قیمت ارز دیجیتال سولانا

قیمت ارزهای دیجیتال سولانا در چند روز اخیر روندی کاهشی و افزایشی داشته و در هر ساعت قیمت آن تفاوت کرده است. بررسی ها نشان می دهد طی یک ساعت گذشته تغییرات تقریبا 0.0% بوده و در بیست و چهار ساعت گذشته روند تغییرات به 6.75-% رسیده است. همینطور این رود در مدت زمان یک هفته به 9.65-% و در طی  30 روز این تغییرات به مقدار 42.04% رسیده است. در حال حاضر بالاترین قیمت روز 7،172،997 تومان و پایین ترین قیمت روز 6398062.53 تومان می باشد. اما نرخ فعلی ارزهای دیجیتال سولانا 223.89 و قیمت ریالی ان 64،704،000 و بیشترین نوسان روز به مقدار 0.4 است. اما این روند ممکن است در چند ساعت آینده رشد یا کاهش داشته باشد.

قیمت ارز دیجیتال بایننس کوین

بایننس کوین ها به راحتی در کارت های اعتباری ارزهای دیجیتالی مورد استفاده بوده و می توان در پرداخت های کریپتو از آن بهره برد. همچنین امروزه می توان با استفاده بایننس کوین هتل و یا بلیط پرواز هواپیمایی را به راحتی رزرو کد. قابلیت سرمایه گذاری و نیز دریافت وام از دیگر کاربردهای بایننس کوین می باشد. قیمت این ارزها تا به امروز 378 دلار بوده و میزان معاملات آن نیز بالا بوده است. شما همچنین می توانید با مراجعه به سایت رسمی بایننس قیمت به روز آن را مشاهده کنید.

قیمت ارز دیجیتال اتریوم

در صورتی که ارز دیجیتال اتریوم را خریداری کرده اید و یا می خواهید به عنوان یک کاربر جدید آن را تهیه کنید و یا تمایل به فروش آن دارید، می توانید به سهولت و از طریق داشتن نمودار لحظه ای این رمز ارز، از آخرین قیمت ها مطلع شده و با بررسی نمودار، بهترین زمان خرید و فروش آن را داشته باشید تا بتوانید به موقع اقدام نمایید.

در این سایت ها، تغییرات بر اساس بازه زمانی مختلف اعم از یک ساعته، 24 ساعته، 7 روزه، 30 روزه و حتی یک ساله در جدول وجود دارد.

در واقع اگر بخواهید آینده قیمت ارز دیجیتال اتریوم را بدانید باید بگوییم که پیش بینی آن کمی دشوار است اما تحلیلگران و افراد خبره در این زمینه بر این عقیده هستند که این روند رو به رشد و افزایش خواهد بود. شاید یکی از مشکلات مبادلات ارز دیجیتال اتریوم را این بدانند که تنها می تواند در هر ثانیه فقط 15 تراکنش را به انجام برساند اما با این وجود ارز دیجیتال اتریوم دومین ارز دیجیتال از بابت میزان سرمایه گذاری و حجم سرمایه به خود اختصاص داده در این بازار محسوب می شود.

ارز دیجیتال اتریوم با نماد اختصاری ETH در سال 2013 توسط یک برنامه نویس و فعال در حوزه ارزهای دیجیتال به نام ویتالیک بوترین که تنها 20 سال سن داشت فعالیت خود با پیش فروش 11/9 کوین را شروع کرد و متقاضیان اتریوم با استفاده از بیت کوین می توانستن این توکن را خریداری کنند.
قیمت یک اتریوم در زمان عرضه ۳۰ سنت بود. افزایش قیمت اتریوم ثابت کرد رمز ارزها می‌توانند دارایی ارزشمندی باشند. در تابستان ۲۰۱۷ قیمت یک اتریوم حدود ۱۰۰ دلار بود و در اوایل 2021 این رمز ارز به 1500 دلار را رد کرد.
اتریوم یک بستر غیر متمرکز برای اجرای قرار داد های هوشمند می باشد. منظور از غیر متمرکز این است که توسط هیچ فردی کنترل نمی شود و هیچ شخصی نمی تواند در قرارداد های هوشمندی که تشکیل می شود دخالت کند یا اخلال ایجاد کند، زیرا این امکان به دلیل غیر متمرکز بودن وجود ندارد .

همچنین روی پلتفرم اتریوم می‌توان به توسعه برنامه‌های کاربردی غیرمتمرکز پرداخت. توسعه‌دهندگان می‌توانند روی پلتفرم اتریوم برنامه‌هایی بنویسند که مقادیر دیجیتال را کنترل می‌کنند، دقیقا به صورتی که برنامه‌نویسی شده‌اند اجرا می‌شوند و در سراسر جهان در دسترس هستند. از اتریوم هم مانند دیگر رمزارزها می توان برای ارسال و دریافت جهانی ارزش بدون نظارت شخص سوم یا مداخله افراد یا سازمان‌ها، استفاده کرد.
کاربران برای ذخیره و نگهداری اتریوم می توانند از اپلیکیشن های معتبر موبایل ، دسکتاپ ، تحت وب و کیف پول های سخت افزاری نیز استفاده کنند. که برای استفاده از این اپ ها نیاز به افتتاح حساب و یا شرایط خاصی نمی باشد و شما در این فضا می توانید بانک خود باشید.

ارز دیجیتال اتریوم در واقع نسل دوم ارزهای دیجیتال است که در میان طبقه بندی ارزهای دیجیتال رتبه دوم جدول را به خود اختصاص داده است. در واقع هدف از ساخت این ارز را می توان هوشمندسازی فرایندها بیان کرد. با ورود این ارز دیجیتال فضایی ایجاد شده است تا بتوان برنامه های خودکار و همچنین غیر متمرکز را در آن اجرا کرد. جالب است بدانید که این ارز توسط یک جوان 23 ساله که اصالتی روسی دارد، ساخته و وارد این بازار شده است. امروزه از ارز دیجیتالی اتریوم به عنوان یک ارز کاربر پسند یاد می شود. در ادامه بیشتر در رابطه با آن و اهداف اینده این رمز ارز صحبت خواهیم کرد.

درباره ارز دیجیتال اتریوم چه می دانیم؟
ارز دیجیتال اتریوم یک پلتفرم آزاد است. این ارز در واقع مبتنی بر فناوری بلک چین ساخته و پایه ریزی شده است و به افراد و توسعه دهندگان فعال در این عرصه اجازه می دهد تا بتوانند برنامه های غیر متمرکز خود را پیاده نمایند.

قطعا زمانی که وارد بازار ارزهای دیجیتالی می شویم، اولین نامی که می شنویم، بیت کوین است و سوالی که پیش می آید این است که آیا ارز دیجیتال اتریوم مانند بیت کوین است و مانند آن عمل می کند و یا همان قدرت را در این بازار دارد و آیا می توان به عنوان یک سرمایه گذاری برای آینده به آن نگاه کرد و نقطه نظر مثبت داشت؟

در پاسخ به این سوال هم می توانیم مثبت و هم منفی پاسخ دهیم زیرا از بابت این که هر دو در دسته ارزهای دیجیتال قرار می گیرند به هم شباهت داشته اما از لحاظ کاربرد با یکدیگر متفاوت هستند.

در صورتی که به وب سایت اتریوم مراجعه کنید، خواهید دید که اتریوم را پایه و اساس نسل بعدی اینترنت معرفی کرده و به دلیل داشتن متن باز و غیر متمرکز زیرساخت ها و توسعه آن را بسیار گسترده می دانند.

دیدگاهتان را بنویسید