با بیش از یک میلیارد کاربر، TikTok یک پلت فرم شگفت انگیز برای ارتباط با مخاطبان است. اما چرا در آنجا توقف کنید؟ اگر ویدیوهای شما طرفداران خود را در TikTok جلب می کند، ممکن است بخواهید آنها را به عنوان حلقه های اینستاگرام به اشتراک بگذارید یا آنها را به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی رسانه های اجتماعی خود ارسال کنید.

وقتی ویدیویی را از TikTok دانلود می‌کنید، متوجه می‌شوید که دارای یک واترمارک است. این امر به خصوص اگر قسمت مهمی از ویدیو را پوشش دهد می تواند آزاردهنده باشد. خوشبختانه راه های زیادی برای حذف واترمارک TikTok وجود دارد!

ما قول می‌دهیم که هیچ مهارت ویرایش ویدیوی TikTok مورد نیاز نیست.

پاداش: دریافت رایگان چک لیست رشد TikTok از خالق معروف TikTok Tiffy Chen که به شما نشان می دهد چگونه تنها با 3 نور استودیو و iMovie 1.6 میلیون دنبال کننده به دست آورید.

واترمارک TikTok چیست؟

واترمارک TikTok یک تصویر گرافیکی است که در بالای ویدیو قرار گرفته است. هدف واترمارک آشکار کردن منشأ رسانه است، بنابراین نمی توانید آن را بدون ذکر منبع بازنشر کنید.

TikTok شامل یک واترمارک با آرم خود و همچنین نام کاربری پوستر اصلی است، همانطور که می بینید:

Hootsuite Owly no scroll zone

بیایید یک ثانیه مکث کنیم و بگوییم که نباید محتوای کاربران دیگر را بدون ذکر منبع پست کنید! سرقت محتوا غیراخلاقی است و می تواند به سرعت به یک بحران رسانه های اجتماعی تبدیل شود. نکات زیر برای سازندگان محتوا در نظر گرفته شده است که می خواهند مطالب خود را دوباره به اشتراک بگذارند خود را پست های TikTok

TikTok یک واترمارک پرشور اضافه می‌کند که با پخش ویدیو حرکت می‌کند. وقتی می‌خواهید آن را حذف کنید، این می‌تواند چالش دیگری ایجاد کند.

نحوه حذف واترمارک TikTok در iOS و Android: 4 روش

چه از iOS یا اندروید استفاده می کنید، چهار روش اساسی برای حذف واترمارک وجود دارد:

 1. آن را از ویدیو برش دهید
 2. از یک برنامه برای حذف واترمارک استفاده کنید
 3. با استفاده از ابزار ویرایش ویدیو برای حذف آن
 4. در وهله اول ویدیوی خود را بدون واترمارک ذخیره کنید

آن را از ویدیو برش دهید

برش آن از ویدیو ساده ترین روش است. با این حال، این نسبت تصویر ویدیو را تغییر می‌دهد. اگر می‌خواهید آن را مجدداً در پلتفرم دیگری به اشتراک بگذارید که از مشخصات اندازه ویدیوی مشابه TikTok استفاده می‌کند، یک حاشیه سیاه در اطراف محتوا باقی می‌گذارد.

برش نیز برای هر ویدیویی کار نمی کند، زیرا ممکن است در نهایت سر خود را از دست بدهید. اگر عناصر ویدیویی مهمی در نزدیکی لبه‌های ویدیوی شما وجود دارد، به رویکرد متفاوتی نیاز دارید.

از یک برنامه برای حذف آن استفاده کنید

تعدادی از ابزارهای ویرایش ویدیو فقط برای حذف واترمارک TikTok در iOS و Android وجود دارد. اینها ویدیو را وارد می‌کنند و واترمارک را به کلی دور می‌زنند.

از یک ابزار ویرایش ویدیو برای حذف آن استفاده کنید

همچنین می‌توانید از ابزار ویرایش ویدیو استفاده کنید که جای واترمارک را با پیکسل‌هایی از محیط اطراف می‌گیرد. همچنین می توانید از یک ویدیو برای اضافه کردن یک تصویر گرافیکی در بالای واترمارک استفاده کنید.

در وهله اول ویدیوی خود را بدون واترمارک ذخیره کنید (بهترین گزینه!)

گزینه چهارمی نیز وجود دارد که به طور کلی از واترمارک طفره می رود.

در زیر، به جزئیات بیشتر در مورد هر چهار روش و نحوه عملکرد آنها در دستگاه های مختلف خواهیم پرداخت.

نحوه حذف واترمارک TikTok در آیفون

حذف واترمارک TikTok در آیفون خود ساده و سریع است. هر روشی که انتخاب کنید، باید با دانلود ویدیوی خود شروع کنید.

 1. روی نماد اشتراک‌گذاری ضربه بزنید (پیکان حرکتی زیر «لایک» و «نظر»
 2. ردیفی از حساب‌های TikTok و ردیفی از برنامه‌ها را می‌بینید که می‌توانید با آنها اشتراک‌گذاری کنید. در زیر آن، در ردیف سوم، «ذخیره ویدیو» را خواهید دید.
 3. روی آن ضربه بزنید تا ویدیو در گوشی شما ذخیره شود.

ویدیوی TikTok را در موبایل ذخیره کنید

برای حذف واترمارک TikTok، ویدیو را برش دهید

همانطور که در بالا ذکر شد، برش ویدیو ساده ترین روش است. اگر نسبت تصویر اصلاح شده برایتان مهم نیست، و اگر سوژه ویدیوی شما در مرکز قرار دارد، این کار جواب می دهد.

 1. ابتدا ویدیو را در برنامه Photos خود باز کنید.
 2. “ویرایش” را از گوشه سمت راست بالا انتخاب کنید و سپس روی نماد “برش” از ردیف گزینه هایی که در پایین ظاهر می شود ضربه بزنید.
 3. برای ویرایش ابعاد ویدیو، با برش دادن واترمارک، آن را کوچک کنید و بزرگنمایی کنید. از آنجایی که واترمارک به اطراف باز می گردد، باید بیش از یک ناحیه از ویدیوی خود را برش دهید.
 4. روی «انجام شد» ضربه بزنید تا کارتان ذخیره شود.

گزینه ای برای برش ویدیو در برنامه Photo

برش ویدیو در نتیجه نهایی برنامه Photo

هنگامی که ویدیوی خود را برش دادید، آن را پخش کنید تا مطمئن شوید که کار می کند. اگر این کار را نکرد، وقت آن است که چیز دیگری را امتحان کنید.

از برنامه حذف واترمارک TikTok استفاده کنید

اگر «حذف واترمارک TikTok» را در فروشگاه اپل جستجو کنید، برنامه های زیادی را خواهید دید که فقط برای این منظور طراحی شده اند. به قول خودشان ضرورت مادر اختراع است!

در واقع، تعداد گزینه ها می تواند بسیار زیاد باشد. SaveTok، SaveTik، Saver Tok، TokSaver، TikSaver— تشخیص آنها از هم می تواند سخت باشد! پس چگونه یکی را انتخاب کنیم؟

خوب، قبل از شیرجه رفتن، بدانید که هیچ یک از این برنامه ها به TikTok وابسته نیستند. همه آنها ابزارهای غیرمجاز هستند که برای دور زدن فرآیند واترمارک طراحی شده اند. بنابراین اگر TikTok API خود را تغییر دهد، روزی می توانند کار را متوقف کنند.

اول از همه، همه این برنامه ها واترمارک را حذف نمی کنند. برخی، مانند TokSaver، برای مدیریت مجموعه‌ای از TikToks بدون واترمارک طراحی شده‌اند، بدون اینکه واقعاً آن‌ها را در تلفن شما دانلود کنند.

در مرحله دوم، بررسی ها را با دقت بخوانید! همانطور که پایگاه کاربر TikTok رشد می کند، شرکت های بیشتری ظاهر می شوند تا از تولیدکنندگان محتوا سرمایه گذاری کنند که تلاش می کنند آن را بزرگ کنند – طوفانی عالی برای کلاهبردارانی که وعده های دروغین می دهند. در حالی که هر برنامه ای که ما بررسی کردیم حداقل یک رتبه چهار ستاره داشت، بررسی ها داستان متفاوتی را بیان می کردند:

بررسی برنامه با بیان اشتراک گران قیمت و بررسی های جعلی

در نهایت، در حالی که اکثر این برنامه ها رایگان هستند، آنها یا شما را با تبلیغات بمباران می کنند یا برای استفاده نیاز به پرداخت دارند. اکثر آنها اشتراک هفتگی، ماهانه یا سالانه را ارائه می دهند. قیمت آنها از حدود 5 تا 20 دلار آمریکا در ماه متغیر است، اگرچه اگر اشتراک سالانه را از قبل خریداری کنید، برخی از آنها کمتر از یک دلار در هفته هستند.

اگر مرتباً نیاز دارید که واترمارک های TikTok را سریع و آسان حذف کنید، ممکن است یک اشتراک ارزش سرمایه گذاری را داشته باشد! بسیاری، مانند TikSave، اگر می خواهید ابتدا آنها را آزمایش کنید، یک دوره آزمایشی رایگان نیز ارائه می دهند.

برنامه‌هایی که می‌توانند واترمارک TikTok را حذف کنند دارای ویژگی‌های دیگری مانند زمان‌بندی و عملکردهای اشتراک‌گذاری نیز هستند. بسته به نیاز شما، آن ها ممکن است برچسب قیمت را توجیه کنند.

خوب، سلب مسئولیت کافی است! وقت آن است که یک برنامه ویرایش را امتحان کنید. خوشبختانه همه آنها به یک شکل کار می کنند. ما SaverTok را امتحان کردیم زیرا یک نسخه رایگان ارائه می دهد.

 1. برنامه خود را از اپ استور دانلود کنید.
 2. برنامه را باز کنید. ممکن است از شما بخواهد که اشتراک یا نسخه آزمایشی رایگان بخرید.
 3. یک ویدیو اضافه کنید. برای انجام این کار، TikTok را باز کنید و ویدیویی را که می‌خواهید بدون واترمارک دانلود کنید، پیدا کنید. روی «اشتراک‌گذاری» و سپس «کپی پیوند» ضربه بزنید.
 4. برنامه حذف واترمارک خود را دوباره باز کنید. به طور خودکار ویدیو را وارد می کند. از آنجا، می‌توانید آن را بدون واترمارک با ضربه زدن روی نماد «ذخیره» دانلود کنید.
 5. همچنین ممکن است برنامه شما به شما اجازه دهد کپشن را تغییر دهید، هشتگ اضافه کنید و زمان بندی آن را برای پست کردن در حساب TikTok خود برنامه ریزی کنید.

برنامه ویرایش SaverTok

گزینه کپی لینک در سوال TikTok

گزینه ای برای تغییر عنوان، افزودن هشتگ و برنامه ریزی برای ارسال

از یک برنامه ویرایش ویدیو برای حذف واترمارک استفاده کنید

این پیچیده ترین رویکرد است، و زمانی که بتوانید یک ویدیو را بدون واترمارک در وهله اول ذخیره کنید، توصیه نمی کنم. اما ما همه گزینه ها را به شما می دهیم!

ابتدا در فروشگاه اپلیکیشن ابزار حذف واترمارک را جستجو کنید. هشدارهای بالا اعمال می شود: بیشتر ابزارهای “رایگان” شما را با تبلیغات آزاردهنده بمباران می کنند یا برای کار کردن نیاز به خریدهای درون برنامه ای دارند. و کیفیت متفاوت است، بنابراین نظرات را بخوانید و قبل از تعهد یک آزمایش رایگان انجام دهید!

از آنجا، App Store صدف شماست. ما Video Eraser را امتحان کردیم.

 1. ویدیوی TikTok خود را از Camera Roll وارد کنید.
 2. “حذف واترمارک” را از گزینه های منو انتخاب کنید.
 3. برای برجسته کردن ناحیه با واترمارک، آن را نیشگون بگیرید و بکشید. اکثر این ابزارها فقط به شما امکان می دهند هر بار یک واترمارک را حذف کنید. از آنجایی که واترمارک TikTok به اطراف باز می گردد، باید این کار را در مراحل انجام دهید.
 4. ویدئوی خود را ذخیره کنید. سپس، ویدیوی ویرایش شده را باز کنید و ناحیه واترمارک دوم را انتخاب کنید.
 5. دوباره آن را ذخیره کنید. سپس، ویدیوی ویرایش شده TikTok را به رول دوربین خود صادر کنید.

یک لحظه به بررسی کار خود اختصاص دهید. از آنجایی که این برنامه‌ها با جایگزین کردن پیکسل‌های واترمارک با سایر پیکسل‌های ویدیو کار می‌کنند، در جایی که واترمارک قبلاً ظاهر شده، یک جلوه تار ایجاد می‌شود. این ممکن است بدیهی نباشد، به خصوص اگر یک پیشینه قوی داشته باشید. در مثال زیر، بسیار ظریف است. اما قبل از آپلود ظاهر و کیفیت را بررسی کنید!

