ایلان ماسک قصد دارد از دوشنبه کارمندان بیشتری را اخراج کند و این را به رهبران تیم توییتر اعلام کرده است.

الون ماسک

در حالی که ایلان ماسک، مالک جدید توییتر، چندین کارمند این شبکه اجتماعی را اخراج کرده و تعدادی از نیروها نیز استعفا داده اند، همچنان گفته می شود افراد بیشتری اخراج خواهند شد و به نظر می رسد ماسک این تیم های فروش و مشارکت را هدف قرار داده است. زمان.

بلومبرگ به نقل از چندین منبع ناشناس گزارش داد که ایلان ماسک ممکن است روز دوشنبه کارکنان بیشتری را از توییتر اخراج کند. این گزارش همچنین خاطرنشان می‌کند که دور جدید اخراج‌ها بر تیم‌های فروش و تعامل شرکت متمرکز خواهد شد که کمتر از تیم‌های فنی تحت تأثیر اخراج‌های اخیر قرار گرفته‌اند.

توضیح اینکه چرا رابین ویلر توسط ایلان ماسک اخراج شد

توییتر را کوچک کنید

به گزارش بلومبرگ، ماسک از مدیران فروش و تعامل توییتر خواسته است تا با اخراج کارمندان بیشتری موافقت کنند. بر اساس این گزارش، رابین ویلر که تیم بازاریابی و فروش را مدیریت می کرد و مگی سانیویک، رئیس تیم نامزدی در توییتر، هر دو به دلیل مبارزه با این مشکل اخراج شدند.

ویلر ابتدا در 19 نوامبر استعفا داد، اما ماسک او را متقاعد کرد که در توییتر بماند. اما بعد از یک هفته بیرونش کرد! Sunnyvic همچنین در ماه ژوئن از NBCUniversal به توییتر پیوست.

تعداد کارمندان توییتر در ماه گذشته به طرز چشمگیری کاهش یافته است. ابتدا در 4 نوامبر، یک هفته پس از اینکه ایلان ماسک مدیریت توییتر را به دست گرفت، نیمی از کارمندان شرکت را اخراج کرد. روز پنجشنبه، نیمی از 4000 کارمند باقیمانده تصمیم گرفتند به جای تعهد به فرهنگ “سخت کار” ماسک در توییتر، از راه خود دست بکشند و استعفا دهند.

پس از آن، بسیاری از افراد از تیم فنی توییتر کنار رفتند که باعث شد توییتر به دنبال مهندسان جدید باشد. در ایمیل‌هایی که به تازگی منتشر شده، ماسک خواسته است تا با «هر کسی که واقعاً نرم‌افزار می‌نویسد» ملاقاتی ترتیب دهد.

دیدگاهتان را بنویسید