امروزه داشتن حساب‌های مختلف در فضای مجازی به یک نیاز مبرم تبدیل شده است و با توجه به اینکه کاربران علاقه‌ای به افشا شدن اطلاعات شخصی‌شان ندارند، اهمیت استفاده از شماره‌ی مجازی بیش از پیش شده است. در واقع خرید شماره مجازی می‌تواند امکانات مختلفی را در اختیار افراد قراردهد و این مهم زمانی ارزش بیشتری پیدا می‌کند که به وجود سیم‌کارت هیچ‌گونه احتیاجی نیست. به طورکلی شماره تماس‌های مجازی با توجه به ماهیت‌شان امکان ارائه خدمات مختلف مانند ارسال و دریافت پیامک، برقراری تماس و قابلیت استفاده در برنامه‌های ارتباطی را دارا خواهند بود و به این دلایل از استقبال زیادی رو می‌شوند. حال ما در ادامه قصد داریم در خصوص مزایای به‌کارگیری از خرید شماره مجازی صحبت کنیم.

ساخت حساب تلگرام و واتساپ

همان‌طور که در مقدمه‌ی این مقاله عنوان کردیم، بسیاری از افراد علاقه‌مند به حضور در شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام و واتساپ با استفاده از شماره همراه شخصی‌شان نیستند. به همین دلیل در این‌گونه مواقع بهترین راه به‌کارگیری از شماره مجازی تلگرام است. به همین منظور به افراد توصیه می‌شود که از خدمات خرید شماره مجازی استفاده کنند. ضمناً گفتنی است که با توجه به موجود بودن شماره‌ی خطوط کشورهای مختلف، دست افراد برای انتخاب شماره‌ی دلخواه باز است. ضمناً این امکان برای شبکه اجتماعی محبوب واتساپ نیز امکان‌پذیر است و کاربران می‌توانند برای این منظور نیز اقدام به خرید یا ساخت شماره مجازی کنند.

ساخت اپل ایدی

همان‌طور که می‌دانید اپل آیدی هویت یک کاربر را نشان می‌دهد. در واقع شرکت اپل خدمات خود را از طریق این آیدی به کاربران ارائه می‌دهد و از طرفی اپل، خریدهای دارندگان دستگاه‌های اپل را با در نظر گرفتن اپل ایدی شناسایی می‌کند. حال با توجه به تحریم‌هایی که در کشور وجود دارد، ممکن است افراد برای ایجاد یک اپل ایدی با مشکل روبرو شوند که برای این منظور کافی است که از خرید شماره مجازی برای این منظور استفاده کنند. به‌کارگیری از این امکان شرایط ساخت apple id را برای کلیه‌ی کاربران راحت کرده است و افراد بدون هیچ‌گونه محدودیتی می‌توانند از امکان دستگاه‌های اپل بهره‌ببرند.

تکمیل حساب کاربری در سایت‌های بلیزاد و استیم

از دیگر استفاده‌هایی که می‌توان از شماره مجازی داشت، به‌کارگیری از آن در سایت‌های بازی‌های رایانه‌ای مانند استیم و بلیزارد است. در واقع برای اینکه بتوانید از همه‌ی امکانات این دو پلتفرم استفاده کنید، احتمالاً ملزم به درج شماره همراه‌تان خواهید بود که با توجه به اینکه بعضی از کشورها از جمله ایران در تحریم این‌گونه سایت‌ها هستند، بهترین راه‌حل برای درج شماره همراه به‌کارگیری از خرید شماره مجازی است.

شماره مجازی چه مزیت‌هایی دارد

به طورکلی در کنار موارد عنوان شده، استفاده از شماره مجازی می‌تواند دارای مزایای دیگری نیز باشد که ما در ادامه به مهم‌ترین آنها می‌پردازیم:

  •  دسترسی به شماره تلفن‌های دلخواه: اولین مزیتی که در خرید شماره مجازی است را می‌توان به دسترسی به شماره دلخواه مرتبط دانست. در واقع کاربران به راحتی می‌توانند به شماره اکثر کشورها دسترسی داشته باشند، بدون آنکه شماره خریداری شده منقضی شود.
  •  کاهش هزینه‌ها: پر واضح است که خرید انواع شماره مجازی به خوبی می‌تواند سبب کاهش هزینه‌ها شود. به طورکلی این شماره‌ها بر بستر اینترنت هستند، لذا می‌توانند به راحتی به کم شدن هزینه کمک کنند. ضمناً استفاده از خرید شماره مجازی ارزان سبب اعتمادسازی در افراد نیز خواهد شد.
  •  حرفه‌‌ای‌تر شدن: همه‌ی کسب و کارها می‌توانند حرفه‌ای به نظر بیایند و یکی از مواردی که در این خصوص دخیل است، به‌کارگیری از شماره‌های مجازی است. در حال حاضر بیشترین استفاده از شماره مجازی در بخش پشتیبانی کسب و کارها صورت می‌گیرد که این موضوع سبب کاهش هزینه‌ها نیز شده است.
  •  انعطاف‌پذیری شماره مجازی: استفاده از شماره‌های مجازی برای اپلیکیشن‌های مختلف بدون کوچکترین دردسری انجام می‌شود. در واقع همان‌طور که عرض کردیم از هر شماره مجازی برای برنامه‌هایی مانند تلگرام، واتساپ و حتی اینستاگرام استفاده می‌شود.

آیا ساخت شماره مجازی شدنی است؟

برای استفاده از خدمات شماره مجازی نه‌تنها می‌توان به خرید شماره اقدام کرد، بلکه با استفاده از روش‌هایی امکان ساخت شماره مجازی نیز وجود دارد. اما موضوع با اهمیت اینجاست که ممکن است ساخت این‌گونه شماره‌ها کاربران را به دردسر بیاندازد. ضمناً بسیاری از افراد نحوه ساخت شماره مجازی را نمی‌دانند و حتی برنامه‌هایی که با استفاده از آن‌ها می‌توان اقدام به این کار کرد را نمی‌شناسند. در کنار این موارد حتی سروکله زدن با چنین برنامه‌هایی وقت آزاد را می‌طلبد. به همین دلایل است که توصیه می‌کنیم از امکان خرید شماره مجازی استفاده کنید تا بدون کوچک‌ترین دردسر صاحب یک شماره مجازی ارزان شوید.

شماره مجازی چه کشورهایی قابل تهیه است؟

در کنار استفاده‌هایی که از شماره مجازی عنوان کردیم، می‌توان به استفاده از شماره مجازی به جهت به‌کارگیری برای شبکه اجتماعی توییتر، مایکروسافت، دیسکورد، وایبر، گوگل، لینکداین، فیسبوک و مواردی از این دست اشاره کرد که برای هرکدام از این موارد به راحتی می‌توان از خطوط کشورهایی مانند آمریکا، آلمان، کانادا، انگلیس، سوییس و دیگر کشورها اشاره کرد که هرکدام از این موارد دارای پیش شماره‌های مختص به خود هستند. حال برای اینکه بتوانید به یک شماره مجازی مناسب دسترسی داشته باشید، کافی است که از یک بستر مناسب اقدام به خرید شماره مجازی کنید. ما در انتهای این مقاله به یک سایت فروشگاهی شماره مجازی رایگان اشاره خواهیم کرد.

خرید شماره مجازی با خدمات سایت نامبر ایزی

حال با توجه به موارد عنوان شده در این مقاله، اگر به هر دلیلی نیاز به یک شماره مجازی دارید، کافی است که از خدمات سایت نامبر ایزی استفاده کنید. این سایت دارای شماره‌های مجازی از کشورهای مختلف است، که به دلخواه می‌توانید مورد مناسب را انتخاب و خریداری کنید. از مزیت‌های استفاده از خدمات نامبر ایزی می‌توان به ارزان و بدون ریپورت بودن شماره‌ها اشاره کرد. حال برای اینکه از خدمات این سایت استفاده کنید، کافی است که به آدرس سایت نامبر ایزی مراجعه کنید. البته همچنین می‌توانید قبل از ثبت شماره دلخواه با مشاوران این تیم تخصصی نیز گفتگو کنید. ضمناً ناگفته نماند که برای خرید شماره مجازی کافی است که در سایت نامبر ایزی عضو شده و سپس شماره مجازی دلخواه را به ثبت برسانید. جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی http://numberez.com مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید