آیا تا بحال در عرصه مدیریت کسب و کارتان به این مورد برخورد کرده اید که پس از مدتی استفاده از یک ابزار نرم افزاری بدلیل رشد کسب‌و‌کار و تغییر نیازتان مجبور به تغییر یک یا چند نرم افزار شوید؟ و اطلاعات قبلی خود را از دست داده باشید؟ یا به دلیل هزینه بالای خرید و پیاده سازی نرم افزار و پیچیدگی آن از پیاده سازی نرم افزار در کسب‌و‌کار خود منصرف شده اید؟

ابرآیرون پاسخی مناسب و راهکاری مفید به نیازهای شما در حوزه مدیریت کسب و کار است. که با تمرکز بر یکپارچه سازی و اتوماتیک کردن فرایند های ثبت و بروز رسانی اطلاعات باعث افزایش سود و کاهش هزینه های شما خواهد شد

f93e3215-1368-4787-9f3b-b943670d890b.PNG (1000×704)

این نرم افزار آنلاین، همچنین از طریق تبدیل اطلاعات دریافتی درگاه های مختلف به داده های قابل تحلیل، به کاربران خود کمک می کند  تا سریعتر،  دقیق تر و با هزینه کمتر قسمت های مختلف کسب و کار خود را با هم هماهنگ کنند.

با بررسی های انجام شده بر روی این محصول دانش بنیان که توسط ابرآیرون توسعه داده شده، دریافتیم که قابل استفاده برای طیف وسیعی از مشاغل مانند: شرکتها، فروشگاههای اینترنتی، بازرگانی ها، استارتاپ ها، مجموعه های تولیدی، فروشگاه های اینستاگرامی و … هست.

حسابداری آنلاین ابرآیرون با جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا طراحی و برنامه نویسی شده به طوری که کاربری مناسب و آسان از یک سو و سرعت بالای کار با نرم افزار را برای کاربران خود به ارمغان آورده است.

شما به عنوان مدیر یا صاحب امتیاز یک کسب و کار، نسبت به اندازه، نیاز و برنامه توسعه خود می‌توانید از امکانات بسیار خوب ابرآیرون بهره ببرید.

01eb4ddc-a609-42c2-a959-b3bf93b46223.jpg (607×453)

چرا ابرآیرون؟

با گسترش تجارت الکترونیک، فروش اینترنتی کالا و خدمات و ارائه سرویس‌های مختلف اینترنتی در سال‌های اخیر نیاز به نرم‌افزاری که توانایی بوجود آوردن ارتباط میان درگاه‌های مختلف فروش را داشته باشد، بیش از پیش احساس می شود. که خوشبختانه با وجود نرم افزار مدیریت کسب و کار آنلاین ابرآیرون محقق شده.

البته بوجود آوردن ارتباط میان ابزارهای نرم افزاری و یکپارچه سازی اطلاعات به تنهایی کافی نیست . یک نرم افزار کارا باید توانایی مدیریت صحیح کالا و انبار، خزانه داری، حسابداری، مدیریت هزینه، و زیر سیستم‌های مورد نیاز کسب و کار را نیز داشته باشد .

اگر شما هم از کنترل سفارشات، موجودی، قیمت و ارسال کالا ها در کانال‌های فروش مختلف خسته شده اید. اگر مدیر یک استارتاپ هستید، اگر از مشکلات نگهداری و امنیت اطلاعات نگران هستید و یا نیازمند ساختار دهی به اطلاعات کسب و کار خود هستید، ابرآیرون بهترین پیشنهاد ما به شماست.

دریافت نرم‌افزار و آشنایی بیشتر

برای آشنایی با ابرآیرون می‌توانید از طریق وبسایت ابرآیرون اقدام به ساخت حساب کاربری و دریافت آنلاین نرم افزار اختصاصی نمایید. و در ادامه با مشاهده آموزشهای ویدئویی و یا هماهنگی جلسات آموزش آنلاین از این نرم افزار مفید استفاده نمایید.

f718660c-25ed-44cb-a906-be2c9d3eb158.PNG (513×622)

کاربران ابرآیرون میتوانند بدون نیاز به نصب نرم افزار از طریق همه دستگاههای متصل به اینترنت فقط با مراجعه به آدرس www.abriron.com  به نرم افزار اختصاصی خود وارد شده و اطلاعات کسب و کار خود را مدیریت نمایند.

یکپارچه سازی

برای اتصال ابرآیرون به فروشگاه اینترنتی، دیجی کالا و یا هر پلتفرمی که در کسب و کار شما مورد استفاده قرار میگیرد نیازمند دانش برنامه نویسی و یا استخدام برنامه نویس نخواهید بود. ابرآیرون همه مراحل را برای شما پیاده سازی می‌کند.

ویژگی

یکی از ویژگیهای ابرآیرون داشتن سیستم مدیریت وظایف و سیستم تگ گذاری اسناد است. که شما را در ایجاد نظم و کنترل همه جانبه فرآیندها یاری می‌رساند. برای آشنایی با این امکان فقط کافیست همین حالا یک نسخه رایگان ابرآیرون را از طریق وبسایت ابرآیرون دریافت نمایید.

 

برای آشنایی بیشتر با سیستم مدیریت وظایف ویدیو زیر را مشاهده فرمایید.

سخن پایانی

ابرآیرون نگرانی شما برای شروع کار و آموزش کارکنانتان را برطرف کرده، مراحل آموزش، استقرار و پشتیبانی بخوبی انجام می شود و شما امکان ورود اطلاعات بصورت یکجا در ابرآیرون را خواهید داشت.

d86c9196-1522-439f-b99d-5a8e771fe43a.PNG (1125×429)

درواقع نرم افزار مدیریت کسب و کار دانش بنیان ابرآیرون با سابقه 13 ساله خود در ارائه راهکارهای نرم افزاری به کسب و کارهای مختلف به عنوان نرم افزار مدیریت کسب و کار با زیرسستم هایی نظیر حسابدرای، یکپارچه ساز، خرید و فروش، خزانه داری، مدیریت کالا و انبار، مدیریت تولید، مدییت وظایف، محاسبه بهای تمام شده کالا، مدیریت هزینه و درآمد، دریافت وجوه آنلاین، مدیریت ارتباط با مشتریان یکی از راهکارهای محبوب کسب و کارهای ایرانی است.

ابرآیرون به عنوان نرم افزار چند زبانه و چند ارزی و دارای الگوی تاریخ میلادی و شمسی در حال استفاده در میهن عزیزمان ایران، امارات متحده عربی، اقلیم کردستان و چند کشور دیگر است.

دریافت دمو ابرآیرون

آموزش و راهنمای ابرآیرون

اطلاع از آخرین بروزرسانی های ابرآیرون

 

تا می‌توانید از تیترهای فرعی استفاده کنید که جذابیت خواندن متن را ارتقا می‌دهد.علاوه بر تیترهای فرعی استفاده از بولت‌ها و اشاره تیتروار به نکات هم بسیار جذاب خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید