حمل اثاثیه مشهد

چندین سال است که فروشگاه ها آنلاین (online shopping)   ها جایگزین فروشگاه های حضوری و فیزیکی شده اند. دلیل محبوبیت آنها به شرح زیر می باشد.

 • از بین رفتن واسطه ها
 • خرید بهتر با تنوع بالا تر
 • کسر مخارج رفت آمد
 • محدود نشدن از نظر منطقه جغرافیایی
 • قیمت مناسب

پنچ دلیل ذکر شده در بالا اصلی ترین عواملی هستند که می توان گفت بسیار تاثیر گذار در این جایگزین شدن می باشد. امروزه یعنی در قرن بیست و یکم وب سایت های زیادی در گوگل خدماتی مانند: فروش اشیاء،خرید و فروش ماشین،خرید و فورش زمین و ملک،خرید و فروش خدمات و میلیون ها چیز دیگر که روزانه در فضا و بستر اینترنت خرید و فروش می شوند را ارائه می دهد.

شناخت وب سایت

در قدم باید شناخت کافی از یک وب سایت را داشته باشید. وب سایت  ها قالبا محیطی است که افراد در جهت پیدا کردن خدماتی وارد آنها می شوند. یک وب سایت از چندین و چند بخش متفاوت ساخته می شود که ما در این مقاله قصد توضیح تخصصی آن را نداریم و فقط در جهت اشنایی با بیس کار با شما حرف خواهیم زد. به صورت کلی وب سایتی موفق است که از نظر محتوا و سبک طراحی بروز باشد و از همه این ها مهم تر وب سایت سئو شده باشد به عنوان مثال زمان سرچ کلمه باربری مشهد یا کلمه حمل اثاثیه مشهد وب سایت شما جز نفرات اولی باشد که در گوگل نمایش داده می شود.

وب سایت باربری

وب سایت های باربری که اکثرا خدمات جابه جایی درون شهری و برون شهری را ارائه می دهند. از چند بخش مهم برخوردار هستند.

 1. توضیحات خدمات
 2. محاسبه قیمت
 3. استعلام بار
 4. پشتیبانی سریع

چهار بخش ذکر شده در بالا اصلی ترین بخش های تشکیل دهنده یک وب سایت خدماتی فعال در حوضه باربری می باشد. اگر قصد راه اندازی یک وب سایت باربری را دارید حتما در آن بخش های ذکر شده در بالا را استفاده کنید. در گام بعدی سئو وب سایت با کلمات کلیدی صنف کاری خود بسیار مهم و حیاتی است.

طراحی وب سایت باربری

طراحی وب سایت باربری از پیچیدگی زیادی برخوردار نیست ولی نیاز به تخصص لازم دارد. برای طراحی وب سایت باربری بیشتر از سیستم مدیریت محتوا CMS  یا همان ورد پرس بهره می گیرند. و درکنار آن از PHP  برای امکانات تخصصی استفاده می شود. که نتیجه کار بسیار دلنشین است. زیرا هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت بسیار خوب و منصفانه می باشد.

قیمت طراحی وب سایت باربری

قیمت طراحی وب سایت بسیار متغیر می باشد و بستگی به چهار عامل زیر است.

 1. زبان کد نویسی
 2. امکانات اختصاصی در خواستی
 3. کیفیت هاست و دامنه
 4. تولید محتوا اختصاصی

وب سایت شما با در نظر گرفتن چهار عامل ذکر شده در بالا قیمت گذاری می شود. ولی اگر بخواهم این مبحث را جمع بندی کنم هزینه طراحی وب سایت باربری بین 7 الی 25 میلیون تومان متغیرمی باشد. این عدد میتواند افزایش یا کاهش یابد.

زبان کد نویسی در قیمت گذاری

یکی از عوامل تاثیر گذار در قیمت طراحی وب سایت  زبان برنامه نویسی مورد استفاده در وب سایت می باشد. زبان های برنامه نویسی وب سایت به صورت کلی به دو گروه تقسیم می شود گروه اول PHP-HTML-CSS- JAVASCRIPT  و گروه دوم شامل ASP.NET  که هر کدام قیمت متفاوتی نسبت به یک دیگر دارند.

مدیریت محتوا CMS

مدیریت محتوا CMS  یا همان ورد پرس هم یکی از گزینه  های مناسب برای طراحی وب سایت است. زیرا از نظر کیفیتی تقریبا برابری می کند با سایر زبان های برنامه نویسی ولی از نظر قیمت کمی پایین تر از زبان های برنامه نویسی است. ورد پرس می تواند گزینه خوب و معقولی برای طراحی یک وب سایت باربری باشد. زیرا کلیه امکانات مورد نظر شما در آن پیدا می شود و از نظر امنیت و کارایی در رتبه بالایی است.

حرف آخر

در پایان اگر در حوضه باربری و حمل اثاثیه فعالیت دارید یک وب سایت خوب و حرفه ای میتواند درآمد شما را تا حد چشم گیری افزایش دهد. پس از قدرت موتور جست و جو گوگل غافل نشوید و همیشه به فکر گسترش کار و کسب خود در بستری باشید که حد و مرز ندارد.  تا به اینجا با وب سایت و نحوه ساخت شدن و زبان های مورد استفاده در ساخت و نحوه قیمت گذاری آن آشنا شدیم. به خاطر بسپارید که هزینه طراحی وب سایت یک سرمایه گذاری پر بازده و امن است که شما را میتواند صد پله از جایی که هستید بالا ببرد. همچنین افراد زیادی قبل از جا به جایی سرکی به گوگل میزنند. اگر وب سایت شما در صدر جدول باشد شاید گزینه انتخابی برای جابه جایی و حمل اثاثیه شما باشید. که خوب این برای شما می تواند امتیاز بزرگی باشد.

موفق و بروز باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید