نقاشی ساختمان با بهترین کیفیت در تهران

چرا نقاشی ساختمان دارای اهمیت است

نقاشی ساختمان شغلی است درآمد زا که می تواند بر روی دکوراسیون منزل شما تاثیر بسیار زیادی داشته باشد، معمولا همیشه رنگ آمیزی ساختمان باعث می شود افراد آرامش بیشتری را با دیدن رنگ ها خواهند داشت، طرح ها و رنگ هایی که مردم را به سمت خود می کشاند و دکوراسیون منزل هر فردی را به زیبایی نشان خواهد داد، علاوه بر اینکه باعث می شود دیوارها تمیزتر نشان داده شده و البته این کار باید توسط نقاش های حرفه ای انجام شود و طرح ها را معمولا افراد می توانند خود انتخاب کنند، معمولا این کار از قدیم با رنگ آمیزی دیوارها شروع شده است، امروزه بیشتر افراد علاقمند به رنگ امیزی ساختمان دارند و با توجه به پیشرفت بشر در این زمینه و انواع رنگ هایی که وجود دارد و بافت های رنگ امیزی زیبا که دیده می شود باعث شده است افراد زیادی به این نوع رنگ امیزی و استفاده از طرح های گوناگون تمایل پیدا کنند، بنابراین این نوع شغل نیز در معرض دید قرار گرفته و دارای طراحان زیادی است که به زیبایی دکوراسیون و نقاشی و رنگ آمیزی ساختمان شما را به عهده خواهند گرفت.

 

یکی از عمده ترین متدهای نوین در  نقاشی ساختمان  این است که نخست قرنیز ها و بعد از آن سقف و دیوارها را نقاشی کنید. پیش از رنگ آمیزی ضروری است که سطوح آلوده و کثیف را با دستمال پارچه ای با دقت ویژه ای تمیز کرد تا رنگ بدین صورت بتواند پیوستگی مستحکمی ایجاد کند. همچنین برای پیشگیری از ایجاد کناره های برآمده ضروری است غلطک آمیخته به رنگ را در همه بخش های دیوار بچرخانید.در حقیقت با این عمل می توان یک کناره خیس رنگ را نگهداری کرد. چنانچه برای نقاشی به بیشتر از یک قوطی رنگ احتیاج دارید بهتر است کلیه رنگ های مورد نظر را در یک ظرف بزرگ بریزید و همه آنها را خیلی دقیق باهم مخلوط کنید.در حقیقت این عمل به گونه ای سبب می شود که یک رنگ یکنواخت برای کلیه سطوح داشته باشید. از دیگر تکنیک های کاربردی این تکنیک به کارگیری از پرایمر برای مکان هایی است که می توان جهت پوشش دهی ترک های آن ها از بتونه کاری استفاده کرد.

شیوه های پیاده سازی نقاشی ساختمان مدرن

نقاشی ساختمان در تهران روز به روز در حال پیشرفت است و از جدید ترین متدها در نقاشی مناطق مسکونی تهران استفاده میشود.در حال حاضر آنچه که از آن به عنوان نقاشی ساختمان مدرن اسم برده می شود چیزی نیست جز به کارگیری تجهیزات، لوازم و متد هایی در نقاشی ساختمان که قبل از آن یا وجود نداشته یا به کارگیری از آن رایج نبوده است به عنوان مثال در طرح پتینه معمولا اسفنج، فوم، غلطک های دارای طرح، ورق های طلا و نقره و .. به کار برده می شود که اخیرا باب شده است و به سوی همه گیر شدن می رود. به کارگیری از عناصر شرقی و غربی، طراحی و نقاشی هم از سایر جلوه های نقاشی ساختمان مدرن می باشد.

باید گفت  خدمات نقاشی ساختمان  مدرن در نوع رنگ کاربردی آن هیچ گونه تغییری ایجاد نشده است و از رنگ های روغنی و اکریلیک و پلاستیک استفاده می شود اما اگر می خواهید برای این نوع رنگ آمیزی هزینه نمایید می توانید رنگ های مطلوب تری نظیر جوتن و … به کار بگیرید.به کارگیری از استیکر بعد از پایان کار هم از دیگر المان هایی است که می تواند همانند یک المان مدرن و نوین در خانه به کار برده شود.قطعا در این خصوص با رنگ کار خود صحبت نمایید تا در تعیین رنگ و مقدار روشنایی آن و سایز و رنگ استیکر به شما یاری رساند.

 

از دیگر امور ساده ای که می تواند به اسم مدرن تعبیر و تفسیر شود تابو شکنی در تعیین رنگ می باشد. به این شیوه که همواره اشخاص از میان شمار بسیار زیادی رنگ به دنبال عمومی ترین رنگ ها می روند و دلواپس این مسئله هستند که رنگ نو منزل آنها به طبع و علاقه اطرافیان و دوستان خوش نیاید و علایق خود را قربانی برخورد و حرف دیگران می کنند.ما به شما توصیه می کنیم که هر نوع رنگی را که دوست دارید و به شما حس خوب می دهد آن را به کار ببرید البته فراموش نکنید که بایستی با دقت به معیار های هارمونی رنگ ها این کار را انجام دهید.به این مسئله نیز دقت نمایید که رنگ بخشی از طراحی خانه به شمار می آید و شما بایستی افزون بر نقاشی ساختمان مدرن دکوراسیون و لوازم و پرده ای دیگر عوامل را نیز مدرن نمایید تا به طور کلی یک فضای نوین و امروزی داشته باشید.

انواع رنگ به کار برده شده در نقاشی مدرن

از رنگ های متنوعی برای نقاشی ساختمان مدرن به کار برده می شود که همواره بعضی از آن ها در قدیم بیشتر مورد استفاده قرار می گرفت و بعضی جدیدتر و نوین تر می باشند. انواع مختلفی رنگ های نقاشی ساختمان مدرن در بازار موجود می باشند که هرکس بنا به نوع سلیقه خود آنها را انتخاب می کند.

رنگ پلاستیک
رنگ های روغنی براق / مات
رنگ های مولتی کالر
رنگ بلکا
رنگ پتینه
رنگ اکریلیک از انواع رنگ های نقاشی ساختمان مدرن به شمار می آیند.

 

 

انواع نقاشی ساختمان:

مولتی‌ کالر

از انواع رنگ ها که برای نقاشی ساختمان ها بکار می رود نوع مولتی کالر است که در ایران مورد استفاده قرار می گیرد.این نوع رنگ آمیزی در اصل با اسپری انجام می شود و دارای رنگ های مختلفی است که معمولا زمینه دیوارهای ساختمان را به زیبایی رنگ امیزی می کند.

نوع رنگ آمیزی بلکا:

رنگ های ساختمانی بلکا نیز از انواع رنگ های ساختمانی محسوب می شوند که بسیار زیبا و جذاب هستند و این نوع رنگ از الیافی ساخته می شوند که به انها سلولزی گفته می شود و وقتی از این نوع رنگ استفاده می شود انگار که روی سطح دیوار را کاغذ دیواری زده اید و از نوع رنگ های پر طرفدار برای ساختمان هستند.

نوع رنگ آمیزی ساختمان متالیک:

از انواع رنگ های ساختمانی می توان به نوع متالیک اشاره کرد و این نوع رنگ فضا را به شکل مدرنی در می آورد و برای ادارات نیز بسیار کاربردی است و ظاهری کاملا زیبا را ساختمان می دهد. البته این نوع رنگ آمیزی ساختمان را برای بخش هایی از یک دیوار مورد استفاده قرار می دهند تا زیبایی و جذابیت خود را از دست ندهد.

خدمات رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان با بهترین کیفیت در تهران

مجموعه نقاشی ساختمان با سابقه 25 ساله در زمینه نقاشی ساختمانهای مسکونی ، تجاری ،اداری ، انواع ویلا و ….درتهران و حومه تهران مشغول به فعالیت می باشد .این مجموعه عضو انجمن صنفی کارگران نقاشی ساختمان و همچنین دارای مدرک رسمی مهارت آموزی از وزارت تعاون ،کار ورفاه اجتماعی می باشد.مجموعه نقاشی ساختمان همچنین در زمینه کاغذ دیواری ، بازسازی ساختمان ، ایزوگام و ….. آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد. تمام خدمات مجموعه مذکور با ابزار های جدید و مدرن و با نهایت کیفیت انجام میشود.

تلفن ثابت :02177783594

تلفن همراه :09123775737

دیدگاهتان را بنویسید