تولید کننده کپشن اینستاگرام رایگان

تولید کننده کپشن اینستاگرام

یک سبک را از لیست کشویی انتخاب کنید، پست خود را توصیف کنید، و اجازه دهید هوش مصنوعی عنوان شما را برای شما بنویسد.

بازاریابان رسانه های اجتماعی می پوشند همه کلاه و همه کارها را انجام دهید. مسلماً وقت گیرترین آنها کپی رایتینگ است. هنگامی که شما وظیفه دارید این کلاه را ده ها بار یا بیشتر در هفته بیاندازید، همه چیز ممکن است کمی سخت شود.

به همین دلیل است که ما این خالق شرح با کاربری آسان را طراحی کرده ایم که برای کاربران قدرتمند رسانه های اجتماعی و مبتدیان به طور یکسان طراحی شده است. در عرض چند ثانیه کپشن های جذاب و با برند اینستاگرام را می نویسد. از آن برای کسب و کار یا برای لذت استفاده کنید (زیرا در واقع واقعا سرگرم کننده است). با تشکر، روبات ها! ♥️

چگونه از این تولید کننده کپشن اینستاگرام استفاده کنیم

این نوشتن شرح AI کاملا رایگان و آسان برای استفاده است. با یک کلیک زیرنویس می سازد و هشتگ برای پست های اینستاگرام پیشنهاد می کند. (گاهی اوقات، حتی شامل یک شکلک نیز می شود.) نیازی به دانلود هیچ برنامه خاصی یا ایجاد حساب کاربری نیست.

در اینجا نحوه استفاده از آن برای ساده‌سازی گردش کار و رشد برند خود در رسانه‌های اجتماعی در همان زمان آورده شده است.

مرحله 1: سبک یا لحنی را انتخاب کنید که مناسب برند شما باشد

با انتخاب آهنگ یا سبک دلخواه خود از لیست کشویی شروع کنید.

این تولید کننده عنوان رسانه های اجتماعی دارای بیش از 60 گزینه لحن و سبک منحصر به فرد است، بنابراین برای بسیاری از انواع مختلف مشاغل ایده آل است.

اگر پیام برند شما باید جدی و دقیق باشد، «خشک» یا «مستقیم» را انتخاب کنید. اگر پیام‌های شما خوش‌بینانه‌تر است، «دوستانه» یا «بازیگوش» را انتخاب کنید.

ما همچنین مولد کپشن اینستاگرام خود را طوری برنامه ریزی کرده ایم که زیرنویس ها را از دیدگاه های مختلف ارائه دهد. دزد دریایی، معلم سختگیر، رهبر فکری، تأثیرگذار آرایش، زن خانه دار واقعی – و موارد دیگر.

اگر سبک‌هایی وجود دارد که در لیست نیست و می‌خواهید در آن گنجانده شود، نظر خود را بگذارید تا به ما اطلاع دهید.

لیست کشویی گزینه های سبک برای تولید کننده کپشن اینستاگرام

مرحله 2: به طور خلاصه تصویر یا ویدیوی خود را شرح دهید

مرحله بعدی: محتوایی را که قصد دارید به پست خود اضافه کنید، شرح دهید.

از آنجایی که ژنراتور نمی تواند عکس یا ویدیوی شما را ببیند، بهتر است توضیحات خود را با جزئیات بیان کنید. صفت ها و توصیفگرهای بصری را اضافه کنید تا به زیبایی شناسی پست شما کمک کند.

به‌عنوان مثال، به‌جای گفتن «ویدیویی از سگ من»، بگویید «ویدیویی از گلدن رتریور سفید چهره‌ام که در زیر نور خورشید در قله‌ی کوه می‌خوابد».

البته، هدف از تولید کننده کپشن اینستاگرام رایگان ما این است که کار را از بشقاب شما دور کند، بنابراین زیاد به آن فکر نکنید. نیازی به قطع ارتباط با علائم نگارشی یا ساختار جمله نیست. توصیف جریان آگاهی A-OK است.

سبکی را انتخاب کنید، پست خود را توصیف کنید و اجازه دهید هوش مصنوعی عنوان شما را برای شما بنویسد

مرحله 3: روی Generate Caption کلیک کنید

هنگامی که سبک و توضیحات خود را اضافه کردید، نوبت به کارکردن ابزار می رسد. روی دکمه تولید عنوان کلیک کنید و یک لحظه به آن فرصت دهید تا جادوی خود را انجام دهد. پس از چند ثانیه، کار درخشانی از تسلط بر شرح نویسی ارائه می دهد (بسیار خوب، شاید ما کمی قول می دهیم) که می توانید هر طور که می خواهید از آن استفاده کنید.

کپشن را در پست اینستاگرام خود یا اگر از Hootsuite استفاده می کنید، در پنجره Composer کپی کرده و جایگذاری کنید. همچنین می‌توانید زیرنویس‌هایی را به یک واژه‌پرداز یا صفحه‌گسترده اضافه کنید تا یک بک لاگ برای استفاده در آینده نگه دارید. در نهایت، تصویر یا ویدیوی خود را طبق معمول آپلود کنید و برنامه ریزی کنید یا در صورت تمایل پست کنید.

