بازار Blur و توکن بومی آن اخیرا شاهد رشد بسیار زیادی بوده و توجه فعالان این حوزه را به خود جلب کرده است.

BLUR در Abantether فهرست شده است

ارز دیجیتال BLUR، توکن بومی بازار NFT Blur به لیست AbanTether Exchange اضافه شد. بازار Blur و توکن اصلی آن اخیراً رشد زیادی را تجربه کرده‌اند، که این توکن BLUR را به یک گزینه سرمایه‌گذاری جالب تبدیل می‌کند.

صرافی دیجیتال آبانتتر به دنبال این است که در کمترین زمان ارزهای مورد نیاز را برای کاربران خود فهرست کرده و امکان خرید و فروش آنها را فراهم کند.

در همین راستا و با توجه به درخواست کاربران، ارز دیجیتال BLUR به تازگی در این صرافی درج شده است. مشتریان این صرافی پس از انجام مراحل ثبت نام و احراز هویت در کمتر از 30 دقیقه می توانند BLUR را در بستر این صرافی خرید و فروش کنند.

بازار بلور چیست؟

Blur یک بازار و جمع کننده توکن های NFT است که بر روی شبکه اتریوم ساخته شده است. این بازار که برای اولین بار در اکتبر 2022 به صورت عمومی راه اندازی شد، ویژگی های قدرتمندی دارد و هدف آن ارائه خدمات به معامله گران حرفه ای است.

Blur Marketplace فهرست‌های توکن NFT را از بازارهایی مانند LooksRare، OpenSea و X2Y2 جمع‌آوری می‌کند و به کاربرانش اجازه می‌دهد دارایی‌های خود را در پلتفرم Blur فهرست کنند.

ویژگی بسیار مهم Blur Market این است که برخلاف سایر پلتفرم های معاملاتی NFT، هیچ کارمزد تراکنش دریافت نمی کند.

ارز دیجیتال BLUR

Blur NFT Market ادعا می کند که 10 برابر سریعتر از سایر جمع کننده های NFT است. لیست های این بازار هر 4 ثانیه یکبار به روز می شوند و معاملات هر ثانیه انجام می شود. علاوه بر این، قراردادهای Blur Market نسبت به سایر بازارهای NFT بهینه تر هستند و به کاربران کمک می کنند تا 17٪ در هزینه های گاز صرفه جویی کنند.

تیم توسعه بازار Camouflage اعلام کرده است که در آینده قصد دارد از سایر شبکه های بلاک چین مانند Polygon و همچنین شبکه NFT ها برای شبکه اتریوم پشتیبانی کند.

نماد BLUR

نام تجاری BLUR نشان دهنده نشانه اصلی بازار Blur است. اولین ایردراپ توکن BLUR در اکتبر 2022، 6 ماه قبل از راه اندازی رسمی بازار BLUR انجام شد. توکن Bloor در حال حاضر در بازار ارزهای دیجیتال در رتبه 93 قرار دارد و قیمتی در حدود 1.23 دلار دارد.

این ارز دیجیتال توانسته در مدت زمان کوتاهی به رشد قابل توجهی دست یابد و یکی از بزرگترین رقبای Blur یعنی پلتفرم OpenSea را برای حفظ کاربران خود دچار مشکل کند.

لازم به ذکر است که تیم پشتیبانی Abantetter به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات و مشکلات احتمالی کاربران خود خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید