با 20 میلیون می توان چه کاری راه انداخت

بسیاری از مردم امروزه به دنبال ایجاد کسب و کار با سرمایه خود هستند و ما در این مقاله قصد داریم تا به این شغل ها بپردازیم و بهترین آن ها را برای شما به نمایش بگذاریم ، پس تا انتها همراه ما باشید.

در این دوره افراد بسیاری زیادی هستند که دارای مدرک های تحصیلی نظیر دیپلم ، فوق دیپلم ، لیسانس ، فوق لیسانس و… هستند اما همچنان کار مورد نظر آنها پیدا نشده است. دیگر بهتر است به جای منتظر ماندن برای فرصت شغل ، خودتان دست به کار شوید و با سرمایه گذاری اصولی ، کسب و کاری را ایجاد کنید.

با 20 میلیون می توان چه کاری را برپا کرد؟

سئو و دیجیتال مارکتینگ

یکی از بهترین کسب و کار هایی که می توان با سرمایه 20 میلیون انجام داد ، تولید محتوا و سئو سایت است. حتما می دانید که بسیاری از مردم امروزه به سمت مدیریت وب سایت و تهیه آن پیش رفته اند و توانسته اند به موفقیت خوبی نیز برسند.

برای ایجاد و تاسیس وب سایت در ابتدا باید آموزش های لازم را ببینید و سپس به سمت آن پیش روید. دنیای وب بسیار گسترده و بزرگ است و شما هر چه که یاد بگیرید باز هم تمام نمی شود و این مزیت بسیار مهم آن است.

وقتی که توانستید سئو سایت و بازاریابی را به خوبی درک کنید ، یعنی می توانید وب سایت خود را داشته باشید و در آن به تولید محتوا برای کاربران بپردازید. در زمینه سئو باید هدف شما بر رضایت مندی کاربران باشد و اصولی که در این راستا آموزش میبینید نیز در این بحث است.

شما برای ایجاد وب سایت به هزینه و سرمایه گذاری بالا احتیاج ندارید و شما می توانید با 20 میلیون و یا کمتر از آن تمام موارد لازم و آموزش ها را مشاهده کنید و به یک مدیر سئو تبدیل شوید.

اگر در کار خود قوی و فوق العاده ظاهر شوید و بتوانید پیوسته تا 8 ماه بر روی سئو هدف بگذارید ، قطعا وب سایت شما دارای ارزش می شود و می توانید از آن درآمد کسب کنید.

شما ابتدا لازم است تا سئو را بصورت کامل یاد بگیرید، به شما پیش نهاد میکنم آموزش سئو به زبان ساده را در وبسایت پلاتیوم مشاهده کنید.

با 20 میلیون می توان چه کاری راه انداخت

کسب درآمد از اینستاگرام

یکی دیگر از کسب و کار های مهمی که می توان با 20 میلیون و یا کمتر از آن انجام داد ، ایجاد فعالیت در اینستاگرام است. شما می توانید محصولات خود را در اینستاگرام به اشتراک بگذارید و سپس با جذب کاربران ، به درآمد خوبی برسید.

ایجاد فعالیت در اینستاگرام نیز نیاز به آموزش های اولیه دارد و شما نباید مبتدیانه وارد این فضا شوید. بهتر است تا بر روی بلاگری و فن بیان خود کار کنید تا موفقیت شما در این فضا عملی باشد.

همانطور که در قبل گفتم شما می توانید به صورت بلاگری یا فروش محصولات خود در اینستاگرام فعالیت کنید و این بستگی به سلیقه شما دارد. اگر که فکر میکنید استعداد در ایجاد تولید محتوا در این زمینه دارید ، حتما اقدام نمایید.
اگر بتوانید که پیوسته و درست فعالیت داشته باشید ، قطعا کاربران بسیار زیادی به سمت شما سوق خواهند آمد و می توانید به پول خوبی برسید.

کابینت سازی

کسب و کار کابینت سازی تلفیق شیرینی از طراحی ، هنر ، تلاش و پشتکار است. برای ورود به این کار باید استعداد هنری خوبی داشته باشید و بتوانید با استفاده از احساسات هنری خود مشتریان زیادی را به خود جذب کنید.

در ابتدا که می خواهید این حرفه را شروع کنید ، مکانی کوچک را اجاره کنید و وسایل اولیه کابینت سازی را تهیه کنید. سپس آهسته و آرام سفارش دریافت کنید و بعد از این که در کار خود مسلط شدید و توانستید مشتریان خوبی را جذب خود کنید ، می توانید مکان شغل خود را گسترش دهید.

باید بگویم که شغل کابینت سازی برخلاف اینکه بسیار جذاب و پردرآمد است ، نیازمند انرژی بدنی و زحمت بسیاری است. همچنین از دیگر سختی های این حرفه می توان به تحمل گرد و غبار ، شلوغ بودن محیط کار ، زخم شدن دست ها و… اشاره کرد.

شما اگر بتوانید شش تا یک سال را به صورت مداوم آموزش ببینید و کار کنید ، می توانید سرمایه اولیه خود را دریافت و به سود های خوبی برسید.

خدمات دوخت و نصب پرده

امروزه تزئینات و زیبایی ها بیشتر از قبل در دیدرس خانواده ها می باشد و همه ی مردم در نظر دارند تا به خانه خود جذابیت ببخشند. به همین سبب شغل خدمات دوخت و نصب پرده می تواند پر سود و درآمد خوبی را به همراه داشته باشد.

به عبارتی لوازم دکوری منزل از گل های تزئینی گرفته تا پرده های رنگارنگی که بر دیوار های منازل می نشینند ، عامل درآمد زایی کسب و کار هایی هستند که بازار های پر رونقی را به خود اختصاص داده اند.

موارد مورد نیاز برای راه اندازی شغل خدمات دوخت و نصب پرده شامل: اجاره مغازه ، تهیه تجهیزات مورد نیاز ، تهیه پرده ، دریل و… هستند.

مدت زمان رسیدن به سود 6 تا 8 ماه کار کردن پیوسته است که شما می توانید سرمایه اولیه خود را دریافت نمایید و در ماه حداقل ماهی 9 میلیون درآمد کسب کنید.

مراقبت از سالمندان

هنگامی که صحبت از مراقبت سالمندان است ، دو بحث پیش می آید. سالمندانی که می توانند از خود مراقبت کنند و سالمندانی که دائم نیاز به یک پرستار دارند. در هر دو حالت اطلاعات و آگاهی سالمند و مراقبان آنها برای حفظ سلامت و ارائه هرچه بهتر خدمات مورد نیاز ضروری است. اما نکته مهم این است اگر قرار باشد تا برای سالمندان به عنوان پرستار فعالیت کنید ، در ابتدا باید دوره های آموزشی را بگذرانید و کمی خرج کسب تجربه خود کنید. نیاز است تا یک پرستار به نکات ایمنی و بهداشتی آشنایی کاملی داشته باشد.

موارد مورد نیاز برای ایجاد این شغل شامل: گذراندن دوره های آموزشی و ثابت شدن به کارفرما ها می باشد.

میزان سود به دست آمده از شغل مراقبت از سالمندان ماهی 3 تا 4 میلیون است.

در این مقاله سعی کردیم تا به شغل و کسب و کار هایی که می توان با 20 میلیون آن ها را راه اندازی کرد ، اشاره کنیم. همه ی این شغل ها با دیدن آموزش عملی می شود و لازم است که در ابتدا صبور باشید.

ممنون که تا آخر همراه ما بودید ، امیدواریم که از این مطلب رضایت کافی را داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید