بیایید با آن روبرو شویم، TikTok همان لحظه است.

و با 1 میلیارد کاربر فعال ماهانه، زمان آن فرا رسیده است که به این اقدام بپیوندید و برند خود را به مخاطبان بیشتری معرفی کنید!

می خواهید یاد بگیرید که چگونه یک ویدیوی TikTok بسازید اما نمی دانید از کجا شروع کنید؟ عرق نکن! ما تمام مراحل و ابزارهایی را که برای ساختن یک ویدیوی اولیه با ارزش ویروسی نیاز دارید و مطمئن شوید که اولین ویدیوی شما چیزی غیر از ترسناک است، تجزیه کردیم.

دانلود گزارش کامل ترندهای اجتماعی برای به دست آوردن یک تجزیه و تحلیل عمیق از داده های مورد نیاز برای اولویت بندی و برنامه ریزی استراتژی اجتماعی خود در سال 2022.

چگونه یک حساب TikTok ایجاد کنیم

اول از همه، باید یک حساب TikTok ایجاد کنید.

راه های مختلفی برای ثبت نام برای یکی وجود دارد: می توانید از شماره تلفن، آدرس ایمیل یا حساب رسانه های اجتماعی خود استفاده کنید. در اینجا نحوه انجام این کار با استفاده از شماره تلفن خود آورده شده است.

1. TikTok را دانلود کنید از گوگل پلی یا اپ استور.

2. باز کن برنامه TikTok در iPhone یا Android شما.

3. روی ” کلیک کنیدمن” یا “مشخصاتنماد ” در پایین سمت راست صفحه نمایش شما.

نماد نمایه در TikTok

4. روشی را برای ثبت نام انتخاب کنید (ما “استفاده از تلفن یا ایمیل” را انتخاب می کنیم)

با استفاده از تلفن یا ایمیل برای TikTok ثبت نام کنید

5. خود را وارد کنید تاریخ تولد و شماره تلفن (مطمئن شوید که این درست است زیرا به این ترتیب رمزهای عبور را بازیابی و حساب خود را تأیید می کنید).

هنگام ثبت نام در TikTok، تاریخ تولد را وارد کنید

6. وارد کنید کد 6 رقمی به آن شماره تلفن ارسال شد (ببینید، به شما گفت!)

7. توانجامش دادی! با پیمایش ساعت‌های زیاد TikTok جشن بگیرید.

چگونه یک ویدیوی TikTok بسازیم

در اینجا نحوه شروع کار با اولین ویدیوی TikTok آمده است. خوشبختانه برای شما، بسیار ساده تر از یادگیری این رقص TikTok Shuffle است.

1. ضربه بزنید + در پایین صفحه خود را امضا کنید.

2. شما می توانید آپلود عکس و فیلم از کتابخانه تلفن شما یا مستقیما ویدیو بسازید با استفاده از دوربین TikTok

3. در صورت ضبط مستقیم، دکمه را بزنید رکورد دکمه در پایین صفحه نمایش. وقتی ضبط تمام شد دوباره آن را بزنید. حالت پیش‌فرض ویدیو «سریع” که برای ویدیوهای 15 ثانیه ای است اما می توانید آن را به ” تغییر دهیددوربین” برای گزینه‌های ویرایش بیشتر و ویدیوهای طولانی‌تر (۱۵ ثانیه، ۶۰ و ۳ دقیقه)، یاقالب ها” برای ایجاد یک سبک خاص از ویدئو.

دکمه ضبط در پایین صفحه TikTok

4. روی ضربه بزنید علامت چک وقتی فیلمبرداری تمام فیلم‌هایتان تمام شد.

بعد از فیلمبرداری روی علامت تیک بزنید

5. هر کدام را بسازید ویرایش ها یا تغییرات در صفحه پست تمام ویرایش‌های شما در نوار کناری سمت راست صفحه است. همچنین، موسیقی یا صداها را با ضربه زدن به آن اضافه کنیدصدا اضافه کنید” در بالای صفحه نمایش.

صدا را در TikTok اضافه کنید

6. آن ویدیو را پست کنید و آن را در همه جا به اشتراک بگذارید! حتماً توضیحاتی را با تعدادی هشتگ اضافه کنید تا به مخاطبان شما راه پیدا کند.

ارسال ویدیو در TikTok با توضیحات

چگونه یک TikTok با چندین ویدیو بسازیم

به جای گرفتن یک ویدیوی طولانی، چرا ویدیوهای کوتاه تری نگیرید و آنها را با هم ویرایش نکنید تا ویدیوی TikTok خود را بسازید؟ در اینجا نحوه انجام این کار آمده است (و نیازی به مدرک فیلم ندارید).

1. ضربه بزنید که “+” برای شروع ویدیو خود را امضا کنید

2. می‌توانید مستقیماً با زدن دکمه ضبط بعد از هر کلیپ، چندین ویدیو بگیرید و ویدیوی خود را با عکس‌های مختلف بسازید. یا، می توانید “بارگذاری” را در کنار دکمه ضبط فشار دهید و چندین فیلم و عکس را که در تلفن خود ذخیره کرده اید اضافه کنید.

3. همه رسانه های خود را انتخاب کنید و ضربه بزنید بعد.

4. اکنون می توانید همگام سازی صدا در سراسر ویدیوهای شما و تنظیمات را انجام دهید (یا «همگام‌سازی خودکار» را امتحان کنید که همگام‌سازی را برای شما انجام می‌دهد.)

همگام سازی صدا در TikTok

همگام سازی خودکار کلیپ ها

5. ضربه بزنید بعد وقتی انجام شد به صفحه پیش‌نمایش نمایش داده می‌شوید که در آن می‌توانید صداها، جلوه‌های بیشتر، متن و برچسب‌ها را اضافه کنید.

Next را بزنید و صداهای پیشنهادی را اضافه کنید

6. ضربه بزنید بعد وقتی ویرایش ویدیوی خود را تمام کردید و به صفحه پست بروید.

7. به یاد داشته باشید که در توضیحات و تعدادی هشتگ و یکنوع بازی شبیه لوتو-بانگو-بونگو قرار دهید که شما استیون اسپیلبرگ TikTok هستید!

چگونه یک TikTok را برنامه ریزی کنیم

با استفاده از Hootsuite می توانید TikToks خود را برای هر زمانی در آینده برنامه ریزی کنید. (زمان‌بندی بومی TikTok فقط به کاربران اجازه می‌دهد تا TikToks را تا 10 روز قبل برنامه‌ریزی کنند.)

برای ایجاد و زمان‌بندی TikTok با استفاده از Hootsuite، این مراحل را دنبال کنید:

  1. ویدیوی خود را ضبط کنید و آن را ویرایش کنید (افزودن صداها و جلوه ها) در برنامه TikTok.
  2. وقتی ویرایش ویدیوی خود را تمام کردید، روی ضربه بزنید بعد در گوشه سمت راست پایین صفحه نمایش شما. سپس، انتخاب کنید گزینه های بیشتر و ضربه بزنید ذخیره در دستگاه.
  3. در Hootsuite، روی ضربه بزنید ایجاد کردن نماد در بالای منوی سمت چپ برای باز کردن Composer.
  4. حسابی را که می خواهید TikTok خود را در آن منتشر کنید انتخاب کنید.
  5. TikTok را که ذخیره کرده اید در دستگاه خود آپلود کنید.
  6. یک عنوان اضافه کن. می‌توانید ایموجی‌ها و هشتگ‌ها را اضافه کنید و حساب‌های دیگر را در کپشن خود تگ کنید.
  7. تنظیمات اضافی را تنظیم کنید. می توانید نظرات، Stitches و Duets را برای هر یک از پست های فردی خود فعال یا غیرفعال کنید. (توجه داشته باشید: تنظیمات حریم خصوصی TikTok موجود (تنظیم شده در برنامه TikTok) این تنظیمات را لغو می کند.)
  8. پیش نمایش پست خود را ببینید و کلیک کنید اکنون پست کنید آن را فورا منتشر کنید یا…
  9. …کلیک برای بعد برنامه ریزی کنید تا TikTok خود را در زمان دیگری پست کنید. می توانید به صورت دستی تاریخ انتشار را انتخاب کنید یا از سه مورد انتخاب کنید بهترین زمان های سفارشی برای پست کردن برای حداکثر تعامل توصیه می شود.

و بس! TikToks شما در Planner در کنار سایر پست‌های برنامه‌ریزی‌شده در رسانه‌های اجتماعی نشان داده می‌شود.

TikTok برنامه ریزی شده در Hootsuite Planner

بیشتر یک یادگیرنده بصری؟ این ویدیو در کمتر از 5 دقیقه شما را در فرآیند زمان‌بندی TikTok (از تلفن یا دسکتاپ) راهنمایی می‌کند:

5 نکته که قبل از ایجاد اولین TikTok خود باید بدانید

سبک TikTok نسبت به سایر انواع ویدیوها کمتر صیقلی است

نگران نباشید که ویدیوهایتان خیلی با ارزش هستند. در TikTok، ویدیوها باید صریح و طبیعی باشند – و باید شخصیت شما را به نمایش بگذارند. چیزهایی مانند ویرایش های عالی، انتقال های صاف یا نورپردازی بی عیب و نقص نباید مانع ایده و کاریزمای شما شوند.

مطمئناً، گزینه‌های ویرایش، افکت‌ها و فیلترهای زیادی برای انتخاب وجود دارد (به هر حال تفاوت بین فیلترهای B3 و G4 چیست؟) اما ستاره واقعی شما هستید – یا حداقل هر 6 نفر از این دوستان که لیدی گاگا را کنار گذاشته‌اند. برای چالش #Caughtinabadromance در این دوره کارشناسی. اگر صریح نیست، من نمی دانم چیست.

@arielleandmylee

آن انگشت نمایش را دزدید! 😂😂😂 #سفر مجردی #گاتلینبورگ #گرفتن آبادرومس

♬ صدای اصلی – آریل و مایلی هارتفورد

مجبور نیستی برقصی

خبر خوب! لازم نیست 2 ساعت برای کامل کردن آموزش رقص LaLisa وقت صرف کنید تا مطمئن شوید که ویدیوی شما برجسته است (مگر اینکه بخواهید، در اینجا هیچ قضاوتی وجود ندارد!).

راه‌های مختلفی برای جذب فالوورهایتان وجود دارد که شامل این نمی‌شود که در اتاق نشیمن خود جلوی چراغ حلقه قفل شوید (اما باز هم اگر این کار را انجام دهید، هیچ قضاوتی وجود ندارد، به جز شاید از حیوان خانگی‌تان و چشمان داور شایان ستایشش). .

شما همچنین مجبور نیستید هر کاری که هست انجام دهید.

@sdavidrodriguez

♬ Grab Da Wall & Rock Da Boat – 504 Boyz & Weebie

هشتگ ها می توانند به افراد بیشتری کمک کنند پست شما را ببینند

بر کسی پوشیده نیست که یک هشتگ خوب می‌تواند راه درازی را در TikTok انجام دهد. استفاده استراتژیک از هشتگ‌ها به افرادی کمک می‌کند که ویدیوهای شما را که قبلاً شما را دنبال نکرده‌اند، پیدا کنند و حتی ممکن است آن را در صفحه For You (FYP) خود ببینند.

بهترین هشتگ ها را برای افزایش دیدگاه خود پیدا کنید و به شناسایی محتوای خود توسط الگوریتم کمک کنید. شما خیلی روی آن کار کردید، ممکن است آن را تا حد امکان به افراد بیشتری نشان دهید.

آهنگ مناسب می تواند راه درازی را پیش ببرد

پیوست کردن یک آهنگ پرطرفدار به ویدیو یا صدای یک ویدیوی محبوب TikTok می‌تواند به دیده شدن آن توسط افراد بیشتری کمک کند. این برنامه طرفداران زیادی از موسیقی دارد (تعداد زیادی از آهنگ‌های جدید عمداً از طریق برنامه تبلیغ می‌شوند تا به آنها کمک کند تا در نمودارهای موسیقی بالا بروند) بنابراین ارسال ویدیوی خود به یکی از این ستاره‌های تیرانداز تنها به شما کمک می‌کند تا در FYP بیشتر و در مقابل مخاطبان جدید

@suzyjonesmusic

♬ صدای اصلی – سوزی جونز

بزرگترین دارایی شما شما هستید

بیش از حد به آن فکر نکنید، فقط یک ایده ساده به ذهنتان خطور کنید و اجازه دهید شخصیت شما درخشنده باشد. حس صمیمیت و جامعه ای که TikTok به ارمغان می آورد دلیلی است که مردم این برنامه را دوست دارند – احساس شخصی می کند.

حتی اگر در حال انجام یک چالش یا روند محبوب TikTok هستید، چیزی که شما را متمایز می کند برداشت منحصر به فرد شما از آن است. این در مورد حقه ها نیست، بلکه در مورد ارائه بهترین خود در آنجا است. هیچ چیز نباید بیش از حد صحنه سازی یا خودآگاهی احساس کند (این قلمرو منقبض است). وانمود کنید که مخاطبان شما دوستان خوب شما هستند و با این انرژی به آن نزدیک شوید!

@janikon_No، من نمی توانم این را دوباره ضبط کنم، خیلی می خندم #fyp♬ صدای اصلی – Stu (he/him)

با استفاده از Hootsuite حضور TikTok خود را در کنار سایر کانال های اجتماعی خود افزایش دهید. از یک داشبورد، می‌توانید پست‌ها را برای بهترین زمان‌ها زمان‌بندی و منتشر کنید، مخاطبان خود را درگیر کنید و عملکرد را اندازه‌گیری کنید. امروز آن را رایگان امتحان کنید.

امتحانش مجانی است!

بازدیدهای TikTok بیشتری می خواهید؟

پست‌ها را برای بهترین زمان‌ها برنامه‌ریزی کنید، آمار عملکرد را مشاهده کنید و روی ویدیوها در Hootsuite نظر دهید.

دیدگاهتان را بنویسید