اینستاگرام در حال کار بر روی دو ویژگی جدید است که به شما امکان می دهد آهنگ ها را به نمایش اسلاید در پست ها و یادداشت ها اضافه کنید.

اینستاگرام

اینستاگرام در حال آزمایش ویژگی جدیدی است که به شما امکان می دهد موسیقی را به پست های حاوی نمایش اسلاید اضافه کنید. علاوه بر این، این پلتفرم در حال کار بر روی ویژگی دیگری برای افزودن موسیقی به Notes است.

مارک زاکربرگ، مدیرعامل متا با انتشار پستی در کانال اینستاگرام خود اعلام کرد که این شبکه اجتماعی قابلیت جدیدی را برای برخی از کاربران خود در کشورهای مختلف معرفی کرده است که این امکان را به شما می دهد. موسیقی را به پست های نمایش اسلاید اضافه کنید این پلتفرم پیش از این قابلیت افزودن موسیقی به تک تک عکس ها را داشت، اما اکنون با این قابلیت، مخاطب می تواند در حین گوش دادن به موسیقی، عکس های نمایش اسلاید را ورق بزند.

آهنگ ها را با یادداشت های اینستاگرام به اشتراک بگذارید

ویژگی بعدی مربوط به یادداشت های اینستاگرام است. زاکربرگ با انتشار یک گیف نشان داد که این شرکت در حال آزمایش یک ویژگی برای آن است گرفتار موسیقی در کنار از یادداشت ها. ویژگی یادداشت ها مدتی است که به عنوان راهی برای نمایش نوشته های کوتاه به مخاطبان در دسترس است.

در ویدیوی بالا می بینید که چگونه این برنامه به شما اجازه می دهد آهنگی را انتخاب کنید و یک کلیپ از آن را در یادداشت خود قرار دهید. با استفاده از این ویژگی، مخاطبان شما می توانند نام آهنگ و هنرمند سازنده آن را ببینند.

هنوز مشخص نیست که چه زمانی این دو ویژگی به صورت عمومی در اختیار کاربران قرار می گیرد. اینستاگرام چند روز پیش از طراحی مجدد ویرایشگر ویدیوی Reels خود رونمایی کرد و به نظر می رسد کمپین متا برای ارائه ویژگی های جدید به این پلتفرم همچنان ادامه دارد.

این شرکت اخیرا در گزارش مالی جدید خود اعلام کرده است که درآمد آن نسبت به مدت مشابه سال گذشته 3 درصد افزایش یافته و به 28 میلیارد دلار رسیده است. متا همچنین می گوید که به لطف موفقیت Reels، کاربران اکنون 24 درصد بیشتر از گذشته زمان خود را در شبکه اجتماعی صرف می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید