اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام یا Instagram یکی از محبوب‌ترین و بزرگ‌ترین شبکه های اجتماعی است که در سرتاسر دنیا صدها میلیون نفر کاربر داشته و به صورت های مختلف در اختیار این افراد قرار می گیرد. شما در این شبکه اجتماعی می توانید اقدام به اشتراک گذاری عکس و فیلم های خود با استفاده از ده‌ها آپشن جذاب کرده و آن‌ها را در معرض نمایش افراد دیگر قرار دهید.

اینستاگرام چیست؟

فوایدی که این شبکه اجتماعی برای کسب و کارهای آنلاین به ارمغان می آورد بسیار زیاد است و همین امر موجب شده اغلب کسب و کارهایی که به دنبال جذب مخاطب و افزایش مشتریان هستند فعالیت در شبکه اجتماعی اینستاگرام را در اولویت قرار دهند. یکی از نوین ترین راهکارهایی که در شبکه اجتماعی اینستاگرام می توانید به کمک آن رتبه سایت تان را ارتقاء دهید، گرفتن بک لینک از اینستاگرام است. در ادامه به شما عزیزان خواهیم گفت که بک لینک اینستاگرام چیست، چه کاربردی دارد و چگونه انجام می شود؟ با ما همراه باشید.

بک لینک چیست؟

قبل از همه چیز باید بدانید بک لینک چیست. شاید اسم بک لینک به گوش شما هم خورده باشد و اطلاعات کم و بیش راجع به آن داشته باشید. لینک، آدرسی است که به یک پایگاه اینترنتی ارجاع داده می شود. لینک سازی را می توان پربحث ترین و پر فایده ترین موضوع در سئو دانست و از این رو افراد سئوکار و کسانی که به دنبال ارتقا رتبه سایت خود در موتورهای جست و جویی مثل گوگل هستند، بک لینک سازی را به عنوان یکی از مهم‌ترین فاکتورهای سئو می دانند.

بک لینک چیست؟

بک لینک، لینکی از سایت شماست که در صفحات دیگر اینترنت موجود می باشد و موتورهای جست و جو برای این لینک‌ها اهمیت زیادی قائل می باشند. پس شما به عنوان مدیر یک سایت باید سعی کنید لینک سایت‌تان را در پایگاه های اینترنتی دیگر ثبت کنید تا با این کار اعتبار سایت خود را افزایش و رتبه آن را ارتقاء دهید.

گرفتن بکلینک از اینستاگرام

گرفتن بکلینک از اینستاگرام

شاید شما هم جزو کسانی باشید که تا کنون اسم “بک لینک اینستاگرام” را نشنیده باشید. بسیاری از افراد به واسطه اینکه اینستاگرام جزو شبکه های اجتماعی ای است که بیشتر کاربران آن با موبایل و اپلیکیشن وارد آن می شوند، بک لینک گرفتن در این شبکه اجتماعی را غیر ممکن می دانند؛ در صورتی که اصلا این طور نبوده و شما می توانید با استفاده از ترفندی که ما در این بخش آن را آموزش داده‌ایم، یک یا چند بک لینک برای سایت تان از اینستاگرام بگیرید. با ما همراه باشید.

آموزش دریافت بکلینک از اینستاگرام

برای دریافت بکلینک از اینستاگرام کافی است طبق مراحل زیر عمل کنید:

1- ابتدا از طریق وبسایت اینستاگرام، وارد حساب کاربری خود شوید و سپس صفحه بارگزاری IGTV جدید شوید؛ آدرس این صفحه Instagram.com/tv/upload می باشد.

2- سپس از طریق بخش آپلود ویدیو، فیلم جدید را بارگزاری کنید.

3- حال عنوان (Title) و توضیحات (Description) ویدیو را وارد کنید. در قسمت توضیحات آدرس سایت تان را با پیشوند https وارد کرده تا به شکل لینک ظاهر شود. همچنین می توانید از هشتگ های پرکاربرد استفاده کنید تا IGTV شما بازدید بیشتری بگیرد.

4- پس از وارد کردن این اطلاعات، روی دکمه بارگزاری کلیک کرده تا فرآیند بارگزاری ویدیو کامل شود.

5- حالا وارد صفحه خود شده و از بخش IGTV وارد پستی شوید که هم اکنون بارگزاری کردید. همان طور که مشاهده می کنید آدرس سایت شما به صورت لینک در این صفحه موجود است و شما می توانید با وارد کردن آدرس این صفحه در Indexer، یک بک لینک معتبر و جذاب را از اینستاگرام دریافت کنید.

در ادامه می توانید با مشاهده ویدیو آموزشی گرفتن بکلینک از اینستاگرام فرآیند انجام این کار را به صورت کامل و تصویری مشاهده نمایید.

 

منبع: محمد شهپری

دیدگاهتان را بنویسید