بهترین سیسمونی فروشی ارومیه که با نام کارن که بعضی از خریداران آنلاین آن را با نام کارن ماما می شناسند می پردازیم. شهرستان ارومیه که به عنوان دهمین کلان شهر ایران به حساب می آید جمعیتی حدود یک میلیون نفر دارد. به همین دلیل این شهر نیاز به فروشگاه های بزرگ و کاملی برای رفع نیاز های این شهر دارد.

یکی از فروشگاه هایی که در حوزه نوزاد و کودک در سال 1396 در دو طبقه مجزا برای رفاه کامل مادران با گرفتن نمایندگی های مختلف از شرکت های معتبر سیسمونی افتتاح شد. از مهمترین ویژگی های این فروشگاه می توان به دارا بودن سایت فروش اینترنتی محصولات کودک که اکنون بین 5 سایت فروش سیسمونی در ایران می باشد. سایت کارن سعی بر آن داشته که با سریعترین زمان ممکن کالا های خریداری شده توسط فروشگاه اینترنتی کارن ماما را برای مشتریان توسط پست ارسال کندو در ضمن شرایط پرداخت در محل پست نیز برای فروش مبالغ بالا توسط این فروشگاه فعال می باشد.

آدرس فروشگاه فیزیکی و اینستاگرام بزرگترین سیسمونی فروشی ارومیه :

این فروشگاه در محله شیخ تپه که جدیدا به نام نبوت معروف می باشد قرار دارد. این محله در واقع از قسمت های قدیمی شهر به محسوب می شود. در ضمن یک صفحه اختصاصی در اینستاگرام برای مشاهده و بررسی محصولات داخل فروشگاه در نظر گرفته شده است.

آدرس :ارومیه خ شیخ تپه (نبوت) – نبش کوی 8 – سیسمونی کارن

کدپستی :5719895315

تلفن: 04433377112   –    04433377328

اینستاگرام کارن ماما ارومیه

فروشگاه کارن یا در واقع سیسمونی فروشی ارومیه :

مجموعه کارن در شهر ارومیه که در واقع در سراسر ایران با نام کارن ماما معروف می باشد . دارای سابقه فروش 6 ساله در فروشگاه فیزیکی و فروشگاه اینترنتی کارن ماما می باشد. به دلیل سایقه خوب و درخشان اکثر مردم ارومیه و یا حتی شهرهای اطرافی مانند مهاباد و سلماس و خوی … که رفت و آمد زیادی به این شهر دارند خرید سیسمونی را مساوی با فروشگاه کارن می دانند.

پوشاک و لباس نوزاد در این فروشگاه :

در فروشگاه کارن انواع پوشاک نخی و یا فصلی نوزادی تا حدو سه سال به فروش می رسد. تنوع فروش البسه در این فروشگاه بی رقیب می باشد. علاوه بر برند معروف مانند ایندیگو – آشور – شابن – فیورلا – برگ سبز -دانالو – کوکالو – نیلی – پاپو و…اقلامی مانند پاپوش و کفش نوزادی و انواع کلاه نخی و زمستانی در این فروشگاه به فروش می رسد.

پوشاک به فروش رفته در این فروشگاه شامل انواع کاپشن سرهمی و یا سرهمی های گرم – سویشرت – آستین بلند و آستین کوتاه و رکابی بادی و یا ساده – شلوار – مانتویی- ست بیمارستانی- رامپر ها و آستین کوتاه و شلوارک های تابستانی اشاره کرد.

اقلام درشت سیسمونی :

از مهمترین تخصص های سیسمونی فروشی ارومیه که معروف به کارن می باشد فروش اقلامی مانند کالسکه و کریر – صندلی ماشین کودک – صتدلی غذای کودک – مینی واش یا همان کهنه شور- ساک لوازم و یا ساک حمل – نی نی لای لای و تاب برقی – ست روتخی و گهواره چوبی و برقی می باشد.

برند های ایرانی و خارجی معروفی با این مجموعه کار می کنند که به معرفی بعضی از آنها می پردازیم:

برند های خارجی : بیبی فور لایف – چیکو – مادرکر – بیبی سینگ – کیکابو – هانا – لورنزو – ببکو  – آنجل بیبی – جی بی – کیدبو و….

برند های ایرانی : زویی – دلیجان – ریچ کیدز – اسپرینگ – هپی بیبی – بیبی مک – جنرال تکنیک – مادرلی – بلسون  و……

فروش محصولات خاص برای نوزاد:

در این سیسمونی فروشی ارومیه محصولات ویژه و خاص مانند نی نی لای لای نونا که تحمل وزنی 60 کیلوگرمی دارند به فروش می رسد. این محصول که قابلیت استفاده از بدو تولد تا کودکان بسیار بزرگتر را دارد جوایز بین الملی متفاوتی دریافت کرده است.

در ضمن کالسکه های خاص 360 درجه و یا کالسکه های لاکچری مانند ببکو نیز دارند. و کالسکه مسافرتی بیبی سینگ sgo که دارای تحمل وزنی 50 کیلوگرم می باشد از محصولات ارائه شده در فروشگاه کارن می باشد.

ساک لوازم های متفاوت بیبی سینگ که قابلیت تبدیل به تخت نوزاد در سفر را دارند و که به صورت کوله حمل می شوند و یا  کالسکه مسافرتی سایبکس که قابلیت چرخش 360 درجه سیت کالسکه را دارد و یا کالسکه های جی بی پاکت که جمع شدن بسیار متفاوتی دارند.

دیگر محصولات ارائه شده در این فروشگاه سیسمونی فروشی ارومیه :

در فروشگاه کارن تنوع بی نظیری از لوازم بهداشتی نوزاد مانند شیشه شیر و پستانک انواع شوینده پوشاک البسه نوزادی – اسباب بازی های نوزادی – لیوان آبیموه خوری – شیشه شور – ناخن گیر – شانه و برس – جوراب و دستکش نوزادی -جغجغه – کتاب حمام – عروسک های پولیشی – زیر انداز تعویض پوشک – انواع حوله نوزادی – خشک کن -تشک های آنتی رفلاکس – محافظ سر نوزاد – شامپو و لوسیون به فروش می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید