گروهی از مدیران سابق توییتر از این شرکت به دلیل عدم پرداخت هزینه های قانونی برای اقدامات قانونی شکایت کرده اند.

توییتر پاراگ آگراوال

گروهی از کارمندان سابق توییتر، از جمله مدیر عامل سابق پاراگ آگراوال، مدیر حقوقی سابق ویجایا جید و مدیر ارشد مالی سابق ند سگال، از این شرکت به دلیل عدم پرداخت بیش از یک میلیون دلار هزینه مربوط به تحقیقات فدرال و سایر شکایات قانونی شکایت کردند.

این پرونده که در دادگاه جنایی دلاور ثبت شده است، ادعا می کند که توییتر برای تحقیقات قانونی پول پرداخت کرده است وزارت دادگستری و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده پولی به این افراد نداد. شاکیان می گویند: این پرونده به دنبال تسریع در صدور حکم الزام خوانده به انجام تعهدات خود در خصوص پرداخت هزینه های حقوقی مربوط به دعاوی و تحقیقات قضایی است.

این فایل یک لیست است دعاوی و تحقیقات دولتی بیان می کند که این افراد در طول مدت حضور خود در توییتر با آنها تعامل داشته اند. شاکیان می گویند چندین بار از توییتر خواسته اند تا برای بازپرداخت هزینه ها اقدام کند، اما هنوز به نتیجه قطعی نرسیده اند.

مدیران سابق توییتر به دنبال جبران هزینه های پرداخت شده هستند

در طول زمانی که آگراوال و سگال هنوز برای توییتر فعالیت می کردند، مقامات فدرال، از جمله وزارت دادگستری و کمیسیون بورس و اوراق بهادار، تحقیقاتی را در مورد این شرکت انجام دادند و هزینه های آن را به همراه داشتند.

آنها همچنین در سپتامبر سال گذشته با شکایت سهامداران توییتر مواجه شدند که هزینه هایی را به آنها تحمیل کرد. حالا می خواهند این هزینه ها را از این شبکه اجتماعی جبران کنند.

از آنجایی که توییتر واحد روابط عمومی ندارد، این شرکت در پاسخ به درخواست‌های رسانه‌ها، ایموجی‌های پو را ارسال می‌کند و در نتیجه به اخبار پاسخ نمی‌دهد.

ایلان ماسک پس از تکمیل خرید توییتر در اکتبر سال گذشته، به سرعت Agrawal، Gedde و Segal را اخراج کرد. بلومبرگ در آن زمان گفته بود که بسته پایان خدمت آنها بیش از 100 میلیون دلار ارزش دارد.

دیدگاهتان را بنویسید