آیا جعبه قابل اعتمادی از ابزارهای TikTok دارید؟ اگر نه، زمان ساختن آن فرا رسیده است.

تا سال 2021، TikTok تنها در ایالات متحده 78.7 میلیون کاربر داشت. و پیش‌بینی می‌شود که تا سال 2023 به 89.7 میلیون کاربر برسد.

برای شما، این به معنای فرصت های بیشتری برای دستیابی به مخاطبان است. اما با فرصت رقابت همراه می شود. حساب‌های بیشتر درست مثل حساب شما، به جز با لایک‌ها، نظرات و دنبال‌کردن‌های بیشتر. بله شاید از خود بپرسید که آنها چه دارند که من ندارم؟ پاسخ احتمالاً یک کیت ابزار سازنده TikTok است.

با وجود خالقان بسیار با استعدادی که محتوا را منتشر می کنند، تمام مزایایی را که می توانید بدست آورید می خواهید. بنابراین، ما فهرستی از ابزارهای TikTok مورد تایید متخصصان را گردآوری کرده ایم. از زمان‌بندی گرفته تا تجزیه و تحلیل، تعامل، ویرایش و تبلیغات، شما را تحت پوشش قرار داده‌ایم. به زیر نگاهی بیندازید.

پاداش: رایگان دریافت کنید چک لیست رشد TikTok از خالق معروف TikTok Tiffy Chen که به شما نشان می دهد چگونه تنها با 3 نور استودیو و iMovie 1.6 میلیون دنبال کننده به دست آورید.

ابزارهای زمان بندی TikTok

آونگ

یک برنامه منظم پست TikTok آگاهی از برند شما را افزایش می دهد و می تواند تعداد فالوورهای شما را افزایش دهد. یک برنامه برنامه ریزی عالی انجام این کار را آسان می کند.

آونگ به شما امکان می دهد ویدیوهای TikTok را مستقیماً از Hootsuite برنامه ریزی و ارسال کنید. البته، ما کمی تعصب داریم، اما ما عاشق ادغام آسان و راحتی آونگ هستیم.

کیسه‌های آونگی TikTok Major Tom Swag

آونگ همچنین دارای تجزیه و تحلیل درون برنامه ای از ویدیوهای شما است. و به شما امکان می دهد به راحتی گزارش هایی را ایجاد و ذخیره کنید که می توانید مستقیماً برای مشتریان خود ارسال کنید. اگر یک مدیر رسانه اجتماعی با چندین مشتری هستید، به تعداد حساب‌های TikTok که اضافه می‌کنید، پشتیبانی خواهید داشت.

این ابزار TikTok با قیمت 6.99 دلار در ماه برای هر حساب (یا رایگان برای کاربران Hootsuite Enterprise)، مقرون به صرفه بودن آن را به یک ویژگی محبوب تبدیل کرده است.

آونگ ویدیوهای TikTok خود را به اشتراک گذاشته و آنالیز کنید

زمان‌بندی ویدیوی TikTok

زمان‌بندی ویدیوی خود TikTok یک گزینه زمان‌بندی راحت و ایمن است.

برای انجام این کار فقط باید از TikTok روی دسکتاپ خود استفاده کنید، زیرا نمی توانید به این ویژگی در برنامه تلفن همراه دسترسی داشته باشید. اگر همه برنامه‌ریزی‌های اجتماعی دیگر خود را بر روی پلتفرم دیگری انجام می‌دهید، ممکن است ارزش نصب یک ابزار ادغام TikTok را داشته باشد تا مجبور نباشید آن را به جلو و عقب تغییر دهید.

اگر مستقیماً در TikTok برنامه‌ریزی کنید، می‌توانید پست‌ها را ۱۰ روز قبل برنامه‌ریزی کنید.

توجه: هنگامی که پست های خود را برنامه ریزی کردید، دیگر نمی توانید آنها را ویرایش کنید. در این مرحله، آنها به خوبی قطعات منتشر شده هستند. بنابراین، شما باید برای هر گونه تغییر ضروری حذف، ویرایش و زمان‌بندی مجدد را انجام دهید.

ابزارهای تجزیه و تحلیل TikTok

تجزیه و تحلیل TikTok

اگر حساب TikTok داشته باشید، به تجزیه و تحلیل درون برنامه ای دسترسی خواهید داشت. داشبورد دارای اکثر معیارهایی است که شما می خواهید به عنوان بازاریاب، تأثیرگذار و صاحب کسب و کار به آنها توجه داشته باشید. درک و دسترسی به این تجزیه و تحلیل ها آسان است و به شما بینش ارزشمندی از استراتژی TikTok شما می دهد.

آنالیز برند ماکسیما

اگر در کسب و کار ایجاد کمپین های بازاریابی TikTok هستید، Brand Maxima Analytics را توصیه می کنیم. این برنامه تصویرسازی در زمان واقعی از عملکرد هشتگ ها، کلمات کلیدی، کمپین برند یا رویداد شما ارائه می دهد.

این نه تنها اندازه گیری و ردیابی می کند، بلکه بینش عملی در مورد استراتژی شما به شما می دهد. و امتیازات جایزه، اگر نیاز دارید مشتری خود را در جریان نگه دارید، گرافیک آماده ارائه در نوک انگشتان شماست.

ابزارهای TikTok برای تعامل

ساعت برند

برند واچ برای تعامل با مخاطبان TikTok شما عالی است. این برنامه «داده‌ها را از بیش از 95 میلیون منبع از جمله وبلاگ‌ها، انجمن‌ها، شبکه‌های اجتماعی، اخبار، ویدیوها و سایت‌های بررسی جمع‌آوری می‌کند». BrandWatch این منابع را می‌خزد و عبارات جستجویی را که پرچم‌گذاری کرده‌اید بیرون می‌آورد.

با نظارت بر پرس‌و‌جوها و عبارات جستجو در جایی که ظاهر می‌شوید، می‌توانید جایی باشید که مخاطبان درباره شما یا موضوعات مرتبط با شما صحبت می‌کنند. شما حتی می توانید لحن نظرات مردم را زیر نظر داشته باشید. این برنامه می‌تواند مثبت، خنثی یا منفی را علامت‌گذاری کند. سپس، می توانید مستقیماً در Hootsuite پاسخ دهید.

می‌توانید از Brandwatch برای نظارت بر آهنگ‌ها یا هشتگ‌های TikTok استفاده کنید، سپس از آهنگ‌های پرطرفدار در محتوای خود استفاده کنید. همانطور که می‌دانید، پریدن روی آهنگ‌های در حال افزایش، کارهای باورنکردنی برای نامزدی شما انجام می‌دهد. طبق گفته TikTok، 67٪ از کاربران می خواهند آهنگ های محبوب یا پرطرفدار را در ویدیوهای شما ببینند.

ابزارهای خودکار TikTok پولی برای تعامل

اگر به اینجا آمدید تا ببینید کدام ربات‌ها یا ابزارهای خودکار را توصیه می‌کنیم، به شما هشدار داده می‌شود: ما شما را ناامید می‌کنیم.

وقتی نوبت به خرید ابزارهای خودکار TikTok برای تعامل می رسد، باید بدانید که خودکار کردن نظرات، پاسخ ها، لایک ها و دنبال کردن ها ممکن است توسط TikTok جریمه شود. به احتمال زیاد، با یک پاپ آپ «کاهش فعالیت غیر معتبر» مواجه خواهید شد و لایک یا فالوهای شما حذف خواهند شد.

ما را اشتباه نگیرید – جذابیت سه برابر کردن تعداد فالوورها یا لایک ها و نظرات شما در یک ویدیو می تواند تقریبا غیر قابل مقاومت باشد. اما قبل از اینکه پول خود را خرج کنید دو بار فکر کنید. وقتی تلاش کردیم به اتفاقی که افتاد نگاه کنید.

به جای آن چه می توانید انجام دهید:

Airtable برای TikTok

یکی از بهترین کارهایی که می توانید به عنوان یک بازاریاب TikTok برای خود انجام دهید، ایجاد یک تقویم محتوا است. آهنگ ارسال شما را ثابت نگه می دارد که به نوبه خود به تعامل کمک می کند.

Airtable یک ترکیب صفحه‌گسترده-پایگاه داده با ظرفیت‌های فراوان است.

برای تقویم محتوای رسانه‌های اجتماعی، می‌توانید با بقیه اعضای تیم و مشتریان خود در این پلتفرم همکاری کنید. می توانید نشان دهید و در یک مکان آسان برای ویرایش بگویید. به علاوه، یک تصویر کلان از استراتژی هفتگی، ماهانه و سالانه خود خواهید داشت.

ابزارهای ویرایش TikTok

Adobe Premiere Rush

Adobe Premiere Rush اولین برنامه شخص ثالثی است که به شما امکان انتشار می دهد مستقیماً به TikTok. Adobe این برنامه را برای تمام سطوح مهارت ویرایش ایجاد کرد و دارای ویژگی هایی مانند افزایش سرعت، فیلترها و انتقال است.

به دلیل محبوبیت راش، تعداد زیادی آموزش ویدیویی در دسترس است – از جمله مواردی که در TikTok وجود دارد.

CapCut

CapCut یک برنامه همه کاره برای ویرایش ویدیو است. برای ارائه نیازهای TikTok شما سفارشی شده است و به برچسب های پرطرفدار و فونت های سفارشی مجهز شده است. اوه، و بهترین بخش؟ این کاملا رایگان است.

CapCut متعلق به همان شرکت مادر TikTok است. تا آنجایی که ابزارهای ویروسی TikTok پیش می‌روند، می‌دانید که همه چیزهایی که نیاز دارید را دارد. حساب CapCut TikTok را برای هک بررسی کنید.

@capcut

در اینجا آموزش #capcut #viral #fyp #ویرایش ویدئو #آموزش آمده است

♬ صدای اصلی – CapCut – CapCut

Quik

برنامه GoPro Quik بهترین دوست سازنده محتوای ماجراجویی است. این ابزار ویرایش TikTok به طور خودکار محتوای شما را با «موضوعات و انتقال‌های همگام‌سازی شده برای ایجاد ویرایش‌های خیره‌کننده و قابل اشتراک‌گذاری» مطابقت می‌دهد.

بنابراین، اگر مشغول کایاک سواری به نقطه بعدی پرش صخره‌ای هستید، اما همچنان می‌خواهید پست ارسال کنید، این برنامه برای شماست. تا آنجا که ابزارهای خودکار TikTok هستند، Quik یکی از مفیدترین و کم مصرف ترین هاست.

@gopro

معرفی #Quik 📲 بهترین برنامه ما. مهم نیست که از کدام تلفن یا دوربین استفاده می کنید، از عکس ها/فیلم های خود بیشترین بهره را ببرید. لینک دانلود در بیو

♬ صدای اصلی – GoPro

ابزارهای سازنده TikTok

صندوق سازندگان TikTok

در سال 2021، TikTok ابزار Creator Tools را در دسترس همه حساب‌های عمومی قرار داد. اما، در این ابزارها، صندوق خالق هنوز هم بسته است. طبق گفته TikTok، برای واجد شرایط بودن برای Creator Fund، باید این معیارها را رعایت کنید:

 • در ایالات متحده، بریتانیا، فرانسه، آلمان، اسپانیا یا ایتالیا مستقر باشید
 • حداقل 18 سال سن داشته باشید
 • حداقل 10000 فالوور داشته باشید
 • حداقل 100000 بازدید ویدیو در 30 روز گذشته داشته باشید
 • حسابی متناسب با دستورالعمل‌های انجمن TikTok و شرایط خدمات داشته باشید

اگر این نکات را دارید، ارزش آن را دارد که برای یک حساب Creator Fund ثبت نام کنید. ویدیوهای پرطرفدار شما ممکن است چند دلار اضافی برای شما به ارمغان بیاورد. اگرچه، ایده خوبی است که قبل از تصمیم گیری، مزایا و معایب Creator Fund را بسنجید.

ابزارهای تبلیغاتی TikTok

تاکتیک های TikTok

بنابراین تاکتیک های TikTok خود اینطور نیستند دقیقا یک ابزار TikTok – اما به شما آموخته هایی را می دهد که برای عملکرد بهتر نیاز دارید. مجموعه آموزش الکترونیکی توسط TikTok برای بازاریابان TikTok ارائه شده است. آنها می گویند که بدون توجه به اهداف تبلیغاتی شما، شما را به “یک حرفه ای مدیر تبلیغات” تبدیل می کند.

یک سری چهار قسمتی، TikTok Tactics شامل موارد زیر است:

 1. انتساب،
 2. هدف گذاری،
 3. مناقصه و بهینه سازی و
 4. کاتالوگ و خلاق.

TikTok Pixel

به دنبال پیگیری بهتر نحوه عملکرد یک کمپین TikTok هستید؟ از TikTok Pixel استفاده کنید، ابزاری که نحوه تأثیر تبلیغات TikTok شما بر وب سایت شما را ردیابی می کند. این اساساً یک قطعه کد است که شما جاسازی می کنید و سفرهای کاربر شما را نظارت می کند.

TikTok Pixel امکان ردیابی آسان تبدیل و پتانسیل بهینه سازی کمپین های تبلیغاتی TikTok را فراهم می کند. همچنین می‌توانید بر اساس رفتاری که Pixel در سایت شما ردیابی می‌کند، مخاطبان سفارشی ایجاد کنید.

تبلیغ TikTok

اگر به دنبال تقویت محتوای موجود با نمایه سازنده هستید، نگاهی به تبلیغ بیندازید. Promote برای همه کاربران TikTok تحت ابزار Creator Tools در دسترس است. این ابزار تبلیغاتی TikTok می‌تواند بازدیدهای ویدیویی، کلیک‌های وب‌سایت و تعداد فالوورهای شما را افزایش دهد.

بهترین بخش TikTok Promote این است که استفاده از آن چقدر ساده است و دلار شما تا چه اندازه می تواند گسترش یابد. TikTok می‌گوید که از طریق Promote، «با کمتر از 10 دلار می‌توانید تا 1000 بازدید داشته باشید».

ویژگی های TikTok Promote:

 • مقدار خرج قابل انعطاف
 • شما می توانید هدف ارتقای تعامل بیشتر، بازدید از وب سایت یا دنبال کنندگان بیشتر را انتخاب کنید
 • مخاطبان خود را سفارشی کنید یا اجازه دهید TikTok برای شما انتخاب کند
 • بودجه و بازه زمانی تعیین شده

سایر ابزارهای TikTok برای بازاریابان

Adobe Creative Cloud Express

Adobe Creative Cloud Express است عالی برای TikTok. ویژگی‌های کشیدن و رها کردن برنامه، قالب‌ها و تم‌های از پیش بارگذاری‌شده، و قابلیت‌های تغییر اندازه ویدیو، ایجاد ویدیوهای سفارشی TikTok را سریع و آسان می‌کند. می‌توانید متن، انیمیشن و برچسب‌هایی را که در برنامه TikTok یافت نمی‌شوند اضافه کنید.

انتظار نداشته باشید که از Express برای طراحی کل برند خود استفاده کنید. نقطه قوت این برنامه در ایجاد کلیپ های سریع، زودگذر و با سهولت مصرف نهفته است. نوع ویدیوهای با اندازه لقمه TikTok دوست دارد.

@happy.rugs

#ad Adobe @CreativeCloudExpress زندگی من را به عنوان صاحب کسب و کار، هنرمند و خالق آسان‌تر می‌کند. #EasyWithAdobeExpress #AdobePartner

♬ چیزهای سخت، چیزهای آسان – راکی ​​پاترا

کپی اسمیت

آیا شما هم مثل خیلی های دیگر از فکر نوشتن کپی می ترسید؟ نگران نباشید؛ یک برنامه برای آن وجود دارد حتی اگر شما (مثل ما) عاشق نوشتن زیرنویس هستید، اما چیزهای زیادی در بشقاب خود دارید، CopySmith می تواند پاسخگو باشد.

CopySmith یک کپی رایتینگ AI است که کپی و محتوا را برای شما تولید می کند. با چند تغییر و ویرایش جزئی، زیرنویس‌هایی در نیمی از زمان ایجاد می‌شوند.

ابزار کپی رایت CopySmith

این فهرست ابزار TikTok به هیچ وجه جامع نیست. یافتن برنامه‌هایی که در وقت شما صرفه‌جویی می‌کنند، زندگی‌تان را کمی آسان‌تر می‌کنند (به شما نگاه می‌کنند، آونگ)، یا به شما نشان می‌دهند روند محتوایی مخاطبان شما به آن علاقه دارند، می‌تواند ارزش طلایی را داشته باشد.

پاداش: رایگان دریافت کنید چک لیست رشد TikTok از خالق معروف TikTok Tiffy Chen که به شما نشان می دهد چگونه تنها با 3 نور استودیو و iMovie 1.6 میلیون دنبال کننده به دست آورید.

دیدگاهتان را بنویسید