مدیر عامل توییتر در مصاحبه جدید خود در مورد موضوعات عجیب و غریب صحبت می کند که یکی از آن ها داشتن سگش به عنوان مدیر عامل شرکت است.

الون ماسک

الون ماسک تقریباً شش ماه از خرید می گذرد توییتروی در مصاحبه ای جدید اعلام کرد که یک مبل در طبقه هفتم کتابخانه این شرکت به قیمت 44 میلیارد دلار خریداری کرده است. توسط سگش مدیریت می شود، او خواب است.

مدیرعامل توییتر در فوریه سال گذشته، عکس یک سگ او در توییتی با عنوان «مدیرعامل جدید» نوشت. ماسک در مصاحبه با بی بی سی (به نقل از واشنگتن پست) در مورد موضوعات مختلف صحبت کرد.

مدیر عامل توییتر

ایلان ماسک از داشتن سگش به عنوان مدیر عامل

توییتر از زمان تصاحب ایلان ماسک تغییرات زیادی را به خود دیده است. یکی از این تغییرات که با انتقادات زیادی نیز مواجه شد، مربوط به سیاست جدید این شرکت برای جلوگیری از تبلیغات در سایر شبکه های اجتماعی در آن است. در پاسخ به این واکنش، ماسک نظرسنجی را انجام داد و از نظر کاربران درباره کناره گیری از سمت مدیرعاملی پرسید.

وی در سخنانی در این خصوص گفت:

“من استعفا دادم. مدام به شما می گویم که من مدیر عامل توییتر نیستم، سگ من است.”

ماسک در مصاحبه خود همچنین به منبع باز الگوریتم پست پیشنهادی توییتر، تمرکز این شبکه اجتماعی بر ویدئو و انعطاف پذیری آن در برابر تحولات شدید اخیر اشاره کرد. او گفت که تبلیغ‌کنندگان در حال بازگشت به پلتفرم هستند و استفاده و رشد توییتر رضایت‌بخش بوده است.

بسیاری پیش‌بینی می‌کردند که توییتر از کار بیفتد، اما پیش‌بینی‌های آنها درست نبود.

اظهارات ایلان ماسک در حالی است که اخیراً گزارش شده است که شرکت او، X Corp، با توییتر ادغام شده است. این گزارش با توجه به این واقعیت منتشر شد که ماسک قصد داشت توییتر را به یک برنامه برای “همه چیز” تبدیل کند. علاوه بر این، پاراگ آگراوال مدیرعامل سابق و برخی از کارمندان سابق توییتر از این شرکت به دلیل عدم پرداخت بیش از یک میلیون دلار هزینه مربوط به تحقیقات فدرال و سایر موارد قانونی شکایت کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید