارزهای دیجیتال، بیش از 70 درصد از بالاترین رکورد خود در سال 2021 سقوط کرده است.

بحران نقدینگی بلاک چین و اعلام ورشکستگی

مبادله به تازگی FTX که در چندین پروژه مهم این صنعت حضور داشت، اعلام ورشکستگی کرد که باعث افت بیشتر بازار ارزهای دیجیتال شد. برخی از تحلیلگران بازار پیش بینی کرده اند که اگر FTX اعلام ورشکستگی کند، بازار ارزهای دیجیتال وارد زمستان سردتری خواهد شد و سایر شرکت ها نیز در شرایط مشابه FTX قرار خواهند گرفت. اکنون تبادل بلاک چین همچنین همان مسیر FTX را دنبال می کند.

تبادل بلاک چین FTX

صرافی BlockFi مستقر در نیوجرسی در پرونده خود اظهار داشت که مسائلی که برای FTX ایجاد شده است باعث شده است که صرافی وارد بحران نقدینگی شود. زک پرینس، مدیر عامل این صرافی، می گوید که بحران بلاک چین امروز هیچ ارتباطی با وضعیت FTX ندارد. بورس FTX به دلیل بحران نقدینگی روزهای سختی را پشت سر گذاشته است. سم پینکمن فرید، مدیر عامل سابق FTX، ظرف سه روز به سرمایه گذاران اعلام کرد 6 میلیارد دلار از این تبادل حذف شد. این مشکل باعث شد این بورس با بحران نقدینگی مواجه شود.

صرافی بلاک چین دارایی ها و بدهی های خود را از 1 تا 10 میلیارد دلار فهرست می کند. گزارش شده است که این صرافی در اوایل نوامبر برخی از دارایی های ارزهای دیجیتال خود را به منظور تسویه برخی از بدهی های خود فروخت. با فروش این دارایی ها، BlockFi حدود 238.6 میلیون دلار به دست آورد و اکنون 256.5 میلیون دلار پول نقد دارد.

باید دید پس از اعلام ورشکستگی BlockFi، بازار کریپتو به کدام سمت حرکت خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید