در دور جدید کاهش‌های توییتر، حدود 50 کارمند از جمله استر کرافورد اخراج شدند.

توییتر

اگرچه ایلان ماسک گفته است که اخراج کارکنان توییتر به پایان رسیده است، اما هفته های اخیر عکس این موضوع را شاهد بوده ایم. “استر کرافوردمدیر محصول این شرکت که پروژه توییتر بلو و پروژه پلتفرم پرداخت را رهبری می کرد، اکنون آخرین قربانی اخراج شبکه اجتماعی است که به همراه اکثر اعضای تیمش از شرکت رها شده است.

بر اساس گزارش‌های جدید، توییتر در این هفته ده‌ها کارمند خود را اخراج کرده است. “زوئی شفروب سایت پلتفرم می گوید، این موج جدید اخراج شامل اخراج کارکنان نیز می شود حدود 50 کارمند و استر کرافورد یکی از این افراد است.

به نظر می رسد این کاهش بر چندین واحد مختلف از جمله Unity تأثیر می گذارد مهندسی با این حال، ایجاد تأثیر اخراج استر کرافورد بسیار مهم است، زیرا او یکی از محبوب‌ترین چهره‌های توییتر 2.0 بعد از خود ایلان ماسک بود. کرافورد در طراحی مجدد سرویس آبی توییتر نقش اساسی داشت و همچنین روی پلتفرم پرداخت این شرکت کار کرد.

توییتر نسبت به نیروهای وفادار به ایلان ماسک بی رحم است

در نوامبر بود قابل رویت که خودش پست کرد و نشان داد که به دلیل فشار کاری مجبور است در دفتر توییتر بخوابد. کرافورد قبلاً در واکنش به اخراج‌های دسته جمعی این شرکت گفته بود که هر کسی که این شبکه اجتماعی را در اختیار دارد، برای زنده ماندن باید تعدادی نیرو را اخراج کند.

علاوه بر این، یک چهره برجسته دیگر در موج جدید کاهش ها وجود دارد. صبح شنبه به وقت محلیمارتین دکویپربنیانگذار The Revue، V.I توییت او را بیکار اعلام کردند. توییتر Revue را از ابتدای سال 2023 تعطیل کرده است.

چند ماه پیش، ایلان ماسک اعلام کرد که اخراج ها پس از اخراج درصد زیادی از کارمندان توییتر به پایان رسیده است، اما از آن زمان تاکنون کمتر از چهار اخراج در این شرکت دیده ایم. ماسک چندی پیش در مصاحبه ای درباره این موضوع گفت: من باید شرکت را تثبیت کنم و مطمئن شوم که از نظر مالی سالم است.

دیدگاهتان را بنویسید