ما باید این پست را “معامله قرقره” می نامیدیم، زیرا وجود دارد تمام جزئیاتی که برای قالب بندی درست حلقه های اینستاگرام خود نیاز دارید. این تنها است برگه تقلبی که برای اندازه و مشخصات قرقره اینستاگرام نیاز دارید.

در زیر، مشخصات، نسبت‌ها، نکات قالب‌بندی و موارد دیگر را بیابید – همه چیزهایی که برای عالی جلوه دادن قرقره‌های اینستاگرام خود نیاز دارید، بدون اینکه (آه) بازی هوشمندانه‌ای پیدا کنید.

(Psst: اگر قبل از اینکه به اعداد و ارقام بپردازید، نیاز به یک تازه‌سازی در آخرین قالب محتوای اینستاگرام دارید، با راهنمای مبتدی ما برای حلقه‌های اینستاگرام در اینجا یا پرایمر ویرایش حلقه‌های اینستاگرام ما در اینجا آشنا شوید.)

جایزه: دانلود کنید چالش قرقره 10 روزه رایگان، یک کتاب کار روزانه از اعلان‌های خلاقانه که به شما کمک می‌کند با حلقه‌های اینستاگرام شروع کنید، رشد خود را پیگیری کنید و نتایج را در کل نمایه اینستاگرام خود مشاهده کنید.

چرا اندازه حلقه اینستاگرام اهمیت دارد؟

اگر می خواهید برای ساختن یک حلقه اینستاگرام وقت بگذارید، ممکن است به بهترین شکل ممکن ظاهر شود، درست است؟

هفته‌ها را صرف بررسی نکات ظریف آخرین روال رقص گربه Doja و انتخاب بهترین هشتگ‌های ریل اینستاگرام کرده‌اید. این کار اصلی بازاریابی را با یک خطای قالب بندی کوچک احمقانه منفجر نکنید!

اگر تصاویر یا ویدیوهایی را آپلود می‌کنید که نسبت یا ابعاد مناسبی ندارند، در معرض خطر نتایج نامطلوب مختلفی قرار می‌گیرید. اگر شکل اشتباهی داشته باشد، ممکن است کشیده و منحرف شود. خیلی بزرگه؟ شما می توانید یک محصول ناخوشایند را تجربه کنید. چند رسانه با رزولوشن پایین آپلود کنید و محصول نهایی را به خطر می‌اندازید که وقتی صفحه نمایش را پر می‌کند، پیکسلی و زشت می‌شود.

البته هیچ کدام از اینها پایان دنیا نیست. اما مطمئناً تأثیر خوبی از برند شما بر جای نمی‌گذارند (مگر اینکه تصوری که می‌خواهید «غیرحرفه‌ای» باشد).

حتی اگر محتوای قرقره یک اجرای شایسته اسکار باشد (همانطور که فکر می‌کنم رقص طلسم شما دوجا-گربه است)، یک قاب کشیده عجیب بیننده را از لحظه بیرون می‌کشد… و احتمالاً به سمت ویدیوی بعدی (که فکر می کنم شما باشد رقیب ویدیوی رقص و طلسم).

و یک دلیل خوب دیگر برای اهمیت دادن به اندازه حلقه اینستاگرام: الگوریتم Reels اینستاگرام تمایل دارد ویدیوهایی با تصاویری با کیفیت را ترجیح دهد. بنابراین استفاده از اندازه‌های صحیح حلقه‌های اینستاگرام هنگام ویرایش و آپلود ویدیو به شما بهترین فرصت را می‌دهد تا شاهکار خود را به دوردست‌ها برساند.

اندازه حلقه های اینستاگرام 2022

اینها اندازه‌های حلقه‌های اینستاگرام برای سال 2022 هستند، اما مطمئن شوید که این صفحه را نشانه‌گذاری کنید و مرتباً برای به‌روزترین اطلاعات آن را بررسی کنید… زیرا مانند سایر ابعاد رسانه‌های اجتماعی، اندازه حلقه‌های اینستاگرام برای همیشه مشخص نیست. .

همانطور که اینستاگرام به‌روزرسانی می‌شود، این ابعاد و اندازه‌ها ممکن است برای تطبیق با طرح‌بندی‌های جدید برنامه تغییر کنند، بنابراین گوش خود را روی زمین نگه دارید (یا به این پست توجه داشته باشید، هر چه که کار می‌کند).

اندازه جلد حلقه اینستاگرام: 1080 پیکسل در 1920 پیکسل

نسبت تصویر: 9:16

اندازه آپلود توصیه شده: 1080 پیکسل در 1920 پیکسل.

در این دنیا چیزهای کمی وجود دارند که ما روی آنها کنترل داریم. خوشبختانه، عکس روی جلد حلقه اینستاگرام شما یکی از آنهاست.

در اینجا نحوه انتخاب کاور Reel Instagram خود آورده شده است:

  1. یک حلقه اینستاگرام ایجاد کنید، “بعدی” را بزنید.
  2. اکنون در تنظیمات اشتراک گذاری هستید. روی تصویر پیش‌نمایش ضربه بزنید (تصویر که می‌گوید «پوشش»)
  3. یک فریم از ویدیوی خود اضافه کنید یا روی «افزودن از رول دوربین» ضربه بزنید تا آلبوم عکس خود را دنبال کنید.
  4. می خواهید تصویر را برش دهید؟ روی «برش تصویر نمایه» در صفحه تنظیمات اشتراک‌گذاری ضربه بزنید و سپس مکان را تغییر دهید یا بزرگ‌نمایی یا کوچک‌نمایی کنید.

اندازه حلقه برای ویدیوی 1 فنجان گل ختمی رنگین کمانی کوچک

اندازه تصویر کوچک حلقه اینستاگرام: 1080 پیکسل در 1080 پیکسل

نسبت تصویر: 1:1

اندازه نمایشگر: 1080 پیکسل در 1080 پیکسل

اندازه آپلود توصیه شده: 1080 پیکسل در 1920 پیکسل

هنگامی که تصویر مناسبی را برای جلد حلقه‌های اینستاگرام خود انتخاب کردید (نکته بالا را ببینید!)، می‌توانید برای فید اصلی خود یک تصویر کوچک با ارزش شبکه‌ای را برش دهید.

در حالی که جلد به نسبت 9:16 است، تصویر کوچکی که در فید شما ظاهر می شود به یک برش داده می شود مربع 1:1.

بنابراین، برای بهترین نتیجه، تصویری را انتخاب کنید که 1080 پیکسل در 1920 پیکسل باشد، اما دارای یک 1080 پیکسل در 1080 پیکسل منطقه ای که برای برش مناسب خواهد بود.

تصویر کوچک حلقه قرارداد قرقره اینستاگرام

اندازه حلقه در اینستاگرام: 1080 پیکسل در 1920 پیکسل

نسبت تصویر در حالت تمام صفحه: 9:16

نسبت تصویر در فید اینستاگرام: 4:5

اندازه آپلود توصیه شده: 1080 پیکسل در 1920 پیکسل.

چیزی که باید در هنگام عکسبرداری یا ویرایش حلقه اینستاگرام خود در نظر داشته باشید این است نسبت تصویر بسته به جایی که بیننده شما آن را تماشا می کند تغییر می کند.

اگر به صورت تمام صفحه مشاهده شود، نسبت 9:16 است، اما اگر اتفاقی بیفتد که ویدیوی شما را در فید خبری خود ببینند، به 4:5 برش داده می شود… که به این معنی است که حدود یک سوم فریم قطع می شود.

فیل با متن همان

فیل با متن همان پنج بار

اگر می‌خواهید هر بیننده‌ای تجربه‌ای عالی داشته باشد (و دارید، نه؟!)، مطمئن شوید که مهم‌ترین عناصر ویدیوی شما در مرکز کادر قرار دارند و هیچ چیز حیاتی در اطراف لبه‌ها پنهان نشده است. جایی که ممکن است گم شوند

علاوه بر این، هنگامی که به صورت تمام صفحه مشاهده می‌شود، پایین Reel جایی است که شرح و نظرات نمایش داده می‌شود، بنابراین این دلیل خوبی برای جلوگیری از نمایش محتوای مهم در لبه‌های صفحه است.

نکته جالب دیگر: قرقره ها به اندازه استوری های اینستاگرام هستند، اگر دانستن آن برای وثیقه مارک دار مفید است… یا استفاده از این قالب های طراحی رایگان استوری اینستاگرام.

اندازه فشرده سازی حلقه های اینستاگرام

اینستاگرام هر چیزی با عرض بیش از 1080 پیکسل را به 1080 پیکسل کاهش می دهد.

