رابین ویلر، رئیس فروش تبلیغات توییتر، در توییتی خروج خود از این شرکت را تایید کرد.

توییتر

پس از آن هفته گذشته گفته شد الون ماسک، مالک جدید توییتر، رابین ویلر، مسئول فروش تبلیغات شبکه اجتماعی او را متقاعد کرد که در این شرکت بماند و حالا انگار اخراج شده است!

«کیسی نیوتن» از مجله پلتفرم در گزارشی از استعفای کارکنان توییتر در روزهای گذشته، در توییت جدیدش او بدون اشاره به جزئیات، توضیح داد که ویلر از شرکت اخراج شده است. پس از آن، و همچنین خود ویلر در یک توییت جدید او نوشت: برای تیم و مشتریانم… شما همیشه اولین و تنها اولویت من بوده اید. در پایان این توییت از ایموجی سلام نظامی استفاده شده است که در چند روز گذشته به نشانه خروج این شرکت تبدیل شده است.

رابین ویلر

ایلان ماسک وارد شد، کارمندان توییتر رفتند

پس از روی کار آمدن ایلان ماسک، بسیاری از مدیران ارشد توییتر این شرکت را ترک کردند و این آخرین تغییر در بخش تبلیغات است. اوایل این ماه، سارا پیرسون، مدیر تبلیغات آن نیز استعفا داد. پس از آن، ویلر، معاون وقت تعامل با مشتریان در ایالات متحده، گزارش شد که به همراه جوئل راث، رئیس بخش اعتماد و ایمنی توییتر استعفا دادند، اما در آن زمان گفته می‌شد که ماسک او را متقاعد کرده بود که در این سمت باقی بماند.

شرکت توییتر

بی ثباتی توییتر، همراه با بسیاری از عوامل دیگر، تبلیغ کنندگان را خوشحال نکرد. تا به امروز سه شرکت بزرگ تبلیغاتی به مشتریان خود نسبت به اجرای کمپین های خود در این شبکه اجتماعی هشدار داده اند.

علاوه بر این، توییتر اخیرا بسیاری از مدیران و کارمندان خود را از دست داده است. زمانی که ماسک خرید را نهایی کرد، چندین مدیر ارشد از جمله مدیرعامل شرکت را اخراج کرد و بسیاری از آن زمان استعفا دادند. او همچنین تحت برنامه اخراج های دسته جمعی قرار گرفت، هزاران کارگر و پیمانکار را اخراج کرد و سپس به آنها گفت که فرهنگ جدید “سخت کار” را بپذیرند یا شرکت را ترک کنند. طبق گزارش‌ها، کارمندان توییتر از سیاست‌های جدید ایلان ماسک بی‌اطلاع هستند و برخی از کارمندان قدیمی حتی به فروپاشی توییتر در چند هفته آینده اشاره کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید