بهترین زمان برای ارسال پست در TikTok چه زمانی است؟ آیا پست کردن در یک زمان خاص یا یک روز خاص از هفته محتوای شما را در معرض دید افراد بیشتری قرار می دهد؟ آیا برنامه کامل ارسال پست به میزان مشارکت شما کمک می کند؟

برای اطلاع از زمان پست گذاشتن در TikTok به ادامه مطلب بروید تا مطمئن شوید که محتوای شما توسط الگوریتم انتخاب شده و به افراد مناسب می رسد…

… یا برای نسخه TL;DR، نحوه تعیین دقیق خود را بیابید بهترین زمان ارسال پست در 4 دقیقه:

پاداش: دریافت رایگان چک لیست رشد TikTok از خالق معروف TikTok Tiffy Chen که به شما نشان می دهد چگونه تنها با 3 نور استودیو و iMovie 1.6 میلیون دنبال کننده به دست آورید.

آیا بهترین زمان برای ارسال پست در TikTok وجود دارد؟

بله و خیر. TikTok کار بسیار خوبی را انجام می دهد و به هر یک از کاربران خود مجموعه ای بسیار شخصی سازی شده از محتوا را در رابط اصلی برنامه، صفحه For You ارائه می دهد. اما معمولاً ویدیوهای پیشنهادی در صفحه For You بیشتر از چند روز قدیمی نیستند.

بنابراین، برای بهترین نتایج، می‌خواهید در زمانی که مخاطبان شما به احتمال زیاد در حال پیمایش هستند، پستی را در TikTok ارسال کنید. به عبارت دیگر، یافتن بهترین زمان برای ارسال پست مستلزم این است که مخاطبان شما در کجا قرار دارند (مناطق زمانی مهم هستند) و چه زمانی آنلاین هستند.

اما دستیابی به مخاطبان گسترده در TikTok فقط یک موضوع نیست چه زمانی شما پست می کنید اچاوه اغلب پست شما همچنین می تواند بر نحوه توزیع محتوای شما در پلتفرم تأثیر بگذارد (TikTok توصیه می کند 1 تا 4 بار در روز پست کنید). برای پیدا کردن یک برنامه زمان‌بندی پست‌هایی که هم الگوریتم TikTok و هم طرفداران شما را خوشحال می‌کند، تا زمانی که فرکانس کارآمدی پیدا کنید، عملکرد خود را به دقت زیر نظر داشته باشید.

با این اوصاف، به نظر می‌رسد که برخی از ساعت‌ها و روزها بهتر از سایرین کار می‌کنند. و اگر در حال ایجاد مخاطب از صفر هستید، ممکن است هنوز اطلاعات تاریخی برای مقایسه نداشته باشید.

اگر اینطور است، به خواندن ادامه دهید.

به طور کلی بهترین زمان برای ارسال در TikTok

بر اساس آزمایشات و تجزیه و تحلیل ما از 30000 پست، بهترین زمان برای پست کردن در TikTok برای حداکثر تعامل است. پنجشنبه ساعت 7 عصر.

آیا قصد دارید بیش از یک بار در هفته پست کنید؟ در اینجا یک تفکیک از بهترین زمان برای پست گذاشتن در TikTok برای هر روز هفته.

روز زمان
دوشنبه ساعت 10:00 شب
سهشنبه 09:00
چهار شنبه 7:00 صبح
پنج شنبه 7:00 بعد از ظهر
جمعه 15:00
شنبه 11:00 قبل از ظهر
یکشنبه 16:00

همه زمان ها برای زمان استاندارد اقیانوس آرام محاسبه می شود.

بهترین زمان برای ارسال پست در TikTok در روز دوشنبه

بهترین زمان برای ارسال پست در TikTok در دوشنبه ساعت 10:00 شب است. به نظر می رسد اکثر کاربران TikTok ممکن است دوست داشته باشند هفته خود را در محل کار قوی شروع کنند و با سرگرمی های سبک در شب پایان دهند.

بهترین زمان برای ارسال پست در TikTok در روز سه شنبه

بهترین زمان برای ارسال پست در TikTok در سه شنبه ساعت 9 صبح است. به نظر می رسد که در اوایل صبح از ساعت 6 صبح به بعد، تعامل قوی تر است.

بهترین زمان برای ارسال پست در TikTok چهارشنبه

بهترین زمان برای ارسال پست در TikTok در چهارشنبه ساعت 7 صبح است. یکی دیگر از جمعیت درگیر صبح مردم!

بهترین زمان برای ارسال پست در TikTok در روز پنجشنبه

بهترین زمان برای ارسال پست در TikTok در پنجشنبه ساعت 19:00 است. تا آنجا که می توانیم بگوییم، این بالاترین روز هفته برای تعامل در TikTok است.

بهترین زمان برای ارسال پست در TikTok در روز جمعه

15:00 بهترین زمان برای ارسال پست در TikTok در روز جمعه است، اگرچه تعامل در تمام بعد از ظهر از ساعت ناهار تقریباً ثابت است.

بهترین زمان برای ارسال پست در TikTok در روز شنبه

11:00 قبل از ظهر بهترین زمان برای ارسال پست در TikTok در روز شنبه است. برای یک بار هم که شده، پرنده اولیه کرم را نمی گیرد.

بهترین زمان برای پست کردن در TikTok یکشنبه

بهترین زمان برای ارسال پست در TikTok در یکشنبه ساعت 16:00 است، اگرچه نامزدی در اوایل صبح (دوباره!) بین ساعت 7:00 تا 8:00 صبح در رتبه دوم قرار دارد.

اگرچه ممکن است این موارد در همه جا به نظر برسد، به خاطر داشته باشید که TikTok محتوا را در بسیاری از صنایع مختلف به مخاطبان جهانی ارائه می دهد. تصور نکنید که فالوورهای شما در همان منطقه زمانی شما زندگی می کنند یا کار یا برنامه خواب مشابه شما دارند. ارسال کی آنها آنلاین هستند در مقابل زمانی که شما برای پست کردن وقت داشته باشید

همچنین مشاهده کردیم که به طور کلی، بهترین زمان برای ارسال پست در TikTok با اینستاگرام کاملاً متفاوت است. بسیاری از بهترین زمان‌ها برای پست گذاشتن در اینستاگرام در 9 تا 5 روز کاری معمول بود. اما اوج های صبح زود و عصر بیشتری برای مخاطبان TikTok وجود دارد.

به یاد داشته باشید، این زمان ها فقط میانگین هستند. هر مخاطب و جمعیتی الگوهای فعالیت منحصر به فرد خود را در TikTok دارد. از این زمان ها به عنوان نقطه شروع استفاده کنید. سپس، نکات زیر را دنبال کنید تا زمان‌های ارسال را که برای مخاطبان هدف شما بهترین کارآمد است را شناسایی کنید.

نکاتی در مورد یافتن بهترین زمان برای ارسال پست در TikTok

بهترین عملکرد TikToks خود را مرور کنید

مانند هر پلتفرم رسانه اجتماعی دیگری، بهترین راه برای یافتن آنچه برای مخاطبان شما مفید است این است که … بررسی کنید که چه چیزی برای مخاطبان شما کار می کند.

تجزیه و تحلیل TikTok شما بهترین منبع اطلاعات در مورد بهترین زمان های منحصر به فرد شما برای پست کردن در پلت فرم است. عملکرد محتوای موجود و بازدیدها و تعاملات متقابل خود را با زمان ارسال تجزیه و تحلیل کنید. اگر الگوهایی پیدا کردید، فقط کارهای بیشتری را انجام دهید!

بخش مشاهده ویدیو در تجزیه و تحلیل TikTok مکانی عالی برای شروع جستجوی شما برای بهترین زمان برای پست کردن است. این به شما یک نمای کلی از اینکه چه روزهایی برای محتوای شما شلوغ ترین بوده است به شما می دهد.

مشاهده ویدئو تجزیه و تحلیل tiktok

منبع: TikTok

توجه: برای به دست آوردن بینش مخاطبان و عملکرد، باید به یک حساب Pro TikTok بروید.

می‌توانید به تجزیه و تحلیل TikTok در برنامه تلفن همراه یا در وب دسترسی داشته باشید. برای جزئیات بیشتر، راهنمای ما برای تجزیه و تحلیل TikTok را بررسی کنید.

نگاهی به رقبای خود بیندازید

شما می توانید از موفقیت دیگران چیزهای زیادی یاد بگیرید.

حساب‌هایی را پیدا کنید که مخاطبان مشابهی را که می‌خواهید به آنها دسترسی پیدا کنید، مورد خطاب قرار می‌دهند و برنامه زمان‌بندی ارسال آن‌ها را تجزیه و تحلیل کنید. توجه داشته باشید که کدام یک از ویدیوهای آنها محبوب ترین هستند و الگوها را بررسی کنید. اگر متوجه شدید که TikToks که در روزهای خاصی از هفته منتشر می‌شود بهتر از سایرین عمل می‌کند، سعی کنید در آن روزها پست بگذارید و تحلیل‌های خود را از نزدیک تماشا کنید.

TikTok اجرای یک تحلیل رقابتی ساده را نسبتاً آسان می کند. به سادگی به حساب مورد علاقه خود بروید و هر یک از TikToks آنها را باز کنید. شما می‌توانید ببینید که TikTok چه زمانی پست شده است و چه تعداد لایک، نظر و اشتراک‌گذاری دریافت کرده است.

ویدیوی TikTok با تعداد لایک، تعداد نظرات و تعداد اشتراک‌گذاری

منبع: Ryanair در TikTok

همچنین می‌توانید تعداد بازدیدها را از فید حساب جستجو کنید – آنها درست در پایین تصویر کوچک هر ویدیو هستند.

فید TikTok Ryanair با تعداد بازدید که در تصاویر کوچک ویدیو نمایش داده می شود

منبع: Ryanair در TikTok

بدانید مخاطبان شما چه زمانی آنلاین هستند

مخاطبان شما (بدیهی است) زمانی که در برنامه فعال هستند، بیشترین احتمال تعامل با محتوای شما را دارند. و با دانستن اینکه صفحه For You بیشتر از TikToks تازه تشکیل شده است، باید سعی کنید برنامه انتشار خود را با الگوهای فعالیت مخاطبان خود هماهنگ کنید.

برای پیدا کردن زمان‌هایی که مخاطبان شما در برنامه بیشتر فعال هستند، تجزیه و تحلیل حساب کسب‌وکار یا سازنده خود را بررسی کنید:

  • از صفحه نمایه خود، روی نماد سه نقطه در سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید.
  • ضربه زدن سوئیت تجاری، سپس تجزیه و تحلیل.

نمودار فعالیت فالوور زمان

منبع: TikTok

در صورت لزوم تنظیمات را انجام دهید

هیچ استراتژی رسانه های اجتماعی مشخص نیست.

TikTok هنوز یک شبکه اجتماعی نسبتا جدید است و به همین دلیل، دائماً در حال تکامل است. کاربران جدید هر روز به این پلتفرم می‌پیوندند و ویژگی‌های جدیدی که به طور بالقوه می‌توانند بر جایگاه شما در الگوریتم TikTok تأثیر بگذارند، مرتباً اضافه می‌شوند.

این بدان معنی است که برنامه ارسال شما نیز در طول زمان تغییر خواهد کرد. هر زمان که متوجه کاهش عملکرد شدید، این نکات را مجدداً بررسی کنید تا بهترین زمان‌های جدید را برای ارسال پست پیدا کنید.

پاداش: دریافت رایگان چک لیست رشد TikTok از خالق معروف TikTok Tiffy Chen که به شما نشان می دهد چگونه تنها با 3 نور استودیو و iMovie 1.6 میلیون دنبال کننده به دست آورید.

دیدگاهتان را بنویسید