برعکس، تصاویر و ویدیو باید حداقل 320 پیکسل عرض داشته باشند: اگر چیزی کوچکتر بارگذاری کنید، اندازه آن به طور خودکار تا 320 پیکسل تغییر می کند.

هر تصویری که عرض آن بین 320 تا 1080 پیکسل باشد، “تا زمانی که نسبت تصویر بین 1.91:1 و 4:5 باشد” در وضوح اصلی خود باقی می ماند. (نسبت های دیگر به طور خودکار برش داده می شوند تا متناسب با نسبت پشتیبانی شده باشند.)

اندازه حلقه های اینستاگرام بر حسب پیکسل: 1080 پیکسل در 1920 پیکسل

حلقه‌های اینستاگرام در جهت عمودی مشاهده می‌شوند، بنابراین فیلم‌ها و عکس‌ها باید اینطور باشند 1080 پیکسل عرض و 1920 پیکسل ارتفاع (نسبت تصویر 9:16).

نسبت اندازه حلقه های اینستاگرام: 9:16

مشاهده حلقه های اینستاگرام در حالت تمام صفحه، فریم نسبت 9:16 است.

گفته می‌شود: اگر شخصی در فید اصلی خود Reel شما را تماشا می‌کند، ویدیو به نسبت 4:5 برش داده می‌شود. این دو سوم اندازه یک تجربه تماشای تمام صفحه است، بنابراین مطمئن شوید که تصاویر و اطلاعات مهم را از لبه‌های کادر دور نگه دارید.

اندازه قاب حلقه اینستاگرام: 1080 پیکسل در 1920 پیکسل

آیا می خواهید مطمئن شوید که حلقه اینستاگرام شما به درستی تناسب دارد تا کشیده یا بریده نشود؟ آپلود تصاویر و عکس هایی که هستند 1080 پیکسل عرض در 1920 پیکسل بلند قد.

توجه داشته باشید که اندازه قاب برای کاربران اینستاگرام که حلقه‌های شما را در فید خبری خود مشاهده می‌کنند تغییر می‌کند: اینستاگرام حلقه شما را به نسبت 4:5 کاهش می‌دهد.

یکی دیگر از اطلاعات حیاتی: پایین یک قرقره جایی است که نظرات و کپشن شما در آن قرار دارد، بنابراین بهتر است از قرار دادن هرگونه اطلاعات بصری مهم در امتداد پایین صفحه خودداری کنید.

طول حلقه های اینستاگرام: حداکثر 60 ثانیه

حلقه‌های اینستاگرام اکنون می‌توانند تا به مدت 60 ثانیه. این می تواند یک ویدیوی طولانی و پیوسته یا ترکیبی از کلیپ ها و تصاویر باشد که تا 60 ثانیه اضافه می کند.

با این حال، ویدیوهای کوتاه‌تر تمایل به تعامل بیشتری دارند، بنابراین اگر می‌توانید آن را کوتاه و شیرین نگه دارید!

طول کپشن حلقه‌های اینستاگرام: 2200 کاراکتر

می‌توانید شرحی را تایپ کنید 2200 کاراکتر (شامل فضاها و ایموجی ها) برای توصیف حلقه اینستاگرام شما.

فراموش نکنید که برخی از آن کاراکترها را برای هشتگ های حلقه اینستاگرام خود ذخیره کنید!

طول عنوان را برای مارشمالو ویرایش کنید "سالاد"

خوب، این از ماست! شما تمام اندازه‌گیری‌های حلقه‌های اینستاگرام را دارید تا مطمئن شوید محتوای شما بهترین ظاهر را دارد. این بهترین روش‌ها را دنبال کنید – توصیه شده توسط خود اینستاگرام! – و ویدیوهای شما در کمترین زمان به بالای صفحه کاوش خواهند رسید.

حضور اینستاگرام خود را با استفاده از Hootsuite افزایش دهید. از یک داشبورد می‌توانید پست‌ها و استوری‌ها را مستقیماً در اینستاگرام زمان‌بندی و منتشر کنید، مخاطبان خود را درگیر کنید، عملکرد را اندازه‌گیری کنید، و همه پروفایل‌های دیگر رسانه‌های اجتماعی خود را اجرا کنید. امروز آن را رایگان امتحان کنید.

شروع کنید

به راحتی ایجاد، تجزیه و تحلیل، و زمان بندی پست ها و استوری های اینستاگرام با Hootsuite. در زمان صرفه جویی کنید و نتیجه بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید