توییتر مدتی است که به دنبال راه هایی برای افزایش درآمد خود بوده و اکنون به دنبال فروش نام کاربری است.

توییتر

ایلان ماسک، مالک جدید توییتر او از همان ابتدای کارش به دنبال راه هایی برای افزایش درآمد این شبکه اجتماعی بوده است. اکنون گفته می شود که به عنوان بخشی از برنامه های او به او افزایش می یابد وارد، قصد دارد نام های کاربری به کاربران بفروشد.

نیویورک تایمز در گزارشی جدید گزارش داد که مهندسان این شرکت در نظر دارند مزایده های آنلاینی را سازماندهی کنند که در آن کاربران بتوانند نام کاربری را پیشنهاد دهند. در ادامه این گزارش اشاره شده است که توییتر حداقل از دسامبر ممکن است در مورد این جریان درآمد جدید بالقوه صحبت کنید. با این حال، هنوز مشخص نیست که آیا این ایده اجرایی می شود و آیا این طرح شامل همه نام های کاربری می شود یا خیر.

شبکه اجتماعی

ماه گذشته، ماسک در یک توییت او گفت که توییتر به زودی انتشار 1.5 میلیارد نام کاربری را آغاز خواهد کرد. وی همچنین به حذف اکانت های غیرفعال اشاره کرد. ماسک پس از خرید این شبکه اجتماعی در ماه اکتبر درب شماوآخر اعلام کرد که علاقه مند به انتشار حساب های کاربری با نام های کاربری تصادفی است.

قابل توجه است که توییتر در حال حاضر وجود دارد خط مشی های نام کاربری خودش گفته است که اقدام به خرید و فروش نام کاربری تخلف است و ممکن است منجر به تعلیق دائمی حساب کاربری شود. به گزارش گاردین، علیرغم این قانون، سال هاست که مردم می توانند نام کاربری مورد علاقه خود در توییتر را در بازار سیاه خریداری کنند.

تلاش توییتر برای افزایش درآمد

همانطور که گزارش جدید همچنین اشاره می‌کند، از زمانی که ماسک مالکیت توییتر را آغاز کرد، بسیاری از تبلیغ‌کنندگان این پلتفرم را ترک کردند و در نتیجه، پیش‌بینی درآمد محلی کاهش یافت. البته در گذشته قابلیت هایی برای این شبکه اجتماعی معرفی شده بود که از جمله آنها می توان به توییت های بلند مدت اشاره کرد که ماه آینده فعال می شود.

این گزارش در حالی منتشر شد که اپلیکیشن پیام‌رسان محبوب تلگرام نیز در ماه نوامبر شروع به فروش نام‌های کاربری از طریق بازاری که بر روی بلاک چین TON ساخته شده بود، کرد.

دیدگاهتان را بنویسید