ابزار حذف علامت در اپ استور

برش ویدیو با استفاده از ابزار حذف واترمارک

نحوه دانلود تیک تاک بدون واترمارک (یا حذف واترمارک آنلاین)

اگر به شما بگویم که می‌توانید TikTok خود را بدون واترمارک، بدون مراجعه به اپ استور یا Google Play ذخیره کنید، چه؟ من کی هستم، نوعی شعبده باز؟

اتفاقاً، تعدادی وب سایت وجود دارند که می توانند TikToks را بدون واترمارک دانلود کنند، مانند MusicalDown.com یا (به طرز گیج کننده ای) MusicalDown.xyz، که قبلا به عنوان MusicallyDown شناخته می شد. سایر وب سایت ها مانند SnapTik، TikFast و TikMate نیز به همین ترتیب کار می کنند.

برخی از این موارد مانند SnapTik را می توان از اپ استور یا گوگل پلی نیز دانلود کرد. اما اگر نمی خواهید هیچ برنامه جدیدی به گوشی خود اضافه کنید، یک وب سایت راحت است!

همچنین، درست مانند برنامه های ذکر شده در بالا، این وب سایت ها به هیچ وجه به TikTok وابسته نیستند. این بدان معناست که اگر TikTok تغییراتی در برنامه خود ایجاد کند، ممکن است در نهایت کار را به کلی متوقف کنند.

MusicallyDown دانلود کننده TikTok

حذف واترمارک با استفاده از SnapTik

همه آنها به یک شکل کار می کنند. در اینجا نحوه بارگیری TikTok بدون واترمارک آورده شده است:

 1. TikTok مورد نظر برای دانلود را در برنامه پیدا کنید.
 2. روی «اشتراک‌گذاری» و سپس «کپی پیوند» ضربه بزنید.
 3. مرورگر وب آیفون خود را باز کنید و به ابزار آنلاین بروید.
 4. URL کپی شده را در فیلد جایگذاری کنید.
 5. پس از اتمام پردازش ویدیو، روی «دانلود» ضربه بزنید تا آن را به عنوان MP4 ذخیره کنید.
 6. برخی از ابزارها ممکن است گزینه “Watermark” یا “No Watermark” را ارائه دهند. من مطمئن هستم که شما می توانید یکی از آنها را برای خودتان پیدا کنید!

برخلاف برنامه های iOS و اندروید، این وب سایت ها روی دسکتاپ نیز کار خواهند کرد. شما از همان فرآیند بالا برای دانلود TikTok خود بدون واترمارک استفاده خواهید کرد!

بهترین حذف کننده علامت TikTok

بهترین پاک کننده واترمارک TikTok چیزی است که برای شما کار می کند!

با این حال، ابزارهایی که به شما امکان می‌دهند ویدیو را مستقیماً بدون واترمارک از TikTok دانلود کنید، برای حفظ کیفیت بهترین هستند. این شامل وب‌سایت‌ها و برنامه‌های ذکر شده در بالا می‌شود که هنگام ذخیره ویدیوی شما، فرآیند واترمارک TikTok را به کلی دور می‌زنند.

ابزارهای ویرایش ویدیو جلوه‌ای تار بر روی علامت اضافه می‌کنند که می‌تواند حواس‌تان را پرت کند. و برش ویدیو نسبت تصویر را تغییر می‌دهد و ممکن است بخش‌های مهمی از ویدیو حذف شود.

برنامه‌ها و وب‌سایت‌های زیادی وجود دارند که به شما امکان می‌دهند علامت TikTok را دور بزنید و نسخه تمیز ویدیو را ذخیره کنید. با این حال، اگر می‌خواهید ویدیوی جدید خود را صادر کنید یا پست کنید، اکثر برنامه‌ها از شما می‌خواهند که هزینه پرداخت کنید، در حالی که وب‌سایت‌ها رایگان هستند. بنابراین من به وب‌سایت‌ها علاقه ندارم و به دلایل صرفاً زیبایی شناختی، MusicallyDown.XYZ را بیشتر دوست داشتم.

اما اگر می‌خواهید از دیگر ویژگی‌های ارائه شده توسط برنامه‌هایی مانند SaverTok یا RepostTik، مانند کتابخانه‌های هشتگ و ویرایشگرهای عنوان، استفاده کنید، ممکن است اشتراک پولی برای شما منطقی باشد!

هر یک از این روش‌ها به شما کمک می‌کند تا محتوای TikTok بدون واترمارک را در سایر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی دانلود و به اشتراک بگذارید. ارسال مبارک!

پاداش: دریافت رایگان چک لیست رشد TikTok از خالق معروف TikTok Tiffy Chen که به شما نشان می دهد چگونه تنها با 3 نور استودیو و iMovie 1.6 میلیون دنبال کننده به دست آورید.

دیدگاهتان را بنویسید