تیم طراحی سایت باید دانش و تخصص زیادی در زمینه طراحی سایت داشته باشد تا بتواند با طراحی فروشگاه اینترنتی و موارد مشابه به رشد کسب و کار کمک کند. اما ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید چگونه می توانیم به دانش و تخصص این تیم پی ببریم!

بهترین راهکار برای بررسی دانش و تخصص این تیم تحلیل نمونه کارهاست. در این صورت می توانید متوجه شوید هزینه طراحی سایت که به این تیم پرداخت می کنید آیا مناسب است و آیا شما را به اهداف کاری تان می رساند یا خیر! در ادامه تلاش می کنیم اطلاعات بیشتری را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

چگونه به تخصص تیم طراحی سایت پی ببریم؟

چگونه نمونه کارهای این تیم را بررسی کنیم؟

همانطور که متوجه شده اید بررسی نمونه کارها بهترین روش برای شناسایی قدرت و تخصص تیم طراحی سایت است. وقتی می خواهید نمونه کارها را بررسی کنید، باید به موارد متعددی توجه داشته باشید. در اولین مرحله به این موضوع نگاه کنید که آیا المان های مهم در طراحی سایت به کار رفته اند یا خیر. به طور مثال، اگر آن سایت یک سایت فروش لباس است، در صفحه اصلی باید نیازهای اولیه کاربران از جمله گزینه جستجو و دسته بندی ها به خوبی صورت گرفته باشند. همچنین، صفحات محصولات باید به گونه ای باشند که کاربر را ترغیب به خرید کنند.

آیا ماهیت کسب و کار در نمونه کارها تداعی شده است؟

مسئله دیگری که در بررسی نمونه کارهای تیم طراحی سایت باید به آن توجه داشته باشید ماهیت کسب و کار است. به طور مثال، ماهیت کسب و کاری که در زمینه فروش مکمل های ورزشی کار می کند با ماهیت کسب و کاری که در زمینه نصب و اجرای زمین های ورزشی فعال است با یکدیگر متفاوت هستند و این موضوع باید در سایت تداعی یافته است. به طوری که زمانی شما وارد سایت می شوید، می توانید این موضوع را احساس کنید. اگر این موضوع رعایت نشود، سایت ها هرگز نمی توانند به موفقیت برسند.

رابط کاربری نمونه کارها چگونه است؟

رابط کاربری و گرافیک سایت از جمله اموری هستند که تیم طراحی سایت باید به آن توجه داشته باشد. زیرا این موارد می توانند بر احساس کاربر اثر بگذارند و باعث افزایش خرید و زمان حضور کاربر در سایت می شوند. اگر به رابط کاربری توجه نشود، سایت افت رتبه پیدا می کند و هرگز مورد توجه خریداران قرار نمی گیرد. به همین دلیل، توصیه می شود در زمان بررسی نمونه کارها به این موضوعات توجه شود.

هزینه طراحی سایت

آیا تیم طراحی سایت پشتیبانی دارد؟

پس از آنکه تیم طراحی سایت کارش را به اتمام رساند، باید پشتیبانی 6 ماهه و یا یک ساله را برای مشتریان خود در نظر بگیرد. در نتیجه، مشتریان می توانند با سایت کار کنند و در صورت بروز هر گونه مشکلی از تیم سایت بخواهند آنها را رفع کنند. این موضوع اهمیت زیادی دارد و به ایجاد حس اعتماد در میان مشتریان کمک می کند. این پشتیبانی از خدماتی است که حق تمامی مشتریان است.

کدام کسب و کارها باید برای طراحی فروشگاه اینترنتی اقدام کنند؟

طراحی فروشگاه اینترنتی از جمله اموری است که تمامی کسب و کارها باید مد نظر قرار دهند. مهم نیست که کسب و کار شما چیست، مهم این است که شما وارد دنیای اینترنت شوید و مشتریان بالقوه زیادی را از این فضا کسب کنید. طراحی فروشگاه اینترنتی سبب می شود تا مرزهای زمانی و مکانی برداشته شوند و همین امر می تواند به طور مستقیم بر افزایش درآمد کسب و کارها اثر بگذارد. کارشناسان بر این عقیده هستند کسب و کارهایی که برای طراحی فروشگاه اینترنتی اقدام نکنند، در چند سال آینده مشتریان زیادی را از دست می دهند.

هزینه طراحی سایت چقدر است؟

هزینه طراحی سایت از جمله سوالات پرتکراری است که افراد از تیم طراحی سایت می پرسند. بهتر است بدانید هزینه طراحی سایت به عوامل متعددی بستگی دارد. آیا شما می خواهید سایت ساده ای را راه اندازی کنید و یا به دنبال سایت اختصاصی هستید؟! از کدام زبان برنامه نویسی در طراحی سایت استفاده می شود؟! آیا می خواهید سایت شما بهترین گرافیک را داشته باشد؟! تمامی این امور سبب می شوند تا هزینه طراحی سایت تغییر کنند.

چگونه بهترین تیم طراحی سایت را پیدا کنم؟

تا بدینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد روش شناسایی تخصص تیم طراحی سایت در اختیار شما قرار دهیم. شما با بررسی نمونه کارهای یک شرکت می توانید تشخیص دهید آیا این تیم تخصص لازم را دارد یا خیر. المان های مهم از جمله گزینه جستجو باید به خوبی در سایت پیاده سازی شده باشند و رابط کاربری سایت مناسب باشد.

طراحی سایت ایران سایت

اگر به دنبال یک شرکت  برای طراحی سایت هستید ، می توانید به شرکت ایران سایت (iransite.com) مراجعه کنید. این شرکت اولین شرکت دیجیتال مارکتینگ در ایران است و تجربه فراوانی در این زمینه دارد. ایران سایت به درخشش کسب و کار شما در فضای اینترنت کمک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید