مگان جدید با نورپردازی متمایز و نسبت های متعادل خود، در درجه اول یک خودروی تولید شرکت رنو است. این دی‌ان‌ای  , طراحی برند را با شانه‌های پهن و حجاری‌شده و نمای جلویی که هویت طراحی جدید برند را شامل می‌شود، از جمله لوگوی عمودی بزرگ، به کار می‌گیرد. به عنوان یکی از بستگان رنو تالیسمان، مگان جدید دارای علامت خاص خود در جلو با چراغ‌های جلوی C شکل است که اطراف آن تا سپر ادامه دارد. در عقب، علامت جدید که هم در روز و هم در شب قابل مشاهده است، درست روی خودرو می رود تا عرض خودرو را افزایش دهد.

معرفی خودروی جدید مگان: طراحی متمایز، پویا و دقیق

در بازار بسیار رقابتی ، بسیار مهم بود که مگان جدید از همان نگاه اول برجسته شود.

BFB-1

خطوط دقیق و محکم که کل طرح را به سمت جلو می کشند، بخشی از سطوح جانبی هستند. این خطوط در ترکیب با شانه های تراشیده شده، پویایی و شخصیت جدید مگان را می بخشد.

عناصر BFB-4Chromed بر بالای خط کمربند تأکید می کنند و جلوپنجره، نشان های جانبی و دستگیره درها را تقویت می کنند. چین‌های باریک روی کاپوت، همراه با مهره‌های کرومی و اسکوپ‌های هوای جانبی، شخصیت چهره جلویی را تقویت می‌کنند.

بیشتر بخوانید : کمپرسور کولر مگان

BFB-3

مگان GT جدید دارای یک سپر جلو است که برای بیان یک شخصیت اسپرت تر طراحی شده است. دارای ورودی هوای وسیع تری است و گریل جدید طراحی لانه زنبوری دارد. در قسمت عقب، طراحی جدید مگان GT با دو لوله اگزوز کرومی مشخص شده است که تابش هوا را بیشتر به سمت جلو منعکس می کند و یک اسپویلر الهام گرفته از دنیای F1 را قاب می کند. مگان GT جدید دارای نشان “رنو اسپورت” در عقب، روی بال ها و جلو است.

بیشتر بخوانید : دینام ال 90

fb5fbebc-4ce0-4ad9-aeca-7f26a7003b4c.jpg (930×500)

این نسخه اسپورت با رنگ‌آمیزی جدید «آبی آهنی» همراه با رنگ‌های «فلزی تیره» در جلو و آینه‌های درهای همرنگ بدنه برای تأکید بر وابستگی آن به دنیای موتور GT در دسترس خواهد بود. مگان GT جدید همچنین دارای رینگ های آلومینیومی 18 اینچی است که مخصوصاً برای مدل توسط رنو اسپورت توسعه یافته است.

بیشتر بخوانید : دینام پژو 206

BFB-2

نمایشگاه خودرو فرانکفورت را از دست ندهید تا همه چیز را در مورد مگان جدید، طراحی داخلی آن، فناوری هایی که از بخش بالا گرفته شده است و همچنین طیف وسیعی از موتورهای موجود را بدانید.

منبع : نظری استوک

دیدگاهتان را بنویسید