یادداشت های اینستاگرام یک راه جدید برای برقراری ارتباط با فالوورهای خود در برنامه است.

آنها اساساً مانند یادداشت‌های کوچکی هستند که می‌توانید آن‌ها را برای دیدن افراد بگذارید. می‌توانید از آن‌ها برای ارزیابی وضعیت جهان استفاده کنید، یا حتی بپرسید که یادداشت‌های اینستاگرام برای چیست.

این احساس یک بازگشت به روزهای MSN Messenger است!

یادداشت های اینستاگرام به عنوان یک جعبه صابون کاذب عالی هستند، اما برای مشاغل و برندها نیز مفید هستند. تو می توانی از آنها برای تبلیغ محصولات خود، ارائه خدمات به مشتریان یا فقط ارتباط با طرفداران خود استفاده کنید.

این مقاله شما را با همه چیزهایی که باید در مورد این ویژگی جدید بدانید آشنا می کند.

جایزه: 14 هک صرفه جویی در زمان برای کاربران قدرتمند اینستاگرام. لیست میانبرهای مخفی را که تیم رسانه اجتماعی خود Hootsuite برای ایجاد محتوای شگفت انگیز استفاده می کند، دریافت کنید.

یادداشت های اینستاگرام چیست؟

یادداشت‌های اینستاگرام یادداشت‌های کوتاهی هستند که می‌توانید برای فالوورها (آنهایی که دنبال می‌کنید) یا در لیست «دوستان نزدیک» خود پست کنید.

ممکن است آنها را دیده باشید. آنها در صندوق ورودی شما بالای پیام های مستقیم شما قرار می گیرند.

یادداشت‌های اینستاگرام در صندوق ورودی بالای پیام‌های مستقیم یافت می‌شوند

یادداشت های اینستاگرام، بسیار شبیه به استوری ها، در عرض 24 ساعت ناپدید می شوند و فقط 60 کاراکتر می توانند داشته باشند. کاربران می توانند به یادداشت های شما پاسخ دهند. اینها را در DM خود دریافت خواهید کرد.

مردم از یادداشت ها برای اعلام، انتشار اخبار یا افکار و شکایت از یادداشت های اینستاگرام استفاده می کنند.

این برنامه در جولای 2022 یادداشت‌های اینستاگرام را برای کاربران ناآگاه منتشر کرد. ویژگی جدید برای سازندگان و صاحبان مشاغل در همه جا شگفت‌انگیز بود.

اگر هنوز از اخبار در حال فروپاشی هستید و فرصتی برای شیرجه زدن به Insta Notes ندارید، نگران نباشید. این راهنما همه چیز را توضیح می دهد.

نحوه ایجاد یادداشت اینستاگرام

ایجاد یادداشت اینستاگرام خود آسان است. در 4 مرحله ساده می توانید از اینستاگرام به عنوان مگافون شخصی خود استفاده کنید.

مرحله 1: برنامه اینستاگرام خود را باز کنید

مرحله 2: به مسیر خود بروید صندوق ورودی در گوشه سمت راست بالا

صندوق ورودی گوشه سمت راست بالای برنامه

مرحله 3: در گوشه بالا سمت چپ، روی کادری که می گوید کلیک کنید + یادداشت بگذارید.

نماد بعلاوه یک یادداشت بگذارید

مرحله 4: افکار خود را بنویسید، انتخاب کنید با چه کسی به اشتراک بگذارید و کلیک کنید اشتراک گذاری انتشار

برای انتشار یادداشت اینستاگرام روی اشتراک گذاری کلیک کنید

خودشه! شما رسما یک نویسنده اینستاگرام هستید.

چرا از یادداشت های اینستاگرام استفاده کنیم؟

یادداشت ها کمترین فشار را در ارتباط اینستاگرام دارند. آنها با اعلان ارائه نمی شوند و در صندوق ورودی شما قرار می گیرند. آنها ظریف تر از Stories و کمتر مستقیم از ارسال DM هستند.

سازندگان و کسب‌وکارها می‌توانند از یادداشت‌ها به‌عنوان راهی برای برقراری ارتباط اخبار، به‌روزرسانی‌ها یا اطلاعات مرتبط استفاده کنند.

آنها یک راه آسان برای جلب توجه به اطلاعیه های شما هستند زیرا در بالای صندوق ورودی مخاطبان شما قرار می گیرند و در سر و صدای Stories گم نمی شوند. بعلاوه، آنها به تعهدی مانند یک پست فید یا تلاشی که برای ایجاد یک داستان انجام می شود، نیاز ندارند.

یادداشت های اینستاگرام راهی ساده و کوتاه مدت برای انتشار پیام است. به نوعی، آنها مانند خالکوبی های موقت رسانه های اجتماعی هستند.

آن را امتحان کنید، پشیمان نخواهید شد. و اگر انجام دهید، روز بعد از بین می رود.

سوالات متداول در مورد یادداشت های اینستاگرام

اینستاگرام دوست دارد حذف ویژگی های جدید به یاد دارید زمانی که قرقره های اینستاگرام از آسمان سقوط کرد؟

زمانی که اینستاگرام تصمیم می‌گیرد چیزی را آزمایش کند، همیشه برای بازاریابان، سازندگان و صاحبان مشاغل کمی درگیری وجود دارد.

سوالاتی مانند “این برای چیست؟” “این چگونه می تواند برای من مفید باشد؟” و “این را از کجا پیدا کنم؟” همه بالای ذهن هستند استرس نداشته باش ما پشت شما را گرفته ایم.

در اینجا پاسخ همه چیزهایی است که می خواهید در مورد یادداشت ها بپرسید.

یادداشت های اینستاگرام را از کجا پیدا کنم؟

یادداشت های اینستاگرام در صندوق ورودی شما در زیر نوار جستجو قرار دارند. آنها در بالای پیام‌های شما، تحت عنوان «یادداشت‌ها» نشان داده می‌شوند. بنابراین شما نمی توانید آنها را از دست بدهید.

یادداشت ها در یک ردیف ظاهر می شوند که جدیدترین آنها در سمت راست صفحه نمایش شما قرار دارد.

می‌توانید مانند استوری‌ها در یادداشت‌ها اسکرول کنید، اما برای مشاهده آنها لازم نیست روی یادداشت کلیک کنید.

چرا یادداشت در اینستاگرام ندارم؟

اگر Notes را در صندوق ورودی اینستاگرام خود نمی بینید، تنها نیستید. اینستاگرام این ویژگی را به آرامی عرضه می کند تا آزمایش کند که آیا آن را حفظ می کند یا خیر. نوعی مدل قبل از خرید امتحان کنید.

بنابراین، اگر Notes را در برنامه خود نمی بینید، ممکن است مجبور باشید منتظر بمانید تا اینستاگرام این ویژگی را در سطح جهانی عرضه کند.

اگر Notes را در اینستاگرام نمی بینید، ممکن است یک مدل قدیمی داشته باشید. سعی کنید برنامه خود را به روز کنید. شما می توانید این کار را در هر فروشگاه اپلیکیشنی که به آن مراجعه می کنید انجام دهید.

در اینجا گام به گام است:

مرحله 1: به مسیر خود بروید فروشگاه برنامه

مرحله 2: در نوار جستجو، «اینستاگرام

مرحله 3: پیدا کنید اینستاگرام در نتایج، روی آن کلیک کنید

مرحله 4: ضربه بزنید به روز رسانی

مرحله 5: پس از اتمام به‌روزرسانی، کافی است برنامه خود را باز کنید

چگونه یادداشت اینستاگرام را حذف کنم؟

شاید چیزی نوشته اید که از آن زمان نظر خود را تغییر داده اید.

یا شاید یک اشتباه تایپی فاحش در شعر زیبای 60 کاراکتری خود می بینید. یا شاید شما یک شعر 60 شخصیتی سروده اید که عموم مردم برای آن آماده نیستند.

به هر دلیلی، حذف یادداشت آسان است.

مرحله 1: به صندوق ورودی خود بروید

مرحله 2: روی یادداشت توهین آمیز کلیک کنید

مرحله 3: کلیک کنید حذف یادداشت

گزینه حذف یادداشت

تبریک می گویم. یادداشت اینستاگرام شما ناپدید شده است.

باید بدانید که یادداشت های اینستاگرام قابلیت ذخیره پیش نویس ندارند، بنابراین اگر یادداشت خود را حذف کنید، برای همیشه از بین رفته است.

آیا یادداشت ها روی الگوریتم تأثیر می گذارند؟

پاسخ کوتاه این است که هیچ کس به جز اینستاگرام نمی تواند مطمئن باشد. با این حال، ما تمام تلاش خود را برای تحقیق و درک الگوریتم اینستاگرام انجام داده ایم. این گریزان است و همیشه در حال تغییر است، بنابراین مطمئن شوید که برای به روز رسانی به ما مراجعه می کنید.

پاسخ طولانی این است که الگوریتم قدرتمند اینستاگرام فقط یک خدا دارد و آن شما هستید. خوب، اگر منصف باشیم، همه کاربران برنامه و محتوایی که ایجاد می‌کنند مربوط می‌شود، اما جالب است که فکر کنیم عاشق الگوریتم اینستاگرام هستید.

الگوریتم اینستاگرام با ارجاع متقابل داده های محتوا با اطلاعات کاربر کار می کند. می خواهد محتوای مناسب را به افراد مناسب ارائه دهد. در صورت موفقیت آمیز بودن، کاربران مدت بیشتری در برنامه خواهند ماند که هدف اینستاگرام نیز همین است.

در حال حاضر ما اطلاعات زیادی در مورد نحوه تأثیرگذاری یادداشت های اینستاگرام بر الگوریتم نداریم. در حال حاضر می توان تصور کرد که آنها از اصول مشابه سایر ویژگی های اینستاگرام پیروی می کنند:

دستورالعمل های انجمن را دنبال کنید، مشارکت را تشویق کنید، و برای موفقیت مرتب پست کنید!

با استفاده از Hootsuite در مدیریت اینستاگرام برای کسب و کار صرفه جویی کنید. از یک داشبورد، می‌توانید پست‌ها را مستقیماً در اینستاگرام برنامه‌ریزی و منتشر کنید، مخاطبان خود را درگیر کنید، عملکرد را اندازه‌گیری کنید و سایر پروفایل‌های رسانه‌های اجتماعی خود را اجرا کنید. امروز آن را رایگان امتحان کنید.

شروع کنید

با برنامه ریزی آسان Reels در زمان و استرس کمتری صرفه جویی کنید و نظارت بر عملکرد از Hootsuite. به ما اعتماد کنید، این بسیار آسان است.

دیدگاهتان را بنویسید