شرکت املاک کالیفرنیا که مالک ساختمانی است که دفتر مرکزی توییتر را در خود جای داده است، از ایلان ماسک به دلیل عدم پرداخت 136250 دلار اجاره شکایت کرده است. این شرکت برای اولین بار در 25 دسامبر به توییتر هشدار داد …

توییتر

شرکت املاک و مستغلات کالیفرنیا که مالک ساختمانی است که دفتر مرکزی توییتر در آن قرار دارد از ایلان ماسک به دلیل عدم پرداخت اجاره 136250 دلار این شرکت ابتدا در 25 آذر به توییتر هشدار داد که از پرداخت معوقه اجاره بها ظرف 5 روز شکایت کرده است. اما اکنون موضوع به دادگاه کشیده شده است.

به گزارش بلومبرگ، شرکت صندوق املاک کالیفرنیا پس از پرداخت نشدن اجاره در طبقه 30 ساختمان هارتفورد در 650 خیابان کالیفرنیا در سانفرانسیسکو، شکایتی در توییتر تنظیم شد و آن شکایت در دادگاه عالی شهرستان سانفرانسیسکو ثبت شد.

توییتر به روش های مختلف به دنبال کاهش هزینه ها بوده است

نیویورک تایمز پیشتر گزارش داده بود که توییتر اقدامات عجیبی را برای کاهش هزینه ها انجام داده است. به عنوان مثال، این شرکت اخیرا اجاره بسیاری از شعب در کشورهای مختلف پولی پرداخت نکردند. این شرکت همچنین 197725 دلار هزینه پرداخت کرد سفرهای ایلان ماسک توییتر در هفته اول تکمیل خرید، دست و پنجه نرم می کند و با شکایتی در این زمینه مواجه است.

نیویورک تایمز در آن گزارش گزارش داد که ماسک و دیگر مدیران ارشد توییتر نگران عواقب بالقوه عدم پرداخت هستند. مزایای پایان کار هزاران نفر از کارکنان اخراج شده از شرکت نیز در این مورد صحبت کردند. زمانی که او توئیتر را تصاحب کرد، به فکر اخراج چندین کارمند بدون پرداخت مزایای پایان کار بود. اما در نهایت موافقت کرد که حداقل دو ماه حقوق و یک ماه اخراج به کارمندان آمریکایی این شرکت بدهد تا مشکل قانونی برای شرکت پیش نیاید.

پس از این تصمیمات، ماسک با آگاهی از مشکلات احتمالی پیش رو، تیم حقوقی توییتر را دوباره پیکربندی کرد. او دو تن از وکلای ارشد شرکت را اخراج کرد و در عوض وکلای SpaceX را به توییتر آورد. حال باید منتظر ماند و دید که دادگاه در مورد آخرین اقدامات این شرکت شبکه اجتماعی چه تصمیمی خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید