سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی جزو اصلی‌ترین نیازهای هر ساختمانی هستند. پیشرفت تکنولوژی و صنعت در سال‌های اخیر سبب پیدایش سیستم‌ها و تجهیزاتی شده است که علاوه بر عملکرد برودتی تهویه مطبوع را نیز ممکن می‌سازنند. داکت اسپلیت دقیقاً یکی از این سیستم‌ها است که امروزه با توجه به ویژگی‌ها و مزایای فوق العاده‌ای که  دارد به پرکاردترین تجهیز برودتی و تهویه مطبوع در ساختمان‌های مختلف تبدیل شده و جای سیستم‌های قدیمی مانند کولرگازی را گرفته است. داکتبا توجه به این که داکت اسپلیت در انواع مختلفی وجود دارد ودر برندهای مختلفی تولید می‌شود، پیدا کردن مرجع خرید معتبر برای انتخاب درست نوع این تجهیز برای رسیدن به عملکرد بهینه از اهمیت بسیاری برخوردار است. در این خصوص تهویه مطبوع مایسا به عنوان بروزترین مرجع تخصصی انواع اسپلیت در ایران شناخته می‌شود و مرجع ایده آلی برای خرید مطمئن شما است.

داکت اسپلیت

قبل از این که به معرفی انواع داکت اسپلیت ایرانی  و برترین برندهای وارداتی این تجهیز بپردازیم، بهتر است به صورت مختصر با این دستگاه سرمایشی و گرمایشی آشنا شوید. طبیعتاً اشنایی بیشتر با این محصول نقش مؤثری در افزایش رغبت شما به خرید آن خواهد داشت. به این صورت که می‌توانید با یافتن معیارهای خود در این دستگاه مصمم‌تر به خرید آن بپردازید.

داکت اسپلیت چیست؟

این تجهیز که به آن اسپلیت کانالی نیز می‌گویند نوعی سیستم تهوبه مطبوع و برودتی است که در فصول مختلف سال دمای محیط را متعادل می‌سازد. این سیستم رایج ترین و پرمصرف ترین تجهیز برودتی و تهویه مطبوع در ساختمان‌های مختلف تجاری، مسکونی و اداری است. با توجه به شرایط آلودگی هوا در این روزها نیاز به استفاده از سیستم تهویه مطبوع در کنار سیستم‌های برودتی به شدت احساس می‌شود. گذشته از تعدیل دمایی هوا، افراد در سنین مختلف به هوای مطبوع و تازه احتیاج دارند، از این رو اسپلیت کانالی با دو بخش یونیت داخلی و یونیت خارجی برای این هدف طراحی و تولید شده است. این دستگاه بر خلاف کولرهای گازی به صورت توکار است و بر روی جلوه و نمای داخلی ساختمان اثر سوئی نخواهد داشت. این سیستم از دو قسمت مهم کندانسور و کمپرسور تشکیل شده ودر ظرفیت‌های مختلفی وجود دارد.

بزرگ‌ترین مزیت اسپلیت کانالی این است که به لوله کشی آب احتیاجی ندارد و فضای کمی نسبت به سایر سیستم‌ها اشغال می‌کند. این دستگاه دو عملکرد سرمایشی و گرمایشی را به صورت بهینه ارائه می‌دهد. علاوه بر آن اسپلیت کانالی بر حسب دور موتور در دو نوع معمولی  و اینورتر تولید می‌شود. امروزه داکت اینورتر طرفدار ودر نتیجه فروش بیشتری دارد چون دور موتور در آن متغیر بوده و بر حسب توان حداکثری آن تنظیم می‌شود. در نتیجه بر کاهش مصرف انرژی تأثیرگذار است. شما می‌توانید برای هر واحد ساختمانی یک سیستم مجزا تهیه کنید. قیمت خرید این محصول و هزینه سرویس آن نسبت به کارایی آن بسیار مناسب است. ضمناً شما می‌توانید با دریافت مشاوره از تیم حرفه‌ای تهویه هوای مایسا داکت اسپلیت با ظرفیت متناسب با محل استفاده را تهیه کنید.

کارکرد داکت اسپلیت

انواع داکت اسپلیت بر حسب برند

این تجهیزات در برندهای مختلفی تولید می‌شوند. طبیعتاً هر برند کیفیت و قیمت خاص خود را دارد. این دستگاه تهویه مطبوع در ایران در دو دسته ایرانی و وارداتی وجود دارد. از برترین برندهای خارجی و وارداتی این سیستم که شرکت تهویه هوای مایسا عرضه کننده‌ آن‌ها است، داکت اسپلیت هایسنس، داکت اسپلیت ال جی، داکت اسپلیت جی پلاس و داکت اسپلیت میدیا گلدیران می‌باشد. هر کدام از این برندها از کشورهای مختلف تولید و وارد ایران می‌شوند و قیمت آن‌ها بر اساس پارامترهای مختلفی از جمله: برند و کشور سازننده، کیفیت ساخت، ظرفیت و عوامل دیگر مشخص می‌شود. اسپلیت‌های ایرانی قیمت کمتری دارند. این کاهش قیمت به دلیل کسر هزینه گمرک و سایر پارامترهای مشترک تعیین قیمت است. مسئله اینجا است که اگر به دنبال محصولی با کیفیت عالی و قیمت مناسب هستید، می‌توانید به مرجع تخصصی فروش آن مراجعه کنید. وقتی صحبت از تخصص در این زمینه می‌شود، بدین معنی است که شرکت تهویه مطبوع مایسا با تکیه بر تجربه و دانش و دار بودن تیم کاربلد و متخصص، متناسب با شرایط شما بهترین گزینه خرید را پیشنهاد می‌دهد و با ارائه  خدمات مشاوره با کیفیت و روشن این  اطمینان را به شما می‌دهد که انتخاب درستی برای خود رقم زده‌اید. جهت خرید بهترین اسپلیت کانالی از طریق لینک زیر وارد سایت تهویه مطبوع مایسا شوید و سایر اطلاعات تماس را از صفحه سایت استخراج کنید.

برای ارتباط با مایسا میتوانید از سایت مایسا به آدرس https://maysa-co.com  بازدید یا با شماره تماس 02187700962 در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید