چکیده مطلب:

امروزه افراد بسیاری از ساعات خود را در شبکه های اجتماعی سپری می کنند. اینستاگرام از جمله شبکه های اجتماعی محبوب در بین افراد می باشد، که هم به عنوان محیطی سرگرم کننده و هم به عنوان محیطی برای گسترش کسب و کار در بین افراد جا افتاده است. افراد با توجه به امکاناتی که توسط این اپلیکیشن در اختیارشان قرار گرفته است تولید محتوا خود را در این بستر آغاز می کنند.پست و استوری در اینستاگرام از موارد دیده شدن در این شبکه است، استوری در واقع روشی پر بیننده تر است که مورد استفاده همگان قرار می گیرد. اما برخی نحوه دقیق استفاده و ترفندهای مهم را نمیدادند و از هرطریقی به دنبال روش هایی برای افزایش بازخورد در این شبکه هستند. توجه کنید تمام تلاش خود را برای افزایش بازدید استوری اینستاگرام بکار بگیرید تا صفحه اینستاگرام شما محبوبیت لازم را بدست آورد. در ادامه برای اطلاع از نحوه افزایش بازدید پست و استوری با ما همراه باشید.

روش افزایش بازدید استوری اینستاگرام

افزایش بازدید استوری اینستاگرام

روش های مختلفی برای افزایش بازدید استوری اینستاگرام وجود دارد که می توانید از آنها بهره بگیرید. ما اینجا هستیم تا به شما در این رویه کمک کنیم و به بهترین روش این مرحله را به سرانجام برسانید. ارائه محتوای منحصر به فرد و جذاب می تواند در افزایش بازدید تاثیرگذار باشد. از آنجایی که هر چه تعداد افراد بازدیدکننده از استوریتان بیشتر باشد بازخورد بهتری برای هدف خود دریافت می کنید، می بایست روش های مناسب افزایش بازدید استوری اینستاگرام را در پبش بگیرید.

دانلود برنامه افزایش بازدید استوری اینستاگرام

دانلود برنامه افزایش بازدید استوری اینستاگرام

حتما اسم برنامه های افزایش فالوور و بازدید اینستاگرام به گوشتان خورده است و از خود پرسیده اید که چطور می توانند به بیشتر دیده شدنتان کمک کنند و به شما سود برسانند؟

انتخاب یک برنامه افزایش بازدید مناسب، برای شما این امکانات را فراهم می کند تا بازدیدی با کیفیت و فالوور های بدون ریزش یا ریزش کم را تجربه کنید. این مورد بدون ایجاد هیچگونه مشکل برای شما علاوه بر افزایش بازدیدهایتان از لحاظ مالی نیز به نفعتان خواهد بود. فالوور های دریافتیان از طریق برنامه های افزابش مناسب، همگی بر طبق استانداردهای اینستاگرام خواهند بود و هیچگونه حالت غیر طبیعی در پیجتان ایجاد نخواهند کرد. این سبب می شود تا هم اینستاگرام و هم کاربران اینستاگرام بع پیجتان اعتماد کنند و هم به بیشتر دیده شدن پیجتان کمک کنند.

دقت درانتخاب  سایز استوری اینستاگرام برای افزایش بازدید استوری

سایز استوری اینستاگرام

بسیاری از افراد و پیج های مختلف هستند که زمانی که اقدام به درج استوری های مختلف در روز میکنند هیچ توجه و دقتی بر روی کیفیت استوری های خود ندارند چرا که اصلا درکی از سایز دقیق استوری اینستاگرام ندارند، وضوح تصویر در استوری اینستا نیز یکی از عوامل تاثیرگذار در کیفیت عکس های شما خواهد بود که

سایز استوری برای اینستاگرام برای عکس های موبایل و تمام عکس های با کیفیت دیگر که به صورت آماده دانلود کرده اید در جدول زیر برای شما نشان داده ایم .

طول : 1080 PX
عرض : 1920 PX
این ابعادی که در جدول بالا برای شما نوشته شده است استاندارد اعلام شده از طرف اینستاگرام است که برای هر چه بهتر شدن کیفیت استوری های شما بسیار مهم است رعایت آنها، اگر دوست دارید که افزایش بازدید استوری اینستاگرام داشته باشید حتما این سایز ها را در استوری اینستاگرام خود رعایت کنید.

سایت افزایش بازدید استوری اینستاگرام

برخی از سایت ها نیز همانند برنامه های افزایش بازدید وجود دارند که از دیگر روش های افزایش بازدید استوری اینستاگرام هستند. این سایت ها ارائه دهنده انواع خدمات افزایش بازدید و افزایش فالوور و … به شما هستند . انتخاب یک سایت مناسب و خرید از آن به شما کمک می کند تا پیجتان در روند افزایش بازدید استوری اینستاگرام دچار هیچگونه مشکل نشود. همچنین می توانید برای خریدی بهتر و دریافت خدمات مناسب تر از پشتیبان ها نیز کمک بگیرید تا هدفی که در سر دارید را بدست آورید. انتخاب درست شما کمک می کند تا بازدیدی مطابق با قوانین اینستاگرام دریافت نمایید و پیجتان روند عادی خود را از دست ندهد، پیشنهاد ما سایت سون فالوور است چرا که خدمات خرید بازدید استوری در این سایت بسیار مناسب و مقرون به صرفه است اگر قصد خرید بازدید استوری را دارید حتما به سون فالوور مراجعه کنید. ( www.7follower.com )

افزایش بازدید از طریق محتوای جذاب

افزایش بازدید از طریق محتوای جذاب

برخی از استوری ها به دلیل ارزش و جذابیتی که دارند بازدید بیشتری دریافت می‌کنند. اما چه چیزهایی در این استوری ها سبب می شود که بیشتر مورد تصمیم مخاطبان قرار گیرند؟

استفاده از استراتژی های موثر می تواند از روش افزایش بازدید استوری اینستاگرام باشد. در ادامه به برخی از این استراتژی ها می پردازیم تا بتوانید از ارقام کم بازدیدهای تان به ارقام بالاتر برسید و خود را بیشتر به نمایش گذارید.

انتشار محتوای با کیفیت

حتما شنیده اید که کیفیت بهتر از کمیت است این عبارت به شدت در ارتباط با استوری های شما صدق می کند. ممکن است تصور کنید انتشار استوری های زیاد در طول روز عملکرد خوبی است و بازخورد خوبی برایتان خواهد داشت. اما باید توجه کنید که چه تعداد از این استوری ها با کیفیت هستند و چه چیزی را به بینندگان پیج تان ارائه می دهند در اینجا شما می بایستی سعی کنید به جای نگرانی در ارتباط با تعداد استوری ها به کیفیتی که آنها را ارائه می دهید توجه کنید و محتوایی مناسب را در اختیار کاربران و فالوور های اینستاگرام تان قرار دهید. تا هم از جنبه پیج تان مطلع و آگاه شوند و هم محتوای تان ذهن آنها را به خود درگیر کند و سطحی از اعتماد کاربران را برایتان رقم بزند. برای مثال اگر کسب و کاری دارید نشان دادن ظاهر از محیط کاری نیز می تواند راهی برای جلب اعتماد مخاطبان و افزایش بازدیدکنندگانتان شود.

استفاده از محتوای ویدیویی

بر طبق آخرین مقاله منتشر شده توسط اینستاگرام گفته شده است که بازدید ویدیو ها بیشتر از عکس ها بوده است. در واقع واقعیت این است که مردم دیدن یک ویدیو را به خواندن محتوا از طریق تصویر ترجیح می‌دهند قراردادن ویدیو در استوری تان بازدید بیشتری را برایتان خواهد داشت. البته به این موضوع توجه کنید که ویدیو های تان معنادار باشد و سبب ایجاد اعتماد برای مخاطبان تان شود. یک بخش مناسب در ویدیوهایتان می تواند یک درخواست باشد که برای مثال بازدیدکنندگان انسان را به سایت ارجاع دهید و یا آن‌ها را تشویق کنید که برای محتواهای بیشتر شما را دنبال کنند.

ایجاد نظرسنجی و پرسش در استوری

استفاده از ویژگی های مختلف اینستاگرام و ایجاد تعامل در استوری می‌تواند باعث افزایش ترافیک در سایت تان شود و همچنین ترافیک به افزایش بازدید استوری اینستاگرامتان هم کمک خواهد کرد. استفاده از پرسش های ساده و نظرسنجی‌های معمولی گزینه مناسبی خواهد بود و پس از این کار متوجه خواهید شد که بازدید بیشتری از فالوور هایتان دریافت کرده‌اید.

انتشار محتوا در زمان مناسب

ممکن است توانسته باشید محتوایی با کیفیت در استوری های تان به اشتراک بگذارید اما زمان انتشار آنها را به اشتباه تشخیص دهید و وقتی محتوای تان را به اشتراک می‌گذارید مخاطبان شما حضور نداشته باشند و با قدیمی شدن استوری تان کمتر دیده شوید و استوری های جدید دیگران سبب سخت تر دیده شدن محتوای شما شوند. سعی کنید زمانی از روز را انتخاب کنید که اکثر افراد آنلاین هستند و یا برای مطلع شدن از زمان فعالیت شان به طور نامحسوس از آنها این را بپرسید. زمان مناسب در انتشار محتوا به شما کمک می کند تا متوجه افزایش بازدید استوری اینستاگرام خود شوید.

انتشار پیام طرفداران و مشتریانتان در استوری

نشان دادن و منتشر کردن پیامهای فوق العاده و رضایتمندانه طرفداران و مشتریانتان در استوری می‌تواند به عنوان یک استراتژی تبلیغاتی عمل کند که گاهی افراد با دیدن پیام خود در استوری و شما آن را در صفحه خود نیز به اشتراک می‌گذارند و این موضوع سبب می‌شود تا افراد گوناگون به صفحه شما وارد شوند و ایجاد تعامل صورت گیرد همچنین علاوه بر این فالورهایتان نیز با اطمینان بیشتری در پیج شما خواهند ماند و از هرگونه ریزش فالوور در پیج شما جلوگیری خواهد شد.

ساختن استوری های سریالی و جذاب

ایجاد استوری های سریالی و دنباله دار می‌تواند به این صورت باشد که موضوعی جالب و جذاب را انتخاب کنید. حالا این موضوع می‌تواند خاطره، داستان، موضوعی علمی یا هر چیز دیگری باشد. همانطور که گفته شد ویدیو ها در بین کاربران از طرفداران بیشتری برخوردارند و اگر این استوری ها در قالب ویدیو برای مخاطبانتان آماده شود می تواند بازخورد بهتری را برایتان به همراه داشته باشد و مورد پسند افراد بیشتری قرار گیرد. همچنین می توانید برای تعامل بیشتر با فالوور هایتان از جنبه های فان وارد شوید و برخورد صمیمانه تری را در پیش بگیرید. منتشر کردن استوری های سریالی تان در زمان‌های مختلف می‌تواند کاربران را مشتاق و کنجکاو کند و منتظر ادامه استوری هایتان بمانند.

سوال هایی که ممکن است در ارتباط با استوری ها برایتان پیش آید.

چگونه بازدید استوری واقعی بزنیم؟

ممکن است با توجه به شرایطی که دارید نتوانید به اندازه کافی برای پیجتان زمان بگذارید و راه‌های مناسب را برای جلب نظر فالوور هایتان در پیش بگیرید. می توانید اقدام به خرید بازدید استوری اینستاگرام واقعی کنید، در این زمینه سایت های زیادی وجود دارند که یکی از آن ها سایت سون فالوور است که با داشتن کادری حرفه ای میزان بازدید استوری اینستاگرام سریعا افزایش خواهند داد.

چرا به سون فالوور برای خرید بازدید استوری اینستاگرام اعتماد کنیم ؟

تیم سون فالوور پس از سال ها تجربه و ارتقا صد ها پیج افراد معروف ایرانی در اینستاگرام هم اکنون در اختیار کامل شما بازدید کنندگان است، تا پیج شما را به روش های بازاریابی شبکه ای نسل 5 و روش های منحصر به فرد ارتقا دهد.
سون فالوور در مدت زمان کوتاهی تمام نیاز های شما برای افزایش بازده پیج اینستاگرامتان و تبدیل به یک فروشگاه با درآمد بالا را انجام خواهد داد.

چرا بازدید های استوری اینستاگرام بالا نمیاد؟

بالا نیامدن بازدید استوری شما ممکن است به دلایل مختلفی باشد از جمله متصل نبودن به اینترنت، منسوخ شدن اینستاگرام شما و یا هنگ کردن گوشیتان می‌تواند چند مورد از دلایل بالا نیامدن بازدید استوریتان باشد.

چرا بازدید های استوری در پیج کم شده است؟

دلایل مختلفی ممکن است وجود داشته باشد که بازدید استوری اینستاگرام شما کم شده باشد. از جمله می توان به انتشار محتوای نامناسب و نامرتبط، انتشار محتوا در زمان نامناسب و فعالیت کم شما در صفحه خود اشاره کرد. برای افزایش بازدید می توانید از روش های بازدید استوری اینستاگرام بهره بگیرید و نتیجه مورد نظر خود را دریافت کنید.

جعل بازدید در استوری به چه صورت است؟

جعل بازدید در استوری نیز همانند بازدید های فیک می تواند سبب افزایش تعامل در پیج شما شود و همچنین افزایش اعتماد فالورهارو به همراه داشته باشد. این جعل بازدید را نیز می توانید از طریق برنامه ها و سایت های با تجربه انجام دهید تا به مرور زمان نتیجه دلخواه و مناسبی را دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید