رنویت آرک مجموعه ای پیشرو در زمینه ساختمان سازی و بازسازی با خدمات انحصاری برای مشتریان

مجموعه ساختمان سازی و بازسازی رنویت آرک به مدیریت خانم زهره حسنی صاحب امتیاز شرکت فنی و مهندسی آویژه گستران آدرین به شماره ثبت ۵۰۰۳۱۳ از سال ۱۳۸۷ در زمینه ساختمان سازی مشغول به فعالیت می باشد.
این مجموعه همواره سعی داشته است تا خدمات خود را به صورت انحصاری و بر مبنای درخواست مشتریان محترم ارائه نماید. در ادامه می توانید خدمات ارائه شده این مجموعه را مشاهده نمایید.

مجموعه ساختمان سازی و بازسازی رنویت آرک

کار را به متخصص بسپارید

بازسازی و تعمیرات ساختمان کاری جدی و چالش برانگیز به حساب می آید. برای انجام نوسازی ساختمان باید مراحل مختلفی را طی کنید. بهتر است به بازسازی و تعمیر ساختمان به چشم یک پروژه نگاه کنید.

از طرفی انجام تعمیرات در این مقیاس نباید با کوچکترین اشتباهی انجام شوند، به همین منظور باید شخصی را انتخاب کنید که از تجربه و مهارت کافی در این زمینه برخوردار باشد.

چنین فردی بهترین راه حل ها و ایده ها را جهت تعمیر و بازسازی منزل به شما ارائه خواهد داد. با مقایسه سوابق متخصصان تعمیرات و بازسازی می توانید بهترین متخصص و شرکت را انتخاب کنید.

پس از انتخاب شرکت معتبر بازسازی ممکن است کار تعمیرات و بازسازی از بخش های اساسی و زیربنایی ساختمان شروع شود و تا دکوراسیون داخلی ادامه پیدا کند. پس از انجام بازسازی و نوسازی ساختمان استحکام، مقاومت و زیبایی ساختمان بهبود پیدا خواهد کرد.

صنعت بازسازی ساختمان

صنعت بازسازی ساختمان

برای اینکه با مفهوم بازسازی ساختمان آشنا شویم، ابتدا باید با مفهوم کلمه بازسازی آشنا شویم. بازسازی کلمه متردافی می باشد که از کلمه مرمت می آید، و معنی و مفهوم این کلمه یعنی اینکه شخص و یا گروهی بر روی یک اثر، فعالیت و مداخله ایی فنی انجام دهند تا بتوانند تداوم وجود آن اثر را برای زمان بیشتری تضمین نمایند.

شاید بسیاری از ما با کلمه مرمت و بازسازی در جملاتی مانند بازسازی ساختمان و یا بازسازی آثار هنری آشنا باشیم؛ اما برای بهتر آشنا شدن با مفهوم کلمه بازسازی باید این نکته اشاره نماییم که برای جدا شدن این واژه از کلمه ی مرمت، بازسازی اغلب برای ترمیم و مرمت بنا ها به کار می رود و در صورتی که مرمت تقریبا معنای عامی داشته و برای ترمیم اکثر آثار استفاده می شود.

 

برخی از خدمات رنویت آرک

  1. طراحی و دکوراسیون داخلی
  2. اخذ مجوز و پایان کار
  3. ساخت ساختمان از پی تا بام
  4. طراحی معماری فاز یک و دو
  5. طراحی نمای ساختمان
  6. بازسازي ساختمان

 

مجموعه ساختمان سازی و بازسازی رنویت آرک

ساخت‌وساز

ساخت و ساز به هرگونه عملیات پاکسازی، لایروبی، حفاری و درجه‌بندی زمین و فعالیت‌های دیگر مرتبط با ساخت ساختمان یا سازه مانند: پل، سد و جاده اطلاق می‌شود.

به عبارتی دیگر ساخت و ساز به مجموعه‌ای از فعالیت‌ها در رشته‌های مهندسی عمران و معماری برای آماده نمودن یک ساختمان یا تأسیسات زیرساخت اطلاق می‌شود. انواع مختلفی از ساخت و ساز وجود دارد مانند ابنیه سازی، ساخت و سازهای سنگین و سازه‌های صنعتی. فرایند پیچیده تلفیق رشته‌های مختلف ساخت باعث به وجود آمدن تداخلاتی در مرحله اجرا و طراحی می‌گردد که این مشکل با استفاده از ابزار مدل‌سازی اطلاعات ساختمان BIM قابل رفع و بهبود بوده و در حال حاضر متخصصان در حال توسعه روزافزون این ابزار هستند.

در دورانی هستیم که به دلیل وجود آپارتمان های نقلی و جمع و جور، استفاده بهینه از فضا یک هنر محسوب می‌شود. یکی از این فضاهای بسیار مفید و موثر، بالکن آپارتمان است. اینکه بتوانیم با تغییراتی جزئی در دکوراسیون بالکن و یا بازسازی چیدمان بالکن بتوانیم کاربری مناسبتری از بالکن خانه خود ایجاد کنیم. مثلا تبدیل بالکن به اتاق کار یا تبدیل بالکن به آشپزخانه و یا حتی تبدیل بالکن به یک اتاق کودک

 

۱۰ ایده جذاب برای طراحی و چیدمان بالکن

۱- طراحی و چیدمان بالکن متفاوت

۲- انتخاب اکسسوری مناسب برای بالکن

۳- استفاده از کنج بالکن

۴- استفاده از گلدان (فلاور باکس) در بالکن

۵- استفاده از تاب و ننو در بالکن

۶- پوشاندن منظره(ویو) بالکن

۷- تبدیل بالکن به مطبخ (آشپزخانه)

۸. تبدیل بالکن به اتاق کار

۹. تبدیل بالکن به انباری

۱۰. تبدیل بالکن به اتاق کودک

دکوراسیون داخلی چیست؟

دکوراسیون واژه ای است فرانسوی که معادل فارسی آن بر اساس تعریف لغتنامه دهخدا عبارتست از : فّن و تخصص و رشته آموزشی آذین ، آذین بندی ، آراستن. آراستن خان و مان و کالا و جز آن.

مجموعه ساختمان سازی و بازسازی رنویت آرک

 

براساس معنی مندرج در دانشنامه ویکی پدیا ، دکوراسیون داخلی عبارت است از: هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ‌ها ، اثاثیه و سایر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه.
دکوراسیون داخلی مانند هنرهای دیگر ، دارای سبک و سیاق و اصولی است که براساس سلیقه‌ها و نیازهای هر دوره ، دستخوش تغییر می‌شوند.

معماری داخلی در واقع همان خلق فضاست ، فضایی که در عین زیبایی و اثرگذار بودن کارایی لازم را نیز داشته باشد. طراح با ترکیب اصول و ارکان تخصصی معماری داخلی با حس زیبایی شناسی ، فضایی را ایجاد می‌کند که معرف هویت، نیاز، درک و خواسته‌های طرف مقابلش است.

دکوراسیون داخلی حلقه اتصال بین دو علم معماری و طراحی داخلی است. این رشته از یک طرف مانند علم معماری با ساختمان و اجزاء و عناصر تشکیل دهنده آن ارتباط دارد و از طرف دیگر همانند طراحی داخلی بر فضاهای داخلی تمرکز می کند.

 

اجرای دکوراسیون داخلی در شرکت ساختمان سازی و بازسازی رنویت آرک

با توجه به معنی این واژه در لغت نامه آکسفرد به هماهنگ سازی در طراحی به گونه ای که رنگ ها و اشیاء در داخل ساختمان جلوه بیشتری داشته باشند دکوراسیون داخلی گفته میشود.

به این ترتیب تمامی افراد وقتی در تکاپو برای تهیه بهترین مبلمان و چیدمان داخلی خانه خود هستند به نوعی نقش یک دکوراتیو را ایفا میکنند.

با این وجود لازم به ذکر است که دکوراسیون داخلی نیز مانند دیگر هنر دارای بخش های و پیچیدگی های مختلفی است که با توجه به سلیقه ها و نیاز های افراد از آنها نیازمند تفکر و نامل بسیار زیادی است.

 

آیا دکوراسیون داخلی طرفداران زیادی دارد؟

بر خلاف آنچه عموم مردم تصور میکنند تعدادی طراحان داخلی خیلی بیشتر از آنچه که در ذهن همه است می باشد که حتی برخی از این دکوراتیو ها در شمار مشاهیر هستند اما شهرت انها در حد طراحان مد و افراد دیگر که در زمینه های هنری فعالیت میکنند نیست.

و دلیل این موضوع که طراحی داخلی در بین انظار شناخته شده نیست آن است که این حرفه تقریبا از اواخر قرن ۲۰ به طور جدی و همه گیر مطرح شد و قدمت آن حدودا نیم قرن است.

 

تیم حرفه ای شرکت ساختمان سازی و بازسازی رنویت آرک

مهندسین این مجموعه با سابقه طولانی در زمینه ساختمان، تمامی نیازهای شما را پوشش خواهند داد.

مجموعه ساختمان سازی و بازسازی رنویت آرک به مدیریت خانم زهره حسنی صاحب امتیاز شرکت فنی و مهندسی آویژه گستران آدرین به شماره ثبت ۵۰۰۳۱۳ از سال ۱۳۸۷ در زمینه ساختمان سازی مشغول به فعالیت می باشد.

شرکت ساختمان سازی و بازسازی رنویت آرک با کادر مجرب و متخصص این توانایی را دارد تا طرح های بسیار زیبا و منحصر بفرد مطابق با بروزترین سبک های دکوراسیون داخلی را برای شما خلق کند پس اگر به دنبال تفاوت و خاص شدن هستید و تمایل دارید تا یک دکوراسیون بکر و خاص داشته باشید تنها لازم است با شماره ۰۹۱۲۵۱۲۸۵۹۵ تماس حاصل نمایید تا بتوانیم اطلاعات بیشتری را در اختیار شما بگذاریم.

از پروژه های بازسازی ساختمان و دکوراسیون خانه و دکوراسیون تجاری و دکوراسیون محل کار ما دیدن فرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید