تبدیل فرمت heic به jpg به صورت آنلاین و آفلاین[تبدیل فوری]

همان‌طور که همه ما بارها شنیده‌ایم، کارهای بزرگ زمان می‌برد، اما ما می‌خواهیم این جمله را نقض کنیم و با سرعت بخشیدن به  تبدیل heic به فرمت jpg به شما ثابت کنیم، همیشه هم این‌طور نیست.

فرمت  Heic نخستین‌بار توسط شرکت اپل در سال 2017 ساخته شد. این فرمت جدید به اکوسیستم گوشی‌های تلفن همراه اپل گره‌خورده است و سایر دستگاه‌ها نمی‌توانند از فایل‌های heic استفاده کنند؛ بنابراین برای مشاهده در هر دستگاهی باید حتماً  heic را به jpg تبدیل کنیم.

خوشبختانه، تبدیل heic (هک) به jpg  (جی پی جی)بسیار آسان است، به‌خصوص در لپ‌تاپ مک با برخی از برنامه‌های پیش‌فرض مانند عکس‌ها و پیش‌نمایش. اما شاید این سؤال برایتان پیش بیاید که «چگونه می‌توانیم heic را به‌صورت آنلاین یا آفلاین به jpg تبدیل کنیم؟»

بنابراین این مقاله را بخوانید تا بتوانید با استفاده از یک سری از سایت‌های تبدیل و ابزار بتوانید به‌صورت آنلاین و آفلاین heic را به jpg  تبدیل کنید.

 

فرمت heic چیست؟

فایل‌های Heic نشئت‌گرفته از فرمت فایل تصویری با کارایی بالا دارند که این کلمات مخفف «HEIF» هستند. فایل‌های heic دو مزیت اصلی دارند. کیفیت بالا و ظرفیت کم.

 

images_1658068745.png

 

چگونه heic را به‌صورت آنلاین و آفلاین به jpg تبدیل کنیم؟

برای تبدیل heic به jpg راه‌هایی دارید که ما آنها را به‌صورت آنلاین و آفلاین دسته‌بندی می‌کنیم. خب، راه آفلاین برای افرادی که در آن لحظه اینترنت ندارند برای تبدیل heic به jpg مناسب است و آنلاین کاملاً برخلاف آفلاین است.

 

 چگونه آنلاین heic را به jpg  را آنلاین تبدیل کنیم؟

images_1658068670.png

در این روش شما راه‌هایی مانند ابزار آنلاین، اپلیکیشن‌ها، وب‌سایت‌ها و غیره دارید که در ادامه به بررسی آنها می‌پردازیم.

  1. تبدیل heic به jpg در آیفون

برای تبدیل عکس‌های heic به jpg در آیفون، می‌توانید از اپلیکیشن فایل‌ها  در آیفون استفاده کنید.

باید عکس‌ها را از برنامه عکس‌ها کپی کنید و سپس آن‌ها را در پوشه‌ای در برنامه Files جای‌گذاری کنید. با این روش عکس‌های heic را به‌راحتی به فرمت jpg تبدیل می‌کنید.

 

  1. تبدیل heic به jpg در گوگل درایو

درایو گوگل یک فضای ذخیره‌سازی مبتنی برابر است. در google drive می‌توانید فایل‌های خود را به‌صورت آنلاین ذخیره کنید و سپس از دستگاه‌های مختلف مانند تلفن هوشمند، تبلت و رایانه به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

اگر به دنبال راهی برای تبدیل heic به jpg  هستید با استفاده از  گوگل درایو می‌توانید به‌راحتی این کار را کنید.

 

  1. تبدیل heic به jpg در Google photos

راه دیگری برای تبدیل heic به jpg وجود دارد  و آن هم استفاده از Google photos است.

تصور کنید چند عکس heic را در حساب خود در گوگل ذخیره کرده‌اید و می‌خواهید در دستگاه‌های دیگر مشاهده کنید، بنابراین باید آنها را در چند مرحله به jpg (فرمت محبوب برخی افراد) تبدیل کنید.

  1. تبدیل heic به jpg با برخی از وب‌سایت‌های آنلاین

اگر وقت ندارید و از طرف دیگر می‌خواهید heic را با یک کلیک به jpg تبدیل کنید، چند وب‌سایت آنلاین را به شما پیشنهاد می‌کنیم. در این وب‌سایت‌ها می‌توانید heic را به فرمت‌های دیگر نیز تبدیل کنید و رایگان و ایمن بودن دو نکته مهمی است که نمی‌توانید با استفاده از این سایت‌ها از آنها بگذرید.

فرمت‌هایی که  در این وب‌سایت‌ها می‌توانید heic را به آنها تبدیل کنید عبارت‌اند از png, mp3، mp4،gif ، doc،pdf و اسامی سایت‌هایی که می‌توانید برای تبدیل آنلاین heic به jpg از آنها استفاده کنید به ترتیب زیر است:

heictojpg.com
heictoconvert.com
convertio.co

 

چگونه heic را به‌صورت آفلاین به jpg تبدیل کنیم؟

images_1658068684.png

 

وقتی از تبدیل کردن آنلاین استفاده می‌کنیم، امنیت تصاویر و حفظ حریم شخصی، دغدغه اصلی کاربران می‌شود. همان‌طور که می‌دانیم ایمنی تصاویر بسیار مهم است و نمی‌توانیم به‌راحتی از آن چشم‌پوشی کنیم.

اما باید چه‌کاری انجام دهیم؟ آیا راهی برای تبدیل heic به jpg با امنیت بالا وجود دارد؟ در جواب این سؤال باید بگوییم بله تبدیل آفلاین heic به jpg پاسخ شماست.

تبدیل heic به jpg آفلاین می‌تواند امنیت حریم خصوصی و سرعت انتقال بالا را برایتان به ارمغان هدیه بیاورد.

  • تبدیل آفلاین heic به jpg توسط ابزار

برای تبدیل آفلاین ابزارهایی وجود دارد که می‌توانید از آنها استفاده کنید.

به‌عنوان‌مثال، AOMEI HEIC Converter یک ابزار رایگان برای تبدیل فایل‌های heic به فرمت‌های دیگر باکیفیت بالا است.

  • تبدیل آفلاین heic به jpg توسط فتوشاپ

برای تبدیل heic به jpg آفلاین روش دیگری وجود دارد و آن استفاده  از فتوشاپ است.

در این روش کافی است نرم‌افزار فتوشاپ را در سیستم خود داشته باشید و یا آن را نصب کنید؛ در این صورت است که تنها با چند کلیک ساده می‌توانید فایل‌های heic را به jpg به شکل آفلاین تبدیل کنید.

 

کلمات پایانی:

امروزه سرعت و صرفه‌جویی در دنیای دیجیتال حرف اول را می‌زند؛ هرچند که اهمیت کیفیت را هم نباید نادیده بگیریم. تبدیل heic به jpg دقیقاً همان چیزی است که باید این موارد را داشته باشد.

از طرفی تبادل عکس و داده در عصر ارتباطات امری کاملاً بدیهی است و فرستادن و گرفتن فایل‌های heic کاری است که نمی‌توانیم از آن اجتناب کنیم. پس فراموش نکنید با استفاده از ابزارها و سایت‌هایی که گفتیم خود را از این تکنولوژی بی‌نظیر دور نسازید.

دیدگاهتان را بنویسید