بهترین زندگی من  کپشن اینستاگرام با ایموجی سگ و خورشید

جایزه: یک چک لیست رایگان دانلود کنید که مراحل دقیقی را نشان می دهد که یک اینفلوئنسر تناسب اندام برای افزایش فالوور از 0 به 600000+ در اینستاگرام بدون بودجه و تجهیزات گران قیمت استفاده می کند.

مولد کپشن اینستاگرام چگونه کار می کند؟

تولید کننده کپشن اینستاگرام Hootsuite توسط هوش مصنوعی (AI) طراحی شده است. به طور خاص، از ربات چت هوش مصنوعی ChatGPT برای ارائه پاسخ‌هایی شبیه به انسان به سؤالات و درخواست‌ها استفاده می‌کند.

این فناوری که توسط آزمایشگاه تحقیقاتی OpenAI توسعه یافته است، نحوه انجام این کار را از خواندن میلیون‌ها متن در اینترنت آموخت. (البته به علاوه یک کمک کوچک از سوی برخی از انسان های واقعاً باهوش.)

OpenAI می گوید که ChatGPT با سایر ربات های چت متفاوت است زیرا توانایی پاسخ دادن بر اساس احساسات را دارد و به اطلاعات خاصی که کاربر وارد می کند پاسخگو است. همچنین واقعا شبیه یک انسان واقعی به نظر می رسد.

این چیزی است که آن را برای مواردی مانند ایجاد زیرنویس رسانه های اجتماعی یا ارائه ایده های محتوا بسیار عالی می کند. می‌توانید از ChatGPT برای همه چیز از نوشتن نامه‌های پوششی گرفته تا برنامه‌ریزی منوی مهمانی شام استفاده کنید. کپشن های اینستاگرام در واقع فقط نوک کوه یخ ضرب المثل هوش مصنوعی هستند.

پست اینستاگرامی گلدن رتریور که بهترین زندگی را دارد

تولید کننده کپشن چیست؟

کپشن مولد ابزار آنلاینی است که متنی را برای پست های رسانه های اجتماعی می نویسد. اطلاعات ارائه شده توسط کاربر را می گیرد و برای اینستاگرام، فیس بوک، توییتر و دیگر پلتفرم های رسانه های اجتماعی زیرنویس ارائه می کند. از مولدهای کپشن می‌توان برای نوشتن شرح‌ها از ابتدا یا برای ارائه ایده‌هایی استفاده کرد که می‌توانید از آنها به عنوان نقطه پرش استفاده کنید.

بهترین ابزار هوش مصنوعی برای کپشن اینستاگرام چیست؟

بهترین ابزار برای نوشتن کپشن اینستاگرام ابزاری است که از ادغام ChatGPT مانند Hootsuite استفاده می کند. از امروز، به سادگی هیچ ربات چت به اندازه ChatGPT هوشمند و مکالمه ای وجود ندارد. این به ویژه مفید است زیرا می‌تواند شرح‌ها – به علاوه مقاله‌ها، ایمیل‌ها، پیام‌های متنی و هر چیز دیگری را که می‌خواهید – به سبک درخواستی شما ارائه دهد. حتی می‌تواند فهرستی از ایده‌ها را برای پست‌های اینستاگرام به شما بدهد.

نکته جانبی: امتیازهای اصلی برای استفاده رایگان از ابزارهای نوشتن هوش مصنوعی (مانند ابزار ما).

طول پیشنهادی برای کپشن اینستاگرام چقدر است؟

طبق تحقیقات ما، طول ایده آل برای کپشن های اینستاگرام چیزی بین 138 تا 150 کاراکتر است، اما فضای بیشتری برای اضافه کردن آن دارید. اینستاگرام پست ها را با طول 2200 کاراکتر محدود می کند و به شما امکان می دهد تا 30 هشتگ اضافه کنید.

الگوریتم اینستاگرام به مدت زمان تعامل کاربران با محتوا توجه می کند، اما شما نمی خواهید فالوورهای خود را تحت فشار قرار دهید یا خطر قطع شدن پیام خود را به خطر بیندازید. به همین دلیل، بهتر است شرح‌های خود را حداکثر تا 150 کاراکتر نگه دارید.

نگران نباشید. تولید کننده کپشن ما برای اینستاگرام قبلاً همه اینها را در نظر گرفته است. دیگر نیازی به شمارش شخصیت ها نیست! این نباید نتیجه ای طولانی تر از بهترین روش توصیه شده برای کپشن اینستاگرام به شما بدهد.

شروع به ایجاد حضور در اینستاگرام با استفاده از Hootsuite کنید. پست‌ها را مستقیماً در اینستاگرام طراحی، بنویسید و زمان‌بندی کنید، مخاطبان خود را درگیر کنید، عملکرد را اندازه‌گیری کنید، و همه پروفایل‌های دیگر رسانه‌های اجتماعی خود را اجرا کنید – همه از یک داشبورد ساده. امروز آن را رایگان امتحان کنید.

شروع کنید

محتوای بهتر در نیمی از زمان

افزایش تعامل و صرفه جویی در زمان با یک مولد هشتگ، قالب های پست، Canva و Grammarly Pro در Hootsuite.

دیدگاهتان را بنویسید