Hongchi E702 یک سدان مفهومی بسیار زیبا است که به زودی وارد خطوط تولید خواهد شد. این خودرو به موتور الکتریکی و فناوری خودران مجهز است.

اولین اطلاعات از Hongchi E702;  مفهومی با طراحی جذاب و فناوری خودران

هونگچی یکی از خودروسازان چینی است که با سرعت بسیار بالایی در حال توسعه است. محصولات این برند لوکس بیشتر از طراحی جذاب، مواد باکیفیت و استفاده از موتورهای قدرتمند در ساخت خود بهره می برند. آخرین محصول این شرکت یک سدان مفهومی با نام E702 است. این خودرو نیز مانند مدل های قبلی طراحی بسیار زیبا از یک موتور کاملا الکتریکی استفاده می کند.

کانسپت Hongqi E702 چهره ای خندان را در نمای جلو نشان می دهد. چراغ های باریک این کانسپت با جلوپنجره ادغام شده است. این عنصر نیز بدنه ای باریک دارد و با شیب نسبتا زیادی تا پایین سپر امتداد دارد. لوگوی هونگچی در این قسمت ابعاد بزرگی دارد سبک بی تجهیز از نظر طراحی نمای جلو، باید گفت که E702 شباهت زیادی به E202 SUV دارد که چند هفته پیش رونمایی شد.

هونگکی

جدیدترین کانسپت چینی دارای طراحی پویا و مدرن در نمای جانبی است. در نگاه اول به تصاویر Hongchi E702، ابعاد بزرگ رینگ و به جای آینه بغل از دوربین استفاده کنید جلب توجه می کند. اگر شما هم در مورد دست انداز بالای شیشه جلو تعجب می کنید، باید گفت که یونیت لیدار درست همانجا است. به اندازه کافی عجیب، هیچ دستگیره ای روی درهای این کانسپت وجود ندارد.

هونگکی

در نمای عقب شکل و گرافیک چراغ های هونگچی E702 به خوبی نشان می دهد که با خودرویی شرقی روبرو هستیم. این چراغ ها افقی و عمودی هستند فضای زیادی و گرافیک بسیار پیچیده ای دارد. مانند نمای جلو، تاج هونگچی نیز در این نما روشن شده است.

هونگکی

Hongchi E702 و از فناوری خودران استفاده کنید

شایان ذکر است که هونگچی هنوز به صورت رسمی از کانسپت E702 رونمایی نکرده است. بنابراین از مشخصات فنی آن اطلاعی در دست نیست. رسانه های چینی ادعا می کنند که این یک مفهوم پیشرفته است تکنولوژی رانندگی نیمه خودران مجهز است و می تواند به طور خودکار در بزرگراه تغییر مسیر دهد. همچنین با تکیه بر این فناوری، E702 می تواند از خودروهایی که با سرعت کم حرکت می کنند یا بدون دخالت راننده از بزرگراه خارج می شوند، سبقت بگیرد.

رسانه های محلی از تولید نسخه خیابانی این مفهوم آموزش می دهد. این مدیا هونگچی E702 مجهز به جدیدترین سیستم های ایمنی و سیستم صوتی 2800 وات با پشتیبانی از Dolby Atmos همچنین اشاره کنید که نسخه تولید انبوه این سدان زیبا ظاهراً از به روز رسانی های نرم افزاری هوایی با سرعت دانلود 5 گیگابایت در دقیقه پشتیبانی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید