قهوه فروشی و راه‌اندازی کافی از مشاغل پرطرفدار و نسبتاً پردرآمد در دنیای امروز است. در زندگی صنعتی امروز اکثر افراد مجبورند مدت زیادی را در روز با کار و خستگی دست و پنجه نرم کنند، در نتیجه مصرف قهوه و حمایت از شغل قهوه فروشی بسیار بالا خواهد بود. اولین گام برای شروع این شغل، شرکت در یک دوره قهوه فروشی است که راه و چاه کار را به شما آموزش دهد. دوره های قهوه فروشی در کافی پارس از بهترین و معتبر ترین دوره هایی هستند که برای پیشرفت کاری و افزایش توانایی های خود پیش از شروع کار در آن ها شرکت کنید.

دوره قهوه فروشی چیست؟

دوره قهوه فروشی دوره ای کاربردی است که سرفصل هایی کامل و آموزنده دارد‌. سر فصل های این دوره به طور کامل مطالب مربوط تهیه انواع قهوه و شغل قهوه فروشی را به شما آموزش خواهد داد. قطعاً شروع یک شغل جدید و ورود به صنف قهوه راحت نخواهد بود. در ابتدای کار، داشتن اضطراب و استرس طبیعی بوده و هر چه در این زمینه آموزش حرفه ای تری دیده باشید استرس شما کم تر خواهد شد. این دوره در آموزشگاهی معتبر با تجهیزات کامل و به صورت دقیق، آموزش ها را در اختیار شما قرار می دهد. این دوره ها به صورت آنلاین و حضوری برگزار شده و در صورت حضور در کلاس امکان انجام کلیه مهارت ها در محیطی شبیه به کافی شاپ با تمامی امکانات برای شما وجود دارد.

کاربرد دوره قهوه فروشی

دوره قهوه فروشی تنها برای یک صنف خاص طراحی نشده و مناسب افرادی است که به دنبال شغل اول یا دوم هستند. اگر به‌ عنوان شغل اول روی این حرفه تمرکز کنید و تمام تلاش خود را جهت راه اندازی و ارتقا یک کافی شاپ لوکس به کار ببندید قطعاً نتایج مثبتی در انتظار شما خواهد بود. حتی برخی از این افراد مدرک قهوه فروشی را جهت مهاجرت و ادامه دادن شغل باریستایی در خارج از کشور دریافت می کنند. دوره های باریستایی در موسسات معتبر از آن جایی که توسط افراد خبره و با دقت بالا طراحی می شوند، به راحتی امکان ورود یه بازار کار را به شما می دهند. این شغل حتی می تواند برای افراد بازنشسته و افرادی که قصد ورود به بازار آزاد را دارند مناسب باشد.

مزایای دوره قهوه فروشی کافی پارس

مجموعه کافی پارس دارای مزایای زیادی برای افراد علاقه مند به این صنف پر طرفدار است. اگر در دوره قهوه فروشی این مجموعه شرکت می کنید، دیگر نیاز نیست نگران بازار کار باشید؛ زیرا از طرف مجموعه به کافه ها معرفی خواهید شد. از سوی دیگر زمان دوره مقدار معینی نیست و شما تا فراگیری کامل مطالب و رفع تمامی اشکالات امکان شرکت در کلاس را دارید. کلاس های کافی پارس به دو شکل عمومی و خصوصی بوده و نهایتاً سه نفر در کلاس حضور داشته دارند، بنابراین نگران شلوغی کلاس عدم یادگیری مناسب نباشید.
کارت گارانتی ۵ ساله از بارز ترین ویژگی های این مجموعه است که به موجب آن، هنر جو می تواند به مدت ۵ سال جهت تکمیل آموزش و رفع اشکال از آموزشگاه کمک بگیرد. همچنین تا ۵ سال امکان شرکت در همایش و ورکشاپ های مجموعه با سرفصل های مفید و تازه به صورت رایگان برای هنرجویان فراهم‌ است. شاید برای‌تان جالب باشد اگر بدانید کافی پارس علاوه بر آموزش بی نقص امکان شرکت در تور های کارخانه رستری قهوه را چندین بار در سال برای شما فراهم‌ می کند. این امکان تا ۵ سال پس از اتمام آموزش برای شما فراهم‌ است‌.

شهریه دوره قهوه فروشی

شرکت در دوره قهوه فروشی کافی پارس با چنین مزایایی قطعاً ارزش بسیاری دارد و می تواند در آینده هزینه پرداختی دوره را جبران کند. با این حال مجموعه کافی پارس دوره های حضوری و غیر حضوری را با هزینه های بسیار مناسب و به صرفه ارائه می دهد. هزینه دوره های حضوری کمی بیش تر از دوره های غیر حضوری بوده و به نسبت عمومی یا خصوصی بودن کلاس نیز بستگی دارد. حتی کلاس های عمومی این مجموعه نیز با قیمت بسیار مناسب تنها دارای ۱ تا ۳ شرکت کننده هستند. یکی از مزایایی که در این مجموعه دیده می شود امکان پرداخت اقساطی شهریه را برای عزیزانی است که امکان پرداخت هزینه کل را ندارند.

مدرک دوره قهوه فروشی

دوره فروش قهوه در آکادمی کافی پارس توسط اساتید مجرب آموزش داده می‌ شود و در آن با انواع گوناگون قهوه، نوع برشتن آن‌ ها و سر فصل های کاربردی فراوان دیگر آشنا خواهید شد. قطعاً پس از فرا گرفتن این آموزش های بی نقص، برای شروع به کار به مدرکی معتبر نیاز پیدا خواهید کرد. مدرک این دوره اعتبار بین المللی داشته و به علت دو زبانه بودن، به راحتی امکان مهاجرت را برای شما فراهم‌ خواهد کرد. این مدرک دارای تاییدیه وزارت کار و تعاون و سازمان فنی و حرفه ای بوده و امکان دریافت پروانه کسب را برای شما فراهم‌ خواهد کرد. به اعتبار مدرک دوره قهوه فروشی و باریستایی، دریافت وام و تسهیلات نیز برای شما بسیار آسان خواهد شد.


سخن پایانی

اگر قصد شرکت در دوره هایی پول ساز همانند باریستایی و بارتندری دارید برای شروع یک کار جدید را دارید دوره قهوه فروشی یکی از بهترین انتخاب های شما خواهد بود. این دوره در مجموعه های معتبری همچون کافی پارس توسط بهترین اساتید و با بهترین شرایط ارائه می شود. این دوره ها برای افراد خواهان شغل اول و دوم بسیار مناسب و پر درآمد است و با هزینه ای کاملاً به صرفه و مناسب در دسترس است. مدرک دریافتی از دوره های باریستایی و فروش قهوه کاملاً معتبر بوده و کلاس هایی کاملاً منعطف با ضمانت یادگیری و ورود به بازار کار دارد. برای شرکت در کلاس های مجموعه کافی پارس، می‌توانید با شماره های مجموعه تماس حاصل کرده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
شماره تماس مجموعه کافی پارس:
09202775857
09962028030
02188714493
02188108719

 

 

دیدگاهتان را بنویسید