فاکسکان تصمیم گرفته است برای جلوگیری از فرار کارگران بزرگترین کارخانه تولید آیفون در چین، حداکثر 1800 دلار پاداش دهد.

فاکسکان

پس از اعتراض کارگران بزرگترین کارخانه آیفون فاکسکان در چین، این شرکت اکنون تصمیم گرفته است به کارگرانی که در این کارخانه به کار خود ادامه می دهند اجازه کار بدهد. 1800 دلار جایزه

بدیهی است که پاداش در دسامبر و ژانویه برای کارگران تمام وقت استخدام شده در اوایل نوامبر یا قبل از آن تعلق می گیرد. Foxconn امیدوار است با این رویکرد آرامش را به بزرگترین سازنده آیفون بازگرداند.

اعتراض کارگران فاکسکان و تعیین پاداش فوق العاده توسط این شرکت

کارگران فاکسکان در بزرگترین کارخانه تولید آیفون در ژنگژو، چین، اعتراضات گسترده ای را در اوایل دسامبر آغاز کردند. اعتراضات زمانی آغاز شد که کارگران هفته ها را در قرنطینه گذراندند و سپس متوجه شدند که پاداش ها به تعویق افتاده است. این موضوع باعث اعتراض آنها شد. در ابتدا فاکسکان از کارگران عذرخواهی کرد و از آنها خواست آرامش خود را حفظ کنند تا بتواند با مشکل برخورد کند. اما ماجرا به همین جا ختم نشد و اعتراض ها تا حدی شدت گرفت که گفته شد با اعتراض کارگران این کارخانه و محدودیت های اعمال شده به دلیل شیوع کرونا، تولید آیفون اپل به حدود 6 میلیون کاهش می یابد. واحدهای امسال

فاکسکان

فاکسکان همچنین هفته گذشته پاداش هایی را برای کارگرانی که تصمیم به انجام این کار دارند، اعلام کرد کار را ترک کنید خودشان را در نظر گرفتند. اکنون همچنین برای کارگرانی که در کارخانه می مانند تا خط تولید را در سریع ترین زمان ممکن به حالت عادی بازگردانند، پاداش فوق العاده ای ارائه کرده است. بیش از 200000 کارگر در کارخانه ژنگژو در چین کار می کنند و گفته می شود بیش از 20000 کارگر پس از اعتراضات کارخانه را ترک کرده اند.

به نظر می رسد اپل در حال همکاری نزدیک با یکدیگر است فاکسکان و اعلام کرد که به وضعیت کارگران فاکسکان توجه دارد. طبق بیانیه اپل، این دو شرکت در تلاش هستند تا وضعیت کارگران فاکسکان را بهبود بخشند.

دیدگاهتان را بنویسید