گوگل قصد دارد 12000 کارمند خود را اخراج کند و اکنون گفته می شود این شرکت 31 ماساژور را اخراج کرده است.

گوگل

گوگل هفته گذشته اعلام کرد که حدود 12000 کارمند خود را اخراج خواهد کرد. اگرچه این اعلامیه با توجه به وضعیت فعلی صنعت فناوری تعجب آور نیست، یک گزارش جدید نشان می دهد که چنین است 31 ماساژور از این شرکت هم اخراج شدند که نشان می دهد غول موتورهای جستجو از رفاه و امکانات باقی مانده کارکنان نیز کاسته است!

نیویورک پست در گزارش خود توضیح می دهد که لیست کارکنان گوگل اخراج شده شامل 31 ماساژور است که در دفاتر مختلف این شرکت کار می کردند. بر اساس این گزارش، 27 نفر از این افراد در دفتر مرکزی این شرکت در مانتین ویو، کالیفرنیا و دیگران در دفاتری از جمله سن برونو و لس آنجلس کار می کردند.

گوگل در بخشی از صفحه مشاغل وب سایت خود با عنوان “Googley Extras” اشاره می کند که کارکنان به “مراکز تناسب اندام، برنامه های ماساژ و پشتیبانی ارگونومیک” در میان انبوهی از امکانات اضافی دسترسی دارند.

کاهش در گوگل

کاهش هزینه ها در گوگل

این گزارش همچنین اشاره می‌کند که Google نیروی کار خود را مطابق با اخطار یا الزامات هشدار اصلاح و آموزش مجدد کارگران کالیفرنیا تغییر داده است. بر اساس این مقررات، شرکت ها باید قبل از اخراج دسته جمعی، 60 روز اخطار کتبی به مقامات و کارمندان ایالتی و محلی آسیب دیده ارائه دهند.

در فایل های فاش شده، شرح عناوین شغلی تحت تاثیر اخراج گوگل نیز وجود دارد. نیویورک پست می‌گوید فهرست کارمندان غول موتور جستجو به‌علاوه مهندسان نرم‌افزار، مدیران بازاریابی و بسیاری از موقعیت‌های دیگر تحت تأثیر اخراج‌های شرکت، «مدیران» نامیده می‌شوند.

گفته می شود که گوگل تاکنون در مجموع 1845 کارمند خود را در کالیفرنیا اخراج کرده است. همچنین بر اساس این مورد اخراج نیروها در داخل این کشور حدود 15 درصد از کل اخراج های گوگل را تشکیل می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید