سایت نتایج  لاتاری گرین کارت آمریکا برای چه کاری طراحی شده است؟

لاتاری آمریکا قرعه کشی است که هر ساله برای دادن گرین کارت آمریکا به شرکت کنندگان به قید قرعه اعطا می‌شود. گرین کارت  صرفا مختص به امریکا نیست و برای کشورهای دیگر نیز به کار می رود ولی لاتاری آمریکا برای کشور آمریکا است. از سال 1990 آمریکا یک راه میان بری برای گرفتن ویزا برای تمام کشورها ایجاد کرد تا  در صورت برنده شدن در قرعه کشی افراد بتوانند از ویزای شش ماهه اقامت در آمریکا بهره ببرند. بعد از انجام قرعه کشی  و اعلام نتایج لاتاری افرادی که به عنوان پذیرفته شده اعلام می گردند، می توانند کارهایی که مربوط به مهاجرت به آمریکا و دریافت ویزا و اقامت در آن کشور است را انجام دهند. برای ثبت نام در سایت لاتاری باید آموزش های لازم را دیده باشید و با دقت موارد را رعایت کنید و اطلاعات وارد شده باید کاملا دقیق باشد تا در صورت پذیرفته شدن با مشکل مواجه نشوید. نتایج لاتاری و اسامی برندگان لاتاری بعد از گذشت شش ماه از طریق سایت نتایج لاتاری گرین کارت اعلام می شود. در این  متن به آموزش بررسی نتایج لاتاری گرین کارت که در سایت نتایج اعلام می شود پرداخته می شود.آموزش بررسی نتایج لاتاری گرین کارت

شانس برندگان لاتاری در این رقابت چقدر است؟

زمانی که نتایج لاتاری اعلام می شود از کشورهای مختلف افرادی از روی تصادف و با سیستم های کامپیوتری پذیرفته می شوند به غیر از شانس در انتخاب این افراد رعایت نکات  لازم در پر کردن فرم‌ها به هنگام ثبت نام یکی از دلایل مهمی پذیرفته شدن است و افراد زیادی به دلیل رعایت نکردن قوانین در هنگام ثبت نام از دیدن نام خود در هنگام اعلام نتایج لاتاری محروم می شوند. 125000 نفر به صورت تصادفی انتخاب می شوند و از این میان در آخر55000 نفر انتخاب نهایی خواهند شد و کشور آمریکا از بین انتخاب شدگان مصاحبه ای انجام می دهد و مدارک ارائه شده توسط اشخاص پذیرفته شده طی مصاحبه و بررسی مورد تایید قرار می گیرد و در نهایت زمانی که تمام این مراحل به درستی انجام شد گرین کارت آمریکا به فرد داده می شود.

 آموزش بررسی لاتاری

چه تاریخی ثبت نام گرین کارت آمریکا آغاز می شود؟

هر سال از یک اکتبر تا 2 نوامبر از طریق سایت رسمی مهاجرت  ثبت نام لاتاری انجام می شود و جواب لاتاری شش ماه بعد  از طریق سایت نتایج لاتاری اعلام می گردد. طریقه ثبت نام و همچنین استفاده از سایت نتایج لاتاری گرین کارت نیازمند فراگیری آموزش هایی است که باید قبل از کار با آنها فراگرفته باشید زیرا در حین کار دچار مشکل خواهد شد و یا با وارد کردن اطلاعات غلط شانس قبولی خود را و یا در یافت گرین کارت بعد از قبولی را برای خود کاهش خواهید داد تاریخ نتایج لاتاری  معمولا تغییر نمی کند  مگر در شرایط خاصی که هر نوع تغییری در زمان ثبت نام و یا زمان اعلام نتایج لاتاری از طریق سایت اعلام خواهد شد. لاتاری  فرصت بسیار خوبی برای کسانی است که می خواهند با شرایط ساده ای به ویزای آمریکا دست پیدا کنند. شاید در سال های مختلف قوانین متفاوتی به شرایط لاتاری اضافه شود ولی باز هم از میان راه های دست یافتن به کارت سبز یکی از بهترین روش‌ها به شمار می آید. هر نوع تغییری در ثبت نام و مراحل انجام آن از طریق مرجع اصلی آن اعلام می گردد پس به تبلیغات و یا حرف هایی که برای فریب در رسانه ها گفته می شود اطمینان نکنید

آموزش بررسی نتایج لاتاری

چگونه نتایج لاتاری را بررسی کنیم

لاتاری گرین کارت آمریکا  دارای سایتی برای ثبت نام و سایتی برای اعلام نتایج لاتاری می باشد و برای کار کردن با هر دو و دریافت نتایج قرعه کشی لاتاری گرین کارت باید راهنمای چک کردن نتایج لاتاری را مطالعه کرده باشید تا  طبق مراحل گفته شده از پذیرفته شدن در این قرعه کشی مطلع شوید در زمان اعلام نتایج لاتاری گرین کارت سایت های فراوانی تبلیغ اعلام نتایج را دارند و برخی از آنها نیز صرفا در زمان لاتاری ایجاد شده اند و حتی مبالغی را از متقاضیان دریافت می کنند که باید توجه ویژه ای به انتخاب سایت و راهنمای چک نتایج گرین کارت باشید. با  اعلام نتایج لاتاری باید سایت نتایج را چک کنید زیرا این نتایج تا زمانی قابل دسترس می باشد و بعد از آن از دسترس خارج خواهد شد. سایت کارت سبز یکی از مکان هایی است که می توانید نتایج را بررسی نمایید. طبق سایت نتایج لاتاری کارت سبز نحوه چک کردن نتایج لاتاری به شرح زیر می باشد:

  • زمانی که فرم های مورد نظر را در این سایت کارت سبز به نشانی cartesabz.net تکمیل نمودید و شماره موبایل خود را وارد کردید بعد از اعلام نتایج لاتاری نتیجه برای شما پیامک می شود.
  • اگر ثبت نام از طریق سایت کارت سبز انجام شده باشد نیازی به پرداخت هزینه نیست ولی اگر ثبت نام در سایت دیگری صورت گرفته باشد  برای استعلام نتایج لاتاری باید  مبلغ مورد نظر را پرداخت نمایید.
  • در مرحله اول باید کد رهگیری که در پایان ثبت نام دریافت کرده ای را وارد این کادر بنویسید این عدد معمولا با سال میلادی شروع می شود .
  • نام و نام خانوادگی مرحله بعدی است که باد در محل و کادر مورد نظر نوشته شود.
  • تاریخ تولد و شمار موبایل از دیگر اطلاعاتی است که باید تکمیل گردد

اگر در نتایج لاتاری فرم مخصوص پذیرفته شدگان را دیدید به معنی قبولی در این قرعه کشی است و باید مدارک تکمیلی را برای سفارت ارسال کنید و مصاحبه ای در خصوص تایید مدارک ارسال شده داشته باشید. لاتاری گرین کارت آمریکا درای ویژگی های زیادی است که  مهمترین آن رایگان بودن دریافت ویزا می باشد .با دریافت این کارت می توانید به راحتی در این کشور اقامت بگیرید و خود و خانواده شما از تحصیلات رایگان برخوردار شوند و دارای شغل شوند و در ملک بخرند و زندگی کنند. از برتری های دیگر دریافت ویزا با کمک لاتاری نداشتن مدرک زبان است. بعد از اینکه وارد امریکا شوید مانند ساکنان آمریکا از تمام امکانات مانند کمک های دولتی مانند هزینه غذا و بیمه رایگان استفاده کنید و همچنین اقامت دائم آمریکا را دریافت نمایید.

منبع: وب سایت کارت سبز

دیدگاهتان را بنویسید