دادگاه جنایی ایالت دلاور اعلام کرد که در 28 ژوئیه اولین جلسه رسیدگی به شکایت توییتر علیه ایلان ماسک را بررسی خواهد کرد. این جلسه برای دریافت استدلال طرفین برای تشکیل دادگاه توییتر…

توییتر ایلان ماسک

دادگاه جنایی ایالت دلاور این را اعلام کرد 28 جولای جلسه اول به شکایت توییتر علیه ایلان ماسک می پردازد. جلسه برای دریافت استدلال از طرفین به منظور انجام محاکمه ای که توییتر می خواهد در یک ماه سپتامبر برگزار می شود. با این حال، تیم ایلان ماسک درخواست کرد که این دادگاه قبل از آن باشد فوریه 2023 نگه ندار

به گزارش رویترز،کاتلین مک کورمیکدادگاه جنایی دلاور به ادعای طرفین در تاریخ 28 ژوئیه ساعت 11 صبح به وقت محلی برای اظهار نظر در مورد شکایت توییتر علیه ایلان ماسک رسیدگی خواهد کرد. این شرکت می خواهد که ثروتمندترین مرد جهان به تعهدات خود در معامله ای که برای خرید توییتر انجام داده است، بازگردد.

ایلان ماسک تا سال 2023 نمی خواهد در دادگاه حاضر شود

از سوی دیگر، طبق گزارش بلومبرگ، تیم حقوقی ایلان ماسک اعلام کرد که این شبکه اجتماعی با سرعت غیرعادی این شکایت را پیش می برد و با توجه به حجم این پرونده، از دادگاه درخواست شده است. 13 فوریه 2023 (23 بهمن) برگزار نخواهد شد.

توییتر ایلان ماسک

توییتر اصرار دارد که دادگاه حداکثر تا اواسط سپتامبر، زمانی که قرارداد آنها با آقای ماسک به پایان می رسد، برگزار می شود. 24 اکتبر (2 نوامبر) است. مدیرعامل تسلا اخیرا اعلام کرده است که از پیشنهاد خرید این شرکت منصرف شده است. با این حال، فسخ قرارداد از سوی او می تواند به یک میلیارد دلار خسارت منجر شود.

ماسک می گوید دلیل اصلی خروج او از این توافقنامه این است که توییتر اطلاعات کافی و درستی در مورد آن دارد اکانت های جعلی یا اسپم تیم حقوقی او اخیرا در یادداشتی تایید کرده است که موضوع اکانت های جعلی یا اسپم در تعیین ارزش توییتر بسیار مهم است. آنها ادعا می کنند که به همین دلیل پرونده به زمان بیشتری برای تجزیه و تحلیل و تجزیه و تحلیل عمیق داده ها نیاز دارد.

حال باید منتظر ماند و دید که قاضی مک کورمیک در 19 جولای در این باره چه می گوید و تاریخ دادگاه این پرونده چه زمانی تعیین می شود.

دیدگاهتان را بنویسید