بهترین برند کفش اسکیت کدام است ؟

خرید اسکیت از اسکیت بازار

در این مقاله قصد داریم انواع برندهای کفش اسکیت را بررسی کنیم و ببینیم بهترین برند اسکیت میان آن‌ها کدام برند است؟ در حوزه تولید اسکیت برندهای بسیاری در جهان فعال هستند و کفش‌های متنوعی عرضه می‌شود. ما در این مقاله به بررسی برترین برندهای کفش اسکیت می‌پردازیم و با مقایسه آن‌ها با یکدیگر بهترین برند را انتخاب می‌کنیم.

در نظر داشته باشید انتخاب و مقایسه برندهای مختلف اسکیت مقداری بسیار زیادی به سلیقه کاربران و مشتریان این حوزه نیز بستگی دارد ولی می‌توانیم با کنار گذاشتن سلیقه شخصی دلیل محبوبیت این برندها را با یکدیگر مقایسه کنیم. پس تا انتهای این مقاله به ما همراه باشید.

اگر میخواهید بین برندهای معروف و اصل بهترین اسکیت را خریداری کنید ما به شما اسکیت بازار را پیشنهاد میکنیم.

برندهای اسکیت به کمک چه عواملی معروف و محبوب میشوند ؟

مهم‌ترین سؤالی که قبل از مقایسه برندهای مختلف باید بررسی شود این است که در بلندمدت چه فاکتورهایی در محبوبیت و پرفروش شدن یک برند کفش اسکیت مؤثر است و می‌تواند آن را ماندگار کند. عواملی همچون بازاریابی و روش‌های فروش نیز بسیار مؤثر هستند ولی مهم‌تر از همه آن‌ها کیفیت محصولات است چراکه این شاخصه باعث ماندگاری یک برند برای درازمدت می‌شود.

مهم‌ترین عوامل محبوبیت یک برند اسکيت :

 • راحت بودن پا در اسکیت و عدم ایجاد درد در تمامی نقاط پا
 • جنس خوب بلبرینگ چرخ‌ها و سرعت اسکیت
 • توجه به‌تمامی رشته‌های اسکیت مانند سرعت، فری استایل، هاکی، نمایشی و …
 • جنس تیغه مناسب و مستحکم
 • جنس بدنه خوب و مقاوم
 • قابل شستشو بودن جوراب اسکیت
 • صنعتی نبودن بلبرینگ‌های اسکیت
 • بست مناسب اسکیت ( ریلی ضامن‌دار بهتر است )

بررسی برندهای اسکیت

قیمت اسکیت - اسکیت بازار

همان‌طور که گفتیم برندهای بسیاری در عرصه ساخت اسکيت فعال هستند ولی در اینجا معروف‌ترین‌ها و معتبرترین اسکیت‌ها در ایران را بررسی می‌کنیم. این مقاله راهنمایی جامع برای خرید اسکیت می‌باشد.

معرفی اسکیت رولربلید (Rollerblade):

این برند را می‌توان یکی از بهترین برندهای کفش اسکیت نام برند. این برند در سبک‌های فری استایل، سرعت، اگرسیو، شهری و عمومی، اسکیت‌های خود را عرضه می‌کند. همچنین کیفیت اسکیت‌های این برند درزمینهٔ اسکیت خردسالان بسیار فوق‌العاده است. شما می‌توانید آن را از فروشگاه‌هاي معتبري همچون از اسکیت بازار (SkateBazar.com) به‌راحتی خریداری نمایید.

تاریخچه رولربلید :

در سال 1980، برادران مینوستا که هاکی بازی می‌کردند، اولین اسکیت اینلاین را کشف کردند. آن‌ها در یک فروشگاه ورزشی فعالیت داشتند و تصمیم گرفتند اسکیتی را طراحی کنند که برای تمام فصول بتوان با آن هاکی بازی کرد (تا آن زمان اسکیت آيس یا یخ مرسوم بود).

آن‌ها اسکیت چرخ‌دار را طراحی کردند (این لاین) و شروع به ساخت اولین اسکیت Rollerblade در زیرزمین خانه پدری خود در شهر مینیاپولیس کردند. او در همان سال شرکت Rollerblade® را تأسیس کردند. خیلی زود بازیکنان هاکی با توجه به امکان استفاده از اسکیت اینلاین در فصول مختلف، نظر خود را به این سبک و سمت معطوف کرده و به بازی هاکی توسط اسکیت اینلاین یا رولر روی آوردند.

در اوایل بسیار روند توسعه و گسترش این اسکیت کند پیش می‌رفت تا اینکه در اوایل دهه 90 میلادی تقریباً تمام کشورها از وجود این ورزش مطلع شده و به آن روی آوردند.

معرفی اسکیت سبا (SEBA):

تخصص این برند طراحی اسکیت‌هایی فری استایل است. البته که اسکیت‌های این برند در تمامی رشته‌های فعالیت خوش درخشیده است اما برای فری استایل یکی از بهترین گزینه‌ها سبا است. در پاییز سال 2005 قهرمان جهان Sébastien Laffargue شخصاً به طراحی اسکیت‌های این مارک پرداخت. اسکیت سبا مدعی است که هنگامی‌که یک اسکیت سبا خریداری می‌شود، نه‌تنها اسکیتی باکیفیت بالا خریده‌ایم بلکه  از توسعه صنعت اسکیت استاندارد در سراسر جهان حمایت‌شده است. در سال 2006 با تولید FR1  و درنتیجه  پیشی گرفتن از اسکیت سالامون (SALOMON)، سبا به‌عنوان رهبر بازار اسکیتFree Ride  در سراسر آسیا و اروپا مطرح شد. کفش‌های این شرکت را نیز می‌توانید به‌راحتی از اسکیت بازار خریداری نمایید.

اسکیت بازار - خرید اسکیت فلایینگ ایگل

معرفی اسکیت فلایینگ ایگل (Flying Eagle):

این برند یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین برند بین برندهای اسکیت است. دلیل محبوبیت آن تولید اسکیت‌های اینلاین حرفه‌ای است و هر کس به دنبال اسکیت اینلاین مناسب می‌گردد یکی از مناسب‌ترین انتخاب‌ها انتخاب برند فلایینگ ایگل است. این برند علاوه بر تولید اسکیت‌های حرفه‌ای برای بزرگ‌سالان، اسکیت‌هایی با سطح کیفیت بسیار عالی نیز برای خردسالان تولید می‌کند. که همین امر سبب شده تا برندی محبوب برای خردسالان و بزرگ‌سالان باشد.

همچنین این برند نسبت به سایر برندها قیمت مناسب‌تری دارد و نسبت به قیمت این دست از اسکیت‌ها کیفیت بسیار خوبی دارد. برای خرید این برند کم یاب نیز می‌توانید به سایت اسکیت بازار مراجعه بفرمایید.

معرفی اسکیت روسز (ROCES):

روسز یک شرکت ایتالیایی باتجربه در تولید کفش اسکیت است. که اگر به دنبال کفش اورجینال خردسالان می‌گردید این برند توصیه می‌شود. نکته‌ای که این برند را نسبت به سایر برندها متمایز می‌کند تکنولوژی ضریه گیری است که داخل کفش به‌کاررفته است. و اگر فرزند شما دارای کف پای صاف و یا زانوی پرانتزی می‌باشد؛ حتماً توصیه می‌شود که از این اسکیت استفاده شود.

معرفی اسکیت ایدیا (Edea):

اگر به دنبال یک اسکیت دست‌ساز برای رشته پاتیناژ و اسکیت نمایشی هستید ایدیا بهترین گزینه‌ای است که می‌توانید انتخاب کنید. این اسکیت از چرم 100 درصد طبیعی و به‌صورت دست‌ساز ساخته می‌شود. یک برند ایتالیایی باسابقه‌ی بسیار طولانی درزمینهٔ تولید اسکیت هست. کفش‌های این اسکیت را می‌توان به تیغه‌های مخصوص اسکیت روی یخ و اسکیت در سالن تجهیز کرد. در کنار این کفش برای رشته‌ی اسکیت نمایشی تیغه‌های اسنو وایت، گولدن هورس، اشنايدر، پارامونت و ويلسون پیشنهاد می‌شود. بوت اسکیت‌های ایدیا ویژگی Anti-shocked دارند. در ایران این برند دارای مدل‌های سه ستاره (Overture)، چهار ستاره (Chorus)، پنج ستاره (Concerto)، آيس فلاي (IceFly) و پيانو (Piano) می‌باشد که تمامی آن‌ها را می‌توانید از اسکیت بازار تهیه کنید.

بهترین برند کفش اسکیت خردسالان

خرید اسکیت خردسال از اسکیت بازار

پس از بررسی مدل‌های مختلف و برندهای مختلف اسکیت به سراغ بررسی و انتخاب بهترین مدل کفش اسکیت برای خردسالان می‌رویم. برای خرید بهترین کفش اسکیت چند معیار بسیار مهم را باید در نظر داشته باشید :

 1. سایز دقیق پای خردسال
 2. انتخاب بر اساس سطح مهارت خردسال در ورزش اسکیت
 3. میزان بودجه‌ای که در نظر گرفته‌اید
 4. آیا فرزند شما می‌خواهد به‌صورت جدی اسکیت را ادامه دهد ؟

انتخاب برند بر اساس سایز پای خردسال

برای تعیین سایز دقیق کفش اسکیت باید طبق دستورالعمل زیر عمل کنید:

در ابتدا پا را روی یک کاغذ قرار داده و با خودکاری به‌صورت آزادانه دورتادور پا را خط بکشید. انتهایی‌ترین نقطه در قسمت پاشنه و در قیمت شصت پا را بر روی کاغذ مشخص کنید و به‌وسیله‌ی یک خط‌کش فاصله بین این دونقطه را محاسبه کنید. اگر فاصله‌ی بین این دونقطه 15 تا 20.5 سانتی‌متر شد شما باید سایز اسمال کفش‌های خردسال را انتخاب کنید و سايز ساير اندازه‌ها را ميتوانيد از قسمت wiki اسکيت و سپس “راهنماي تعيين سايز کفش اسکيت” از سايت اسکيت بازار بيابيد. ضمناً ميتوانيد پس از مشخص شدن سايز دقيق پا از مسيري که توضيح داده شد براي انتخاب مدل و برند مناسب با توجه به خصوصيات جسمي کودک با مشاوره تخصصي از تيم مشاوره اسکيت بازار کمک بگيريد.

انتخاب برند بر اساس سطح مهارت خردسال 

یکی از مهم‌ترین پارامترهای تعیین کفش اسکیت خردسال این است که آیا فرزند شما تاکنون سابقه‌ی اسکیت سواری داشته است یا خیر و اگر قبلاً سطح مقدماتی را گذرانده‌اند رشته تخصصی فرزند شما مشخص‌شده است یا خیر که توصیه می‌کنیم در این رابطه با مشاوران اسکیت بازار در تماس باشید (براي اينکار فقط کافيست وارد سايت skatebazar.com شويد و با شماره‌هاي تماس سايت تماس حاصل فرماييد.)

 انتخاب اسکیت بر اساس میزان بودجه 

در بازار فعلی وجود اسکیت‌های تقلبي و های کپی باقیمت‌های پایین باعث نگرانی والدین در خرید اسکیت مناسب برای فرزندان خود شده است. طبق تحقیقات اسکیت بازار هرچه میزان کیفیت اسکیت و متریال به‌کاررفته در اسکیت بهتر باشد به‌تبع قیمت آن نیز افزایش می‌یابد. نکته‌ی مهم در اين رابطه این است که برای خردسالان حتماً توصیه می‌شود که در کنار خريد یک اسکیت استاندارد، کلاه و لوازم ايمني مناسب نیز تهیه بشود. که در بعضی از برندها و مدل‌ها همراه خود اسکیت، لوازم ايمني و کلاه نیز ارسال می‌شود.

آیا فرزند شما اسکیت را ادامه میدهند ؟

یکی از نکات مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که اگر فرزند شما می‌خواهد رشته اسکیت را به‌طورجدی ادامه دهد، حتماً باید اسکیتی گرفته شود که هم در سطح مقدماتی و هم در سطح پیشرفته بتواند از آن استفاده کند. همچنین اگر صرفاً برای تفریح اسکیتی می‌خواهد نیازی به تهیه‌ی اسکیت‌های حرفه‌ای نمی‌باشد.

مشاوره خرید اسکیت از اسکیت بازار

جمع‌بندی

در نظر داشته باشید خرید اسکیت در بازار امروز می‌تواند امر پر چالش و نگران‌کننده‌ای به نظر برسد، چراکه بازار ایران از اسکیت‌های تقلبي و های کپی‌ای پرشده است که به‌جای اسکیت‌های اورجینال خارجی به فروش می‌رسند. همچنین انتخاب یک اسکیت مناسب برای خودتان یا فرزندتان نیاز به بررسي فاکتورهاي بسیار زیادی دارد که در این مجال نمی‌گنجد. پس شما می‌توانید به مراجعه به تخصصي‌ترين مرکز فروش و مشاوره اسکيت يعني اسکیت بازار و مشاوره تخصصی این مرکز، مناسبترين کفش اسکیتتان را بيابيد. تلفن تماس 09125542001 – 09395945252

دیدگاهتان را بنویسید