ستاد عالی شورای سیاست گذاری با حضور مدیران عامل شرکت های ایران خودرو و سایپا طرح مشترک امداد نوروزی 1402 را تحت عنوان امداد خودروی نوروزی تصویب کرد. این پروژه با هدف ادغام قابلیت های مشترک دو خودروساز در یک…

لغو هزینه ایاب و ذهاب در امداد خودروهای نوروزی 1402;  کار مشترک ایران خودرو و سایپا

ستاد عالی شورای سیاست گذاری با حضور مدیران عامل شرکت های ایران خودرو و سایپا طرح مشترک امداد نوروزی 1402 را تحت عنوان امداد خودروی نوروزی تصویب کرد. این طرح با هدف تجمیع توانمندی های مشترک خودروسازان در ارائه خدمات اضطراری در ایام نوروز انجام می شود و به گفته مدیران خودروسازان کشورمان، هزینه رفت و آمد به متخصصان تعمیر خودرو حذف می شود. شرکت ها آن را تحمل خواهند کرد.

امداد خودرو نوروزی 1402 با مشارکت ایران خودرو و سایپا به مدت 20 روز از 3 اسفند ماه سال جاری تا 23 فروردین ماه سال آینده در 1431 شهر و روستا و 230 شهر بزرگ فعالیت می کند. فعالیت 521 آژانس مشترک و 3300 اکیپ شیفتی در این طرح آرامش را برای مسافران نوروزی به ارمغان می آورد. امدادگران علاوه بر تعهد به خودروهای سایپا و ایران خودرو به سایر خودروهای مونتاژ شده نیز خدمات ارائه می دهند.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو هدف اصلی طرح امداد خودرو نوروز 1402 را ایجاد آرامش و امنیت برای شهروندان در ایام تعطیلات دانست. پلیس راهور و ناگا علاوه بر نجات غریق به مردم نیز خدمات ارائه می دهد.

تیم های امدادی مجرب و ماهر ایران خودرو و سایپا با بهره گیری از فناوری های نوین و پیشرفته، خدمات با کیفیتی را به صورت صادقانه و دلسوزانه در راستای جلب رضایت مشتریان ارائه می دهند. همچنین عوامل این طرح بزرگ نوروزی با پیش بینی و تهیه لوازم یدکی و لوازم یدکی پرمصرف در نمایندگی ها و امداد جاده ای سعی در جلوگیری از هرگونه کسری و کمبود و جلوگیری از تاخیر شهروندان در ایام نوروز دارند.

اهمیت مشارکت خودروسازان اصلی کشور

مدیرعامل ایران خودرو همچنین بر اهمیت مشارکت خودروسازان بزرگ کشور و مزایای فراوان در اجرای طرح امداد خودرو در نوروز 1402 تاکید کرد و به پیگیری و یافتن روش های جدید و متنوع در سال آینده با هدف اشاره کرد. بهبود خدمات و افزایش رضایت مشتری به گفته وی، خدمات باید به بهترین شکل و دقیق ترین شکل ممکن ارائه شود و نظارت شود تا بهبودهای لازم با توجه به رضایت مشتری برای ارتقای سطح خدمات اعمال شود.

تماس با امداد خودرو ایران از طریق شماره ملی 096440 و سایت www.096440.com امکان پذیر است. همچنین شهروندان می توانند با نصب اپلیکیشن ایساکو به صورت 24 ساعته از خدمات خودرویی گروه صنعتی ایران خودرو بهره مند شوند.

دیدگاهتان را بنویسید