امروزه پرچم‌های رومیزی یکی از کالاهای پرطرفدار در بازار هستند.این پرچم‌ها به علت جلوه خاص و زیبای خود، مورد توجه بسیاری از مراکز خصوصی و دولتی قرار گرفته‌اند.اما ممکن است برای شما سوال باشد که چطور میتونیم بهترین جنس پرچم رومیزی رو پیدا کنیم و با قیمت مناسب بخریم؟
در این مقاله ما به بررسی پرچم‌‌های رومیزی و جزئیات آنها می‌پردازیم و شما را برای خرید این پرچم‌های کاربردی و زیبا از فروشگاه اینترنتی خلبان مشاور راهنمایی میکنیم.

 

بهترین جنس پرچم رومیزی

خب همانطور که میدانیم،پرچم‌های رومیزی،وسایلی هستن که به دلیل موقعیتی که در آن قرار دارند با عوامل مختلفی در ارتباط هستند.این پر‌چم‌ها ممکن است در مقابل نور خورشید،گرد و غبار و یا حتی ضربه و آسیب قرار بگیرند؛در نتیجه جنس پارچه و پایه پرچم باید از جنسی مقاوم و خوب باشد تا پرچم در مقابل این عوامل استقامت بالاتری داشته باشد.

پارچه

بهترین نوع پارچه‌ی پرچم رومیزی ،ساتن است که البته در دو نوع در پرچم‌ها قرار میگیرد.ساتن مات که داری بافتی با استقامت و قدرت بیشتر است و به همین دلیل میتواند انتخاب خوبی باشد.در طرف دیگر ساتن براق را داریم که بافتی با استقامت کمتر دارد اما این پارچه نور خور است و توجه بیشتری را به خود جلب میکند.

پایه

در پایه هم دو انتخاب روبه‌روی شما است.پرچم‌های رومیزی با دو پایه سنگی و فلزی ساخته می‌شوند.پایه سنگی جلوه و زیبایی بیشتری دارد و راحت‌تر با دکور مکان‌های مختلف جور می‌شود؛اما بر خلاف تصورات پایه فلزی استقامت بیشتری دارد و به همین دلیل قیمتی بالاتری‌ هم دارد.

 

بهترین چاپ پرچم رومیزی

جدا از استقامت پرچم که از آن صحبت کردیم،پرچم‌های رومیزی برای دیزاین و زیبایی محیط‌های کاری نیز استفاده می‌شوند.قطعا شما هم داخل هتل‌ها یا آژانس‌های مسافرتی این پرچم‌ها و جلوه‌ای که به محیط میدهند را دیدید؛در نتیجه باید نوع چاپی را انتخاب کنیم که تنوع رنگ و کیفیت بهتری را ارائه دهد و البته قیمت پرچم رومیزی که میخریم نیز روی نوع چاپ تاثیر گذار می باشد.
دو نوع چاپ برای پرچم‌های رومیزی وجود دارد که یکی پرطرفدار و دیگری به علت سنتی بودن طرفداران کمتری دارد.چاپ دیجیتال همان چاپ پرطرفدار است.این نوع چاپ به علت سرعت زیاد در چاپ، داشتن تنوع زیاد در رنگ‌ها وهمچنین کیفیت بالای چاپ،خواهان و قیمت بیشتری دارد.نوع دیگر چاپ پرچم‌های رومیزی،چاپ سیلک است که سنتی‌تر است و به همین علت اشخاص زیادی سمتش نمی‌روند.این چاپ سرعت پایین‌تری در چاپ دارد و به خاطر محدودیت در ترکیب‌های رنگی دوست‌داران کمی دارد.البته حضور چاپ دیجیتالی در بازار یکی از دلایل اصلی دوری از چاپ سیلک است.

 

تولید پرچم رومیزی

در آخر به تولید پرچم رومیزی میپردازیم که در دو نوع است؛پرچمی که دورش ریشه دوخته شده و پرچمی که این ریشه‌ها را ندارد.برخی پرچم‌های رومیزی بعد از مرحله چاپ به مرحله ریشه دوزی می‌روند.دور تا دور پرچم را ریشه‌هایی اغلب به رنگ طلایی یا به رنگ طرح خود پرچم میدوزند.این ریشه‌ دوزی‌ها اغلب برای پرچم مکان‌های دولتی و محیط‌هایی که میخواهند پرچمی سر سنگین‌تر داشته باشند استفاده می‌شوند، زیرا پرچم‌ها بدون این ریشه‌ها ظاهری شیک و مدرن‌تر دارند.

 

نمونه‌هایی از پرچم‌های رومیزی

خب حالا که با بهترین جنس و چاپ پرچم‌های رومیزی و همچنین انواع روش تولید آنها آشنا شدیم،قصد داریم چند پرچم رومیزی به شما معرفی کنیم تا بهتر با ماهیت این محصولات جذاب و پرطرفدار آشنا شوید.

● پرچم رومیزی ایران

پرچم رومیزی ایران،پرچمی است که در اکثر اداره‌‌ها و مکان‌های دولتی دیده می‌شود.این پرچم زیبا و پرافتخار باعث معرفی ماهیت و زیبایی محیط می‌شود.پرچم رومیزی ایران از ساتن ساخته شده و با هر دو نوع پایه تولید میشود.این پرچم دارای ریشه‌های طلایی هم هست.

● پرچم رومیزی ترکیه

پرچم رومیزی کشور ترکیه یکی از پر استفاده‌ترین پرچم‌های رومیزی در اماکن بین‌المللی است.این پرچم رومیزی علاوه بر افزودن بر زیبایی محیط باعث افزایش اعتماد و دل‌گرمی مشتریان و مراجعه‌کنندگان می‌شود.جنس پرچم از ساتن و با هر دو نوع پایه در بازار وجود دارد.این پرچم به صورت ریشه‌دار و بدون ریشه تولید می‌شود.

● پرچم رومیزی نیروی انتظامی

پرچم رومیزی انتظامی که واضحا در پاسگاه‌ها استفاده می‌شود و برای معرفی ارگانی است که در حال خدمت در آن مکان است.جدا از کاربرد هویتی،این محصول دارای جلوه خاص خود است که باعث زیبایی محیط می‌شود.طرح روی این پرچم دو رو و پایه آن در هر دو جنس تولید میشود.

 

از کجا میتونم این پرچم‌های رومیزی رو بخرم؟

حالا ممکن است از خودتان بپرسید که از کجا میتونم این پرچم‌های رومیزی رو توی طرح‌های مختلف با کیفیت خوب و قیمت مناسب پیدا کنم و بخرم و از اصالت اونها مطمئن باشم؟
خلبان مشاور با ۲۰ سال سابقه، یکی از جامع‌ترین فروشگاه‌های اینترنتی در حوزه فروش محصولات نظیر تجهیزات هوانیروز،نظامی،ورزشی،تاکتیکال و غیره است.
به طور قطع میتوان بیان کرد که این فروشگاه جامع ترین فروشگاه نظامی در حوزه اینترنتی بوده و تمام نیازمندی‌های پرسنل و سازمان های نظامی و گاهی خصوصی را ساپورت میکند.
شما میتونید این پرچم‌های رومیزی و بسیاری از محصولات نظامی دیگه رو از خلبان مشاور با تضمین اصالت کالا و تضمین قیمت و همچنین ضمانت بازگشت وجه